Love Peace and Harmony

۞ ∞ United For Evolution ∞ ۞

Engin Ilgaz
  • Male
  • İzmir
  • Turkey
Share

Engin Ilgaz's Friends

  • Ksenia Zhdanova
  • Pelinsu Zeybek
  • Sanem Özkaya

Engin Ilgaz's Groups

Gifts Received

Gift

Engin Ilgaz has not received any gifts yet

Give a Gift

 

Engin Ilgaz's Page

Engin Ilgaz's Photos

  • Add Photos
  • View All

Comment Wall (7 comments)

You need to be a member of Love Peace and Harmony to add comments!

Join Love Peace and Harmony

At 10:58am on April 29, 2015, Pelinsu Zeybek said…
At 10:47am on April 29, 2015, Pelinsu Zeybek said…

Sitemizin GERÇEK KUTSAL ERKELERİ: Canım Yüksek Ahlaklı Kardeşim David Doğan, canım arkadaşlarım: LPH Yoldaşım Eser, Yeniçağ Yoldaşım Emre GÜNEY, bana çok katkılar veren Engin ILGAZ, kalp bağı kurduğum canım My Brother Laurence Matthews, ULVİ - Altın Kalpli Lewis Elbinger, birbirimizle çoğu kişiyle paylaşamadığımız özelimizi paylaştığımız - kalp bağı yağtığım IŞIK İşçisi 'My Brother Destiny Sojouner'......(bu değerli isimler şu an aklıma gelenler sadece...) : SİZLER HEPİNİZ DE KUTSAL ERKEKLERİNİZ..!!.. Sizlerle Gurur ve Onur duyuyorum! İyi ki VAR'sınız!

VAR'lığınızla Gezegenimizin karanlığa gömülmüş Maskülen-Eril Enerjisini yükseltmede rolünüz çok büyük, sizler ve sizin gibi gezegenimizde maalesef çok az sayıda olan kutsal erkekler: karanlığa gömülmüş Eril Enerjiyi Şifalandırmada - Evrimleştirmede GÜCÜNÜZ & ROLÜNÜZ hafife alınacak gibi değil - Sizlerin enerjisi karanlık eril enerjiden çok daha yüksek frekansta! Bu anlamda hepiniz de GÖREVLİ ve de SORUMLULUK sahibisiniz..!!..

Biliyorum, sayılarınız arttıkça bu gezegendeki karanlık eril enerji aydınlığa çıkacak, bundan eminim......ve bu süreç de bence o kadar da uzun değil  ..!!..  

Sitemizin GERÇEK KUTSAL BAYANLARI: Canımın içi Yoldaşlarım: 'Çiğdem Ağkuş, Derya Kip, Filiz Koç, Kamelya'; canım altın kalpli Tülay Aker Mutlu Hanımcığım, canımın içi spiritüel kız kardeşim Esra TAN, canım çok özelimizi paylaştığımız - kalp bağı kurduğumuz değerli Duygu Karaibrahimoğlu, canım değerli TUNE Şifacım Nilgün SARAR Hanımcığım, canım değerli THETA HEALING Hocam Sibel Kavunoğlu, canım ablalık yaptığım İngiltere'den Helenda Rontago, canım kalp bağı yaptığım 'Wounded Healer' / 'Yaralı Şifacı' (Sitemize çok katkıları olan) Montse'ciğim, canım Sterre ve Vania, canım özel Durga'm......(şimdilik aklıma gelen isimler bunlar....) : "SİZLER HEPİNİZ DE KUTSAL BAYANLARSINIZ..!!.." Hepinizle de GURUR ve ONUR duyuyorum! İyi ki VAR'sınız..!!..

Sizlerin gezegenimizde çığlıklar atan - acı çeken - can çekişen DİŞİL - FEMİNEN Enerjinin sağlığına kavuşmada ve kurtulup özgürleşmesinde / acılarının dinmesinde ROLÜNÜZ ÇOK BÜYÜK..!!.. Ve de gezegenimizdeki aynı zamanda dejenere olmuş / ahlakını kaybetmiş / bozulmuş / TEHLİKELİ (ki kadının tehlikesi hiçbir şeye benzemez - resmen ŞEYTANIN ta kendisidir(!), bunu bizzat tecrübe edenlerdenim: Başıma 6 tane böyle tehlikeli kadın ne belalar açtılar.....bana ne travmalar yaşattılar....hayatımı-sağlığımı-mutluluğumu nasıl da mahvettiler ve onların şeytanlıklarının bedellerini nasıl da ağır ödedim!!) dişilere de doğru yolu göstermede ve onları dönüştürmede de rolünüz büyük..!!.. Bu sizlerin GAİA'ya karşı sorumluluğunuz aynı zamanda!

At 3:59am on December 12, 2013, Pelinsu Zeybek said…

Sevgili LPH Arkadaşım Engin Merhaba :)

Bana attığın en son mesaja cevap yazamadım, şu sıralar çok yoğunum ve zaman yönetimi konusunda ciddi bir koçluk desteğine ihtiyacım var ! :-)) Ben zamanı yönetemiyorum, o beni parmağında oynatıyor... Rahmetli (Benim rehberlerimden) Dr. Richard Carlson, "Hayatı acil bir durummuş gibi yaşamayın" demişti. Benimkisi bazen acil bir durum, bazen hiç gaza bile basmamak, bazense gazla frene aynı anda basmak! :-)) Dengesiz bir zaman planlaması yani! :-)) Ve sonuçta da hiçbi şeye yetemiyorum :((

En yakın zamanda sana cevap yazacağım, çok teşekkür ederim bana katkı verici mesajından dolayı, iletişimde olmak ve yeni şeyler öğrenmek ne güzel! Ben de senden duydum ilk kez bazı şeyleri ve çok çok etkilendim, merci :)

Sağlık - Neşe - Sevgi ve Işık'la...

Pelinsu

(Aşağıdaki 2 video, benim spiritual öğretmenlerimden Eckhart Tolle'nin 2 değerli videosu.....senin de çok beğeneceğini düşünüyorum:)

 

 

 

 

 

At 11:27pm on January 5, 2012, Patricia Gavran said…

:)

At 9:39pm on December 17, 2011, David Dogan Beyo said…

At 11:08pm on December 14, 2011, David Dogan Beyo said…

At 9:50pm on December 14, 2011, David Dogan Beyo said…

 

 

Engin hosgeldin  : ) seni aramızda görmek çok güzel ,  her 'an' sevgi ve ışıkla...

 

 

 

Engin Ilgaz's Videos

  • Add Videos
  • View All

Engin Ilgaz's Blog

The Sirius

Posted on October 18, 2013 at 12:54am

 
 
 

© 2019   Created by David Dogan Beyo.   Powered by

Badges  |  Report an Issue  |  Terms of Service