Love Peace and Harmony

۞ ∞ United For Evolution ∞ ۞

Sayujya Shankaraanand
 • Female
 • Adelaide
 • Australia
Share

Sayujya Shankaraanand's Friends

 • Han YILMAZER
 • Pelinsu Zeybek
 • Mehmet Ateş
 • Sanem Özkaya
 • caglarcag
 • Eylem Filiz Beyo
 • Shambala

Sayujya Shankaraanand's Groups

Gifts Received

Gift

Sayujya Shankaraanand has not received any gifts yet

Give a Gift

 

Sayujya Shankaraanand's Page

Profile Information

About Yourself? - Kendiniz Hakkında?
I Am Love - Love I Am
I Am The Light - The Light I Am

Sayujya Shankaraanand's Blog

İLAHİ MAHKEME

Bir adam ölmüş ve öbür dünyada yargılanmak üzere sırasını bekliyormuş. Sıra kendisine gelip mahkeme salonuna girdiğinde bir de ne görsün?

 

Yargıç kürsüsünde bir insan oturuyor.  Tanık sandalyesinde ise Tanrı yerini almış.  Adam şaşkın, "Aman Tanrım, bu nasıl oluyor? Beni senin yargılayacağını sanmıştım. Oysa orada hakim olarak bir insan…

Continue

Posted on October 19, 2015 at 6:30pm — 3 Comments

KÜÇÜK RUHUN HİKAYESİ

"Günün birinde küçük ruh heyecan içinde Tanrıya gider ve ona "Ben kim olduğumu biliyorum" der. 

Tanrı, peki sen kimsin? der. 

Küçük ruh "Ben ışığım" der. 

Ve Tanrı, "Doğru, sen ışıksın!" der. 

Ruh bir an düşünür ve sonra "ama ben ışık OLMAK istiyorum."der.

Tanrı, "Ama sen IŞIKSIN."der.

Ruh," Işık olduğumu biliyorum, ama ışık…

Continue

Posted on October 3, 2015 at 6:57am — 3 Comments

Melekler ve SayılarBazı sayıların sürekli karşına çıktığı oluyor mu?Rüyada, gerçek hayatta, okuduğun metinlerde,seyrettiğin filmlerde, telefon numaralarında, önünüzde giden arabanın plakasında???Dr. Doreen Virtue'ya göre melekler sayılar aracılığıyla özel mesajlar gönderiyorlar… Numeroloji bilimi Pisagor, Hermes ve…

Continue

Posted on October 3, 2015 at 6:54am — 2 Comments

Do not give up!

Keep trying! It so often happens that the last key opens the door. Likewise, it is your last prayer that may grant you salvation, and your last meditation that may grant you realisation.

Successful meditation entirely depends on our inner cry. When a child is hungry, really hungry, he cries. He may be on the first floor and his mother may be on the third floor, but when the mother hears his cry she comes down immediately to feed the child.

Let us take…

Continue

Posted on August 31, 2015 at 4:52am — 1 Comment

Comment Wall (19 comments)

You need to be a member of Love Peace and Harmony to add comments!

Join Love Peace and Harmony

At 11:10pm on October 7, 2015, DERYA KİP said…

At 2:36pm on August 31, 2015, DERYA KİP said…

At 3:27pm on May 15, 2015, DERYA KİP said…

At 11:10am on April 29, 2015, Pelinsu Zeybek said…
At 11:08am on April 29, 2015, Pelinsu Zeybek said…

Sitemizin GERÇEK KUTSAL ERKELERİ: Canım Yüksek Ahlaklı Kardeşim David Doğan, canım arkadaşlarım: LPH Yoldaşım Eser, Yeniçağ Yoldaşım Emre GÜNEY, bana çok katkılar veren Engin ILGAZ, kalp bağı kurduğum canım My Brother Laurence Matthews, ULVİ - Altın Kalpli Lewis Elbinger, birbirimizle çoğu kişiyle paylaşamadığımız özelimizi paylaştığımız - kalp bağı yağtığım IŞIK İşçisi 'My Brother Destiny Sojouner'......(bu değerli isimler şu an aklıma gelenler sadece...) : SİZLER HEPİNİZ DE KUTSAL ERKEKLERİNİZ..!!.. Sizlerle Gurur ve Onur duyuyorum! İyi ki VAR'sınız!

VAR'lığınızla Gezegenimizin karanlığa gömülmüş Maskülen-Eril Enerjisini yükseltmede rolünüz çok büyük, sizler ve sizin gibi gezegenimizde maalesef çok az sayıda olan kutsal erkekler: karanlığa gömülmüş Eril Enerjiyi Şifalandırmada - Evrimleştirmede GÜCÜNÜZ & ROLÜNÜZ hafife alınacak gibi değil - Sizlerin enerjisi karanlık eril enerjiden çok daha yüksek frekansta! Bu anlamda hepiniz de GÖREVLİ ve de SORUMLULUK sahibisiniz..!!..

Biliyorum, sayılarınız arttıkça bu gezegendeki karanlık eril enerji aydınlığa çıkacak, bundan eminim......ve bu süreç de bence o kadar da uzun değil  ..!!..  

Sitemizin GERÇEK KUTSAL BAYANLARI: Canımın içi Yoldaşlarım: 'Çiğdem Ağkuş, Derya Kip, Filiz Koç, Kamelya'; canım altın kalpli Tülay Aker Mutlu Hanımcığım, canımın içi spiritüel kız kardeşim Esra TAN, canım çok özelimizi paylaştığımız - kalp bağı kurduğumuz değerli Duygu Karaibrahimoğlu, canım değerli TUNE Şifacım Nilgün SARAR Hanımcığım, canım değerli THETA HEALING Hocam Sibel Kavunoğlu, canım ablalık yaptığım İngiltere'den Helenda Rontago, canım kalp bağı yaptığım 'Wounded Healer' / 'Yaralı Şifacı' (Sitemize çok katkıları olan) Montse'ciğim, canım Sterre ve Vania, canım özel Durga'm......(şimdilik aklıma gelen isimler bunlar....) : "SİZLER HEPİNİZ DE KUTSAL BAYANLARSINIZ..!!.." Hepinizle de GURUR ve ONUR duyuyorum! İyi ki VAR'sınız..!!..

Sizlerin gezegenimizde çığlıklar atan - acı çeken - can çekişen DİŞİL - FEMİNEN Enerjinin sağlığına kavuşmada ve kurtulup özgürleşmesinde / acılarının dinmesinde ROLÜNÜZ ÇOK BÜYÜK..!!.. Ve de gezegenimizdeki aynı zamanda dejenere olmuş / ahlakını kaybetmiş / bozulmuş / TEHLİKELİ (ki kadının tehlikesi hiçbir şeye benzemez - resmen ŞEYTANIN ta kendisidir(!), bunu bizzat tecrübe edenlerdenim: Başıma 6 tane böyle tehlikeli kadın ne belalar açtılar.....bana ne travmalar yaşattılar....hayatımı-sağlığımı-mutluluğumu nasıl da mahvettiler ve onların şeytanlıklarının bedellerini nasıl da ağır ödedim!!) dişilere de doğru yolu göstermede ve onları dönüştürmede de rolünüz büyük..!!.. Bu sizlerin GAİA'ya karşı sorumluluğunuz aynı zamanda!

At 3:03pm on December 7, 2013, David Dogan Beyo said…
<3<3

At 1:07pm on October 13, 2013, Pelinsu Zeybek said…

CAN Durga,

Arkadaş listeme girmenden büyük mutluluk duydum! :-) Nice paylaşımlara...

Rüzgar arkandan essin, Güneş yüzüne gülsün...

Sevgi ve Işıkla...

At 8:29pm on April 20, 2013, Pelinsu Zeybek said…

 

Beni arkadaş listene ekler misin ? Güzel ve özel Durga'ya SEVGİ ve bu güzel müziği gönderiyorum :)

At 1:36pm on March 10, 2013, David Dogan Beyo said…

Sevgili Pelin'e  : )   Namgyalma Mantra.....

At 3:51am on February 13, 2013, Vicky Anderson said…

Sayujya Shankaraanand's Videos

 • Add Videos
 • View All
 
 
 

© 2019   Created by David Dogan Beyo.   Powered by

Badges  |  Report an Issue  |  Terms of Service