Love Peace and Harmony

۞ ∞ United For Evolution ∞ ۞

Horus
 • 52, Male
 • Bodrum
 • Turkey
Share

Horus's Friends

 • Ksenia Zhdanova
 • DERYA KİP
 • Pelinsu Zeybek
 • Eser
 • verdinaz536
 • duygu
 • Richard Alexander
 • anN maRie leClair
 • Sanem Özkaya
 • Ayşe Altan
 • reinhard karin
 • serkhan
 • ayfer iğdebeli
 • Rhoswen
 • Driss

Gifts Received

Gift

Horus has not received any gifts yet

Give a Gift

 

NOTHING DIES, EVERYTHING LIVES!

Profile Information

About Yourself? - Kendiniz Hakkında?
Nothing dies, everything lives...

Horus's Photos

 • Add Photos
 • View All

Horus's Blog

YOL

Yol bir tanedir. Evet, sadece ve sadece tek bir yol vardır. Ve o yol, gerçekten tek olan doğru yoldur. O yolun içerisinde, giden bin, yüzbin, milyon ve milyar tanedir. Ve bunların içinde, sarışın,esmer, kısa, uzun, yeterli, yetersiz, bilgili,bilgisiz herkes ama herkes vardır. Tanrı'nın doğru yolu yoktur. Çünkü, EĞRİ YOLU DA YOKTUR. Eğri yol…

Continue

Posted on August 2, 2014 at 11:01am — 4 Comments

Gönül Gözü...

Düşünce İyi Düşünülsün! Söz İyi Söylensin' İş İyi yapılsın!

Zerdüşt öğretisinde tanrısal veya “Büyük Göz” olarak da adlandırılan “Gönül Gözü”nün açılması ve onunla tanrısal olguların, olayların görülmesine çok önem verilir. Ancak bu gözle bakabilenler Mutlak Hakikat’i ve onun yapısında yaratan Tanrıyı görebilme olanağına sahip olabilirler.

“Kötü her yerdedir!…

Continue

Posted on January 31, 2014 at 10:00pm — 1 Comment

DON'T EVER LOSE HOPE!/SAKIN UMUDUNU YİTİRME!

“Don’t Ever Lose Hope” You may lose everything, but don’t ever lose hope. Hope is what will keep us connected to love, loyalty, friendship, in fact, to all there is. Hope is the pathfinder of our soul and the house of our conscience, the highest judge.Hope is our shining wand to be virtuous and to lead our inner journey.Keep on walking and…

Continue

Posted on January 25, 2014 at 10:37pm — 4 Comments

BİR MİLİM

İnsanın ,kendi evriminin önündeki tek engel yine kendisidir.

Eğer özgürlüğe doğru bir milim ilerleyebilmek istiyorsak, dünya vizyonumuzu ters yüz ederek düşünmemiz gerekir.

Bu muazzam bir çaba gerektirir. Buna rağmen, bundan daha büyük bir mutluluk da yoktur.

Benliğinin sonsuzluğunda fethedeceğin BİR MİLİM, olaylar dünyasındaki okyanusları yutabilir.

Posted on May 1, 2013 at 3:01am

TEKAMÜL

Varlık için en değerli hedef, bir evren varlığı olarak; sadece maddesel dünyaya bağlı olmadığının ve sadece fiziksel alem ile sınırlı olmadığının farkına varmak olmalıdır.

Bunun farkına varan insan, yaşama sevincini ve azmini hiç bir zaman kaybetmez. Yaşamı değerli kılan işte bu, içine dönme ve gerçeği arama yolculuğudur.

Varlık, kendi tekamülüne çalışrken; bunun evrenin ve muhteşem alemlerin tekamülünde bir payı olacağını unutmamalıdır.

Kendini bilen; O'nu bilir!

Özüne…

Continue

Posted on April 19, 2013 at 3:48pm — 4 Comments

Comment Wall (34 comments)

You need to be a member of Love Peace and Harmony to add comments!

Join Love Peace and Harmony

At 3:32pm on December 31, 2015, DERYA KİP said…

At 10:57am on April 29, 2015, Pelinsu Zeybek said…
At 10:46am on April 29, 2015, Pelinsu Zeybek said…

Sitemizin GERÇEK KUTSAL ERKELERİ: Canım Yüksek Ahlaklı Kardeşim David Doğan, canım arkadaşlarım: LPH Yoldaşım Eser, Yeniçağ Yoldaşım Emre GÜNEY, bana çok katkılar veren Engin ILGAZ, kalp bağı kurduğum canım My Brother Laurence Matthews, ULVİ - Altın Kalpli Lewis Elbinger, birbirimizle çoğu kişiyle paylaşamadığımız özelimizi paylaştığımız - kalp bağı yağtığım IŞIK İşçisi 'My Brother Destiny Sojouner'......(bu değerli isimler şu an aklıma gelenler sadece...) : SİZLER HEPİNİZ DE KUTSAL ERKEKLERİNİZ..!!.. Sizlerle Gurur ve Onur duyuyorum! İyi ki VAR'sınız!

VAR'lığınızla Gezegenimizin karanlığa gömülmüş Maskülen-Eril Enerjisini yükseltmede rolünüz çok büyük, sizler ve sizin gibi gezegenimizde maalesef çok az sayıda olan kutsal erkekler: karanlığa gömülmüş Eril Enerjiyi Şifalandırmada - Evrimleştirmede GÜCÜNÜZ & ROLÜNÜZ hafife alınacak gibi değil - Sizlerin enerjisi karanlık eril enerjiden çok daha yüksek frekansta! Bu anlamda hepiniz de GÖREVLİ ve de SORUMLULUK sahibisiniz..!!..

Biliyorum, sayılarınız arttıkça bu gezegendeki karanlık eril enerji aydınlığa çıkacak, bundan eminim......ve bu süreç de bence o kadar da uzun değil  ..!!..  

Sitemizin GERÇEK KUTSAL BAYANLARI: Canımın içi Yoldaşlarım: 'Çiğdem Ağkuş, Derya Kip, Filiz Koç, Kamelya'; canım altın kalpli Tülay Aker Mutlu Hanımcığım, canımın içi spiritüel kız kardeşim Esra TAN, canım çok özelimizi paylaştığımız - kalp bağı kurduğumuz değerli Duygu Karaibrahimoğlu, canım değerli TUNE Şifacım Nilgün SARAR Hanımcığım, canım değerli THETA HEALING Hocam Sibel Kavunoğlu, canım ablalık yaptığım İngiltere'den Helenda Rontago, canım kalp bağı yaptığım 'Wounded Healer' / 'Yaralı Şifacı' (Sitemize çok katkıları olan) Montse'ciğim, canım Sterre ve Vania, canım özel Durga'm......(şimdilik aklıma gelen isimler bunlar....) : "SİZLER HEPİNİZ DE KUTSAL BAYANLARSINIZ..!!.." Hepinizle de GURUR ve ONUR duyuyorum! İyi ki VAR'sınız..!!..

Sizlerin gezegenimizde çığlıklar atan - acı çeken - can çekişen DİŞİL - FEMİNEN Enerjinin sağlığına kavuşmada ve kurtulup özgürleşmesinde / acılarının dinmesinde ROLÜNÜZ ÇOK BÜYÜK..!!.. Ve de gezegenimizdeki aynı zamanda dejenere olmuş / ahlakını kaybetmiş / bozulmuş / TEHLİKELİ (ki kadının tehlikesi hiçbir şeye benzemez - resmen ŞEYTANIN ta kendisidir(!), bunu bizzat tecrübe edenlerdenim: Başıma 6 tane böyle tehlikeli kadın ne belalar açtılar.....bana ne travmalar yaşattılar....hayatımı-sağlığımı-mutluluğumu nasıl da mahvettiler ve onların şeytanlıklarının bedellerini nasıl da ağır ödedim!!) dişilere de doğru yolu göstermede ve onları dönüştürmede de rolünüz büyük..!!.. Bu sizlerin GAİA'ya karşı sorumluluğunuz aynı zamanda!

At 8:20pm on March 3, 2015, DERYA KİP said…

At 9:27pm on December 24, 2014, DERYA KİP said…

At 6:28pm on July 28, 2014, DERYA KİP said…

At 7:11am on March 27, 2014, DERYA KİP said…

SEVGİYLE...

At 3:03pm on March 16, 2014, David Dogan Beyo said…

Sevgili Türker, 

Tüm aile biraraya geldiğimiz o harika geceyi unutmuyorum :  )   , herkese çok selamlar ve sevgiler...

Hep birlikte , ışıkla ve sevgiyle...

Doğan

At 10:08pm on May 2, 2013, Pelinsu Zeybek said…

Doğanın içinde ailenizle yaşıyormuşsunuz ne güzel, bu ev de bahçe de benim değil dediğinizde aklıma kızılderililer geldi.... Onlar gibi baktığınızı fark ettim, doğayı-evi sahiplenmeden onun-doğanın parçası olarak yaşamak... Bunu en iyi sizin gibi bir de Kızılderililer yapar :) Bu nedenle aşağıdaki özel videoyu sizinle paylaşıyorum:

 

 

 Bu arada insanın gölge tarafıyla ilgili yazınızı merakla bekliyorum, bana ilginç geldi....

At 11:28pm on April 30, 2013, Pelinsu Zeybek said…

Ruhsal zekası yüksek, kalbi güzel, kalemi-yazıları derin arkadaşıma sevgiler...

 
 
 

© 2019   Created by David Dogan Beyo.   Powered by

Badges  |  Report an Issue  |  Terms of Service