Love Peace and Harmony

۞ ∞ United For Evolution ∞ ۞

Eser
 • Male
 • Turkey
Share

Eser's Friends

 • Ksenia Zhdanova
 • DERYA KİP
 • nefesleyolculuk
 • Pelinsu Zeybek
 • Sanem Özkaya
 • Esra Tan
 • huki
 • Orion
 • Eylem Filiz Beyo
 • LovePeaceandHarmony
 • Horus
 • David Dogan Beyo

Eser's Groups

Gifts Received (1)

Red Ribbon Sent Anonymously
 

Eser's Page

Profile Information

About Yourself? - Kendiniz Hakkında?
Sedi'RA

Eser's Photos

 • Add Photos
 • View All

Eser's Blog

Andy Weir: Yumurta

Öldüğünde evine gidiyordun.
Bir araba kazasıydı. Özellikle dikkat edilecek bir şey yok ama ölümcüldü. Arkanda eşini ve iki çocuğunu bıraktın. Acısız bir ölümdü. İlkyardım görevlileri seni kurtarmak için ellerinden geleni yaptılar ama faydasızdı. İnan bana, vücudun tamamen parçalanmıştı.…
Continue

Posted on January 11, 2015 at 1:42pm — 1 Comment

CENNET VE CEHENNEM

Bir Samuray, Zen üstadı Hakuin’ in karşısına dikilip şu soruyu sordu:



“Gerçekten de cennet ve cehennem var mıdır?”

Üstad: "Kimsiniz?"



“Bir samurayım.”



“Sen mi?” diye dudak büktü…

Continue

Posted on January 9, 2015 at 4:38pm — 7 Comments

BİR ZEN HİKAYESİ

Bir kral bahçıvanlığı öğrenmek için bir Zen ustasına gider. Usta üç yıl boyunca ona öğretir. Kralın çok güzel ve büyük bir bahçesi vardı, binlerce bahçıvan çalışırdı. Ustası her ne derse, kral gidip bahçesinde uygulardı. Üç yıl sonra bahçe tamamen hazırdı ve kral, ustayı bahçesini görmeye davet etti. Kral çok gergindi. Çünkü ustası çok katıydı. “Acaba takdir edecek mi?” Bu, bir çeşit sınav olacaktı. Acaba “Evet, beni anlamışsın” diyecek…

Continue

Posted on January 5, 2015 at 12:01pm — 2 Comments

GÜL YAPRAĞI

Gül Yaprağı



Uzakdoğu'da bir budist tapınağı, bilgeliğin gizlerini aramak için gelenleri kabul ediyordu. Burada geçerli olan incelik, anlatmak istediklerini konuşmadan açıklayabilmekti.





Bir gün tapınağın kapısına bir yabancı geldi. Yabancı, kapıda öylece durdu ve bekledi. Burada sezgisel buluşmaya inanılıyordu, o yüzden kapıda…

Continue

Posted on January 5, 2015 at 11:16am — 1 Comment

Comment Wall (37 comments)

You need to be a member of Love Peace and Harmony to add comments!

Join Love Peace and Harmony

At 1:50am on December 31, 2015, DERYA KİP said…

At 7:40pm on July 26, 2015, DERYA KİP said…

At 10:39am on July 18, 2015, DERYA KİP said…

At 2:33pm on June 23, 2015, DERYA KİP said…

At 2:06pm on June 9, 2015, DERYA KİP said…

At 7:38pm on May 26, 2015, DERYA KİP said…

At 1:05pm on May 12, 2015, DERYA KİP said…

At 10:58am on April 29, 2015, Pelinsu Zeybek said…
At 10:48am on April 29, 2015, Pelinsu Zeybek said…

Sitemizin GERÇEK KUTSAL ERKELERİ: Canım Yüksek Ahlaklı Kardeşim David Doğan, canım arkadaşlarım: LPH Yoldaşım Eser, Yeniçağ Yoldaşım Emre GÜNEY, bana çok katkılar veren Engin ILGAZ, kalp bağı kurduğum canım My Brother Laurence Matthews, ULVİ - Altın Kalpli Lewis Elbinger, birbirimizle çoğu kişiyle paylaşamadığımız özelimizi paylaştığımız - kalp bağı yağtığım IŞIK İşçisi 'My Brother Destiny Sojouner'......(bu değerli isimler şu an aklıma gelenler sadece...) : SİZLER HEPİNİZ DE KUTSAL ERKEKLERİNİZ..!!.. Sizlerle Gurur ve Onur duyuyorum! İyi ki VAR'sınız!

VAR'lığınızla Gezegenimizin karanlığa gömülmüş Maskülen-Eril Enerjisini yükseltmede rolünüz çok büyük, sizler ve sizin gibi gezegenimizde maalesef çok az sayıda olan kutsal erkekler: karanlığa gömülmüş Eril Enerjiyi Şifalandırmada - Evrimleştirmede GÜCÜNÜZ & ROLÜNÜZ hafife alınacak gibi değil - Sizlerin enerjisi karanlık eril enerjiden çok daha yüksek frekansta! Bu anlamda hepiniz de GÖREVLİ ve de SORUMLULUK sahibisiniz..!!..

Biliyorum, sayılarınız arttıkça bu gezegendeki karanlık eril enerji aydınlığa çıkacak, bundan eminim......ve bu süreç de bence o kadar da uzun değil  ..!!..  

Sitemizin GERÇEK KUTSAL BAYANLARI: Canımın içi Yoldaşlarım: 'Çiğdem Ağkuş, Derya Kip, Filiz Koç, Kamelya'; canım altın kalpli Tülay Aker Mutlu Hanımcığım, canımın içi spiritüel kız kardeşim Esra TAN, canım çok özelimizi paylaştığımız - kalp bağı kurduğumuz değerli Duygu Karaibrahimoğlu, canım değerli TUNE Şifacım Nilgün SARAR Hanımcığım, canım değerli THETA HEALING Hocam Sibel Kavunoğlu, canım ablalık yaptığım İngiltere'den Helenda Rontago, canım kalp bağı yaptığım 'Wounded Healer' / 'Yaralı Şifacı' (Sitemize çok katkıları olan) Montse'ciğim, canım Sterre ve Vania, canım özel Durga'm......(şimdilik aklıma gelen isimler bunlar....) : "SİZLER HEPİNİZ DE KUTSAL BAYANLARSINIZ..!!.." Hepinizle de GURUR ve ONUR duyuyorum! İyi ki VAR'sınız..!!..

Sizlerin gezegenimizde çığlıklar atan - acı çeken - can çekişen DİŞİL - FEMİNEN Enerjinin sağlığına kavuşmada ve kurtulup özgürleşmesinde / acılarının dinmesinde ROLÜNÜZ ÇOK BÜYÜK..!!.. Ve de gezegenimizdeki aynı zamanda dejenere olmuş / ahlakını kaybetmiş / bozulmuş / TEHLİKELİ (ki kadının tehlikesi hiçbir şeye benzemez - resmen ŞEYTANIN ta kendisidir(!), bunu bizzat tecrübe edenlerdenim: Başıma 6 tane böyle tehlikeli kadın ne belalar açtılar.....bana ne travmalar yaşattılar....hayatımı-sağlığımı-mutluluğumu nasıl da mahvettiler ve onların şeytanlıklarının bedellerini nasıl da ağır ödedim!!) dişilere de doğru yolu göstermede ve onları dönüştürmede de rolünüz büyük..!!.. Bu sizlerin GAİA'ya karşı sorumluluğunuz aynı zamanda!

At 9:33am on March 22, 2015, DERYA KİP said…

Eser's Videos

 • Add Videos
 • View All
 
 
 

© 2019   Created by David Dogan Beyo.   Powered by

Badges  |  Report an Issue  |  Terms of Service