Love Peace and Harmony

۞ ∞ United For Evolution ∞ ۞

Metatron 2009'un Metatronik Anahtarları - Archangel Metatron - The Metatronic Keys of 2009... (English version added)

The Earth-Keeper Chronicles

Ocak 2009: EKC Sayı: 26 - BASMELEK Metatron Mesajı2009’UN METATRONİK ANAHTARLARI

Başmelek Metatron ~ James Tyberonn kanalıyla

Selamlar! Ben Işığın Lordu Metatron’um ve hepinizi selamlıyorum.

Ve bir yıl daha biterken ve yenisi başlarken, kısa bir süre için içinizde mikro ve makroda gerçekleşmiş olan değişimleri kısaca düşünmenizi istiyoruz. Yol üzerindeki birçoğunuz için 2008’de önceki yıllardan daha büyük oranda savrulduğunuz görülüyor. Bu özellikle ellili ve altmışlı yıllarda doğanlarınız için doğrudur.

Yol Açanlar

İndigolar ve Kristaller olarak adlandırılanların farkındasınız, II. Dünya Savaşı sonrasındaki 25 yıllık periyotta doğan milyonlarcanız için bir isim konulmadı. Ve böylece size bir ünvan vereceğiz, sizler Işığın Çocuklarısınız, “Yol Açanlar”sınız. 60’lı ve 70’li yıllardan 1987’deki Harmonic Convergence’e kadar yolu döşediniz ve Sevgililer, bu olay, Harmonic Convergence gezegeninizin Yolunu değiştirdi. Yükselişe izin verdi. Yükseliş, sizin bulduğunuz ve temizlediğiniz yollardan dolayı kesinliğe dönüşen bir olasılık idi.

Görüyorsunuz, siz Yol Açanlar yüklendiniz ve yeni paradigmanın ortaya çıkması için, eski tekrarlanan kalıptan statükonun (mevcut durumun) düşünce kalıplarını dönüştürdünüz. Ama anlayın ki, sizler sadece Birleşik Alanın Kristal Titreşiminin yeni enerjisinin zirvesindesiniz. Yapılacak çok şey var. Bu sizden hesap sorulabilecek, ama sorumlu olmadığınız bir gerçektir. İnce farkı görüyor musunuz?

İnsan düşünce titreşim rezonansınız, daha yoğun frekanssal kalıplara tarafsız olduğu zaman ve sadece o zaman, ön zihniniz supra – zihin ile İlahi Zihnin düzenli kristalin modeline harmanlanabilir.

2009’un Anahtarları

2009 birçok değişiklik getirecek. Dünya’nın enerjisi artmaya devam edecek ve bu kolayca görülüyor. Çeşitli mekanizmalarla gezegene yağan enerji, akmaya devam edecek, bu enerjiler 2009’un Mart ekinoksu ile başlayarak daha uyumlu olarak, daha eşit olarak dağıtılacak.

2009 tamamlanmaların yılı, tezahür için harika bir potansiyel yılı olacak! Bir kitap yazmayı planlayanlarınız bu yıl bunu tamamlamak ve diğer spiritüel araştırmalar için en uygun enerjileri bulacaksınız. Bu yeni yılın içinde birçoğunuzun zihninizde olan, ama şimdiye dek bunu realiteye geçirmek için zaman veya enerji bulunamamış olan projelerin tezahürü için eşsiz şekilde uygun olan zaman – fazlı armonik vardır. 2009 yılı engelleri salıverme fırsatı getirecek ve yeni enerjinin bolluğu siz Yol açanlara sayısız yollarla kendisini elde edilebilir kılacak.

En ilginç değişimlerden biri, henüz Yükselişe dahil olmamış olan insanlığın belirli gruplarının ani uyanışı olacak. Birçok ‘yeni yüz’ metafizik ve spiritüel konulara çekilecek ve daha fazla hizalanacaklar. Böylece İnsanlığın Işık Miktarında %10’dan yaklaşık %12’ye bir artış olacak, bu artış özellikle 9-9-9 olayından sonra gerçekleşecek ve Aralık gündönümünde zirveye ulaşacak.

Birçok insan ruhsal konulara, kendini iyileştirmeye, enerji çalışmasına ve metafiziksel bilgeliğe ilgi gösterecek. Birçoğunuz bu sürecin bir parçası olarak öğrenciden öğretmene dönüşeceksiniz. Yol açanların birçoğu sonunda kendilerinin Öğretmenleri olduklarını kavrayacak ve kabul edecekler ve birçok insan için ÖĞRETMEN olacaksınız.

Axiatonal Eşitlenme

2009’da gezegende anahtar bir değişim kademeli olarak gerçekleşecek, ışık enerjisinin dağıtımı tüm bölgelerde daha eşit olarak akmaya başlayacak. Işığın bu axiatonal eşitlenmesi, birçoğunuzun geçmiş yıllarda gelişmesine yardım etmiş olduğunuz yeni ortaya çıkan vorteks – portal komplekslerinden üretilecek. Gezegende çatışmaların olduğu ve enerjisel olarak yoğun olan bölgelere akacak. Titreşim rezonanslarını yükseltmek için ‘düşük’ frekanslı bölgelere akacak. Böylece karanlık ve ışığın dualite sarkacının yay - çizen salınımının şiddeti azalacak ve daha yoğun cepler (boşluklar) hafiflemeye başlayacak. Böyle bölgelere ışığı demirlemeyi kabul etmiş olan bazılarınız görevinizin tamamlandığını göreceksiniz ve eğer öyle seçerseniz başka bölgelere yerleşmek için özgür olacaksınız.

Işık tutucuları olarak gayretle hizmet edenlerinize saygı duyuyoruz. Bunun oldukça külfetli bir rol olduğunun farkındayız, ama gezegene çok iyi hizmet eden bir roldü. Yeterli ışığın topraklanmış olduğunu, birçoğunuzun demirlenmesine yardım ettiğiniz vorteks – portalların şimdi daha güvenli şekilde yerlerinde olduğunu bilin, yeni ışık tutucular bu yerlere çekiliyor. Şimdi yardıma gereksinim duyulan bölgeler için, tüm bölgelerde kendi güçlerinde durmanın zamanıdır ve tüm insanlar kendi titreşimlerinde ışığı demirlemeyi öğrenecekler. Böylece, 2009’un ilk yarısında birçokları için uygun bir yer değiştirme ve taşınma olacaktır.

Yeni üretici – fonksiyonu yapan vortekslerin anahtar alanları şunları kapsıyor; Tasmanya, Arkansas, Mineas Gerais, Brezilya, Galveston, Texas; Banff Kanada, Capetown, Güney Afrika, Salar Uyuni, Bolivya; Tahoe Gölü, Nevada; Trinity Point, Virginia (ve the Charlottesville vorteksi); Bisbee, Arizona; Kanada’nın güney ve kuzeybatı bölgeleri; Batı Avustralya, Yeni Zelanda; kuzey Arjantin; Güney Şili’deki Patagonia; Bogotá, Kolombiya; Baykal Gölü, Jackson Hole, Wyoming; Crestone, Colorado; Asheville, North Carolina; İsviçre’nin batı Alpleri; Montserrat, İspanya; Sri Lank; Tanzanya; Amsterdam, Hollanda, Moskova , Grand Canyon, Türkiye, Java ve batı İrlanda.

2009 – Yeni Başlangıçlar ve Yeni Partnerlikler

Geçen yıl ve aslında geçen on yılda birçoğunuzun sona eren partnerlikleri oldu ve bu nedenle yakın bir hayat partneri olmadan veya gerçekte kendisini 2008’de tamamlamış olan karmik tamamlanma ilişkisinde yalnız bir yolculuk oldu. Yeni partnerliğe bu geçişin başlangıcı 2009’da birçokları için tezahür edecek. Aynı şekilde, hayat partnerine sahip olanlarınız için bu enerji değişecek, o ilişkileri derinleştirecek. 2009’un armoniği ruhu gerçekten arayan, titreşimi sizinkine uyan ve hayatınızı kutsal bir birlik içinde paylaşacağınız bir partnerle yaşamak için geldiğiniz yaşamı tezahür ettirme yeteneğini sunacak. Ve böylece partnerliğin bu yeni yılı dönüşüm çalışmalarını yapmış ve şimdi yalnızlığı terk etmeye hazır olan benzer – düşüncedeki ruhlar ile bir araya gelme ve gerçek ruh ailesi partnerliğinin kutsal boyutunda enerjik yeni bir ilişki oluşturma fırsatını sunacak.
Siz geçmiş yıllarda mutlak yalnızlıkta yürümüş olan Yol açanların çoğu için, 2009’da yeterince yalnız yolculuk yapmış olduğunuzu kavrayacaksınız ve varoluş vizyonunuzu genişletme, Kaynağa yeniden bağlanma, dengeli, sevgi dolu ve destekleyici ilişkiler şeklinde yaşamınıza birlik prensiplerinin en yüksek ifadesini bedenleme fırsatına sahip olacaksınız.

Böylece bu sizin gözden geçirme ve eylem yılınızdır. Bunu bitişler zamanı olarak görmeyin, bunun yerine başlangıçlar yılı olarak görün. Ama bu durumda, sakin bir başlama noktasını başlatan bir başlangıç değildir, parlayan kaos içindeki ‘sıfır – noktasıdır’. Aslında gezegeninizin birçok veçhesi kaosta kalıyor. Sistemler parçalanmaya ve yeniden düzenlenmeye devam edecek. Gezegendeki çatışmalar kaotik gümbürtüde derinleşecek.

Kaostan Mükemmelliğe: Çokluevreni Doğurmak

Sevgililer, Çokluevreniniz kaosta başladı. Çokluevren ‘zamanın başlangıcı’ denen şeyde ortaya çıkmadı, merkezi bir noktada ortaya çıktı. O, kaosun kendisini fark ettiği ve kendisini dengenin daha iyi bir kalitesine doğru yeniden düzenleyebileceğini & yeniden organize edebileceğini anladığı bir orta – akışta başladı. Ve Çokluevren kendisini daha büyük bir düzene doğurdu, bir başlangıç noktasından değil, daha büyük bir farkındalığın kaostan tekamül etmek için kendisini elde edilebilir kıldığı bir noktadan. Böylece doğumu bir başlangıç olarak değil, dengeye ulaşmak için bir seviyeden diğerine ortaya çıkış olarak görürsünüz. Doğum olarak düşündüğünüz dönüşüm boşluktan, hiçlikten gerçekleşmez, daha önce varolandan gerçekleşir ve büyük bir mükemmellik arzusuyla kendisini yeni bir şekle uydurur.

Yükselişe Yürüyüş

Üstatlar, açık olalım, Yükselişe yürüyüş, Yükseliş geldiğinde kişisel mücadelenin veya gezegensel kaosun sona ereceği anlamına gelmez. Dünya’dan mezuniyet zor bir yolculukta çok çalışmış olanlar için bir sığınak olmayacak, ne de iyi mücadele vermiş olanlar için göksel bir ödül değildir.

Yükseliş, yaşamın tepkili olarak savunulması yerine ilerisi düşünülerek yaratılması gerektiğini anlayanlar için ardışık tekamül adımıdır. Yükseliş yaratım için yüksek boyutsal erişim sunar.

Bu, yaşamın çatışmalarını görmezden gelmeniz ya da onlarla başa çıkmayı bırakmanız gerektiği anlamına gelmez. Aslında bunlar yok olmayacaklar ve hala dikkatinizi gerektirecekler. Bu sadece sizin daha yüksek bir bilgelik perspektifinden karşılık verdiğiniz anlamına gelir.

Yüzleşmeleriniz ve yaşam ‘kurma’larınız terk edilmiyor, inzivaya çekilmenin zamanı değil, bunun yerine size stratejik olarak yüksek boyut perspektifine girme fırsatı verilecek ve bunu yaparken daha geniş bir referans çerçevesinden farklı bir zihin hali geliştirebileceksiniz.

Bundan dolayı, Dünya üzerinde mevcut olan çözülmemiş zorluklar ve savaşların sizin kendi yansıtılmış yaratımınız olduğunu ve çözülmek üzere olduklarını anlayın. Siz insanlar karışıklığı yarattınız ve onu temizlemelisiniz!

Yükseliş sorunlarınızı silmek üzere burada değildir, sorunlarınızı çözmek için daha büyük perspektif sağlamak izin buradadır. Ve böylece siz Yol açanlardan şu soruyu bireysel ve kitlesel olarak düşünüp taşınmanızı istiyorum: “Başkalarından sapanlarını bir kenara koymalarını rica ederken, kendi kişisel cephaneliğinizde hala ne kadar mühimmatı saklıyorsunuz?”

Size bu GERÇEĞİ söylüyorum, dualite içindeki Işık Savaşçıları olarak deneyiminize çektiğiniz kaos, dövüştüğünüz savaşlar, karşılaştığınız zorluklar aslında kendi benliğinizledir.

Metatronik Anahtarlar

Üstatlar, 2009’da insanlığın daha büyük berraklığın bilinç seviyelerine yükselmelerine, hayatın hızı artmaya devam ederken bile 3B’nin dualite kaosu üzerindeki görkemli farkındalığa geçmesine yardımcı olmak için mevcut olan frekanssal anahtarlar vardır.

Hızlanma gerçekleşiyor, çünkü beşinci boyutun mekansal çevresi doğal olarak daha az yoğundur ve böylece ışık beşinci boyutta daha hızlı yolculuk yapar. Ve buna göre sizin zaman hissiniz çok hızlanacak, öyle ki artan hızın stresiyle başa çıkmak için sağlığınızı geliştirmeniz gerekli olacak. İlave olarak, aurik alanlarınızı MerKaBa’ya dönüştürmemiş olanlarınızın, Yükselişin zorunlu Metatronik Anahtarı olarak en iyi şekilde bütünleştirmek için bunu yapmaları gerekecek. Eğer bu yapılmazsa, Dünyanın enerjisi artarken, bu enerjinin yoğunlaşmasında bunalmış ve yorgun hissedebilirsiniz.

Bu gerçekleştiğinde, her gün zaman ayırmanızı ve etrafınızda yaşam Piramidi, oktahedron (sekiz yüzlü; tabanları birleşmiş iki adet dörtkenarlı piramit) oluşturmanızı ve bunu yaşamın altın sevinciyle doldurmanızı rica ediyoruz. Yaşamın harikalığı ile zenginleşin ve onun ebedi niteliğinin kendisini size sunduğunu bilin.

Orta Yol

Ve Sevgililer, bu zamanda, sevinçli olmanın, bununla birlikte alçakgönüllüğünün orta yolunda yürümeyi hatırlayın. Kusursuzlukta kalın, onu besleyin. Gücünüz artarken, spiritüel egonun tuzaklarından kaçının. Düzenli olarak gözden geçirin ve yeniden ayarlayın. Yaşamınızın başkalarınınkinden çok daha önemli olduğunu düşünmenin kendini – yüceltme ve gizli tuzaklarının tehlikeli tahtından gayretli bir şekilde kaçının. İnsan ailesindeki HERKESİ onurlandırın, saygı gösterin ve besleyin.

Frekanssal anahtarlar 2009’da birçok anahtar tarihlerde gerçekleşecek. Bu tarihler, Metatronik anahtarlar dediğimiz şeyin anlayışını sağlayacak olan nadir frekanssal armonikleri sunacak. Bu anahtarlar sadece MerKabic Alan vasıtasıyla erişilebilirdir ve yıldız tetrahedronun ötesindeki yüksek MerKiVic hallere dönüşme yeteneğini sunacaklar. Bu Anahtarların içinde, bilincin Metatronik kutsal geometrileri vasıtasıyla Koşulsuz Sevgi dediğimiz şeyin geometrik temellerinin daha büyük anlayışları yatar. 2009’un bu portallarının en güçlüleri, Mart ekinoksu, Haziran gündönümü, 22 Temmuz güneş tutulması, 6 Eylül Ay Tutulması, Eylül Ekinoksu, 11 Kasım ve Aralık Gündönümüdür.

Bu anahtar titreşimsel portallar öyledir ki, kişi onlara başkalarından daha iyi uyumlanabilir ve böylece frekanssal olarak meydana getirilen bilgeliğe daha çok erişebilir. Enerji kapısının kendisinin fark edilmesi/tanınması her bireyin bireysel ışık kapasitesine veya ışık içeriğine bağlı olarak bazıları için diğerlerinden daha görünür olacaktır. Metatronik Anahtarların enerjisi içinde kullanma ve dönüştürme yeteneği, her bir insanın bireysel olarak eşsiz titreşim seviyesine bağlıdır. Aynı enerjiyle her ruhun deneyimi farklı olacaktır, ama süptil veçhelere dikkat, odaklanma ve çalışmayı gerektirir. Yaşama daha fazla odaklanmak, daha fazla dikkat 2012’ye dek kalan dört yılda aynı değerdedir.

ŞİMDİ’ye Odaklanın

Gelen dört yılda, tam olarak anda olmayı öğrenmek zorunludur. MerKaBic alan içinde, tüm bilincinizi ŞİMDİ’ye çekmeyi ve bu suretle gücün dayanak noktasına erişmeyi öğrenebilirsiniz. Sadece ŞİMDİ’de lineer uzay – zamanın tüm veçhelerini Çokluevren erişilebilirliğine manevra yaparak getirebilirsiniz ve birlikte – yaratabilirsiniz. Bunu sadece, Birleşik Kristalin Alana girmek için gerekli olan tam hakimiyete sahip olduğunuz MerKaBic ve MerKiVic hallerde görürsünüz. MerKaBic ve MerKiVic içinde ŞİMDİ tam genişlemiş gücündeki Ebedi Evrensel Gerçeğe erişirsiniz.

Bu, tüm üzüntüleri, şüpheleri ve korkuları salıvermek, ayrıca YAŞAMIN yaratıcı kontrollerinde olmak için bilinci geçmiş veya gelecek ile ilgili düşüncelerden uzak tutmak anlamına gelir. Paradoks şu ki, TAM olarak şimdide olduğunuz zaman, ‘lineer’ bilincin 3 veçhesini, geçmişi, şimdiyi ve geleceği kontrol etme ve bunları çokboyutlu formata dönüştürme yeteneğine sahip olursunuz.

Yaşamın ebedi olduğunun ve yaşamın her aşamada devam ettiğinin her zaman farkında olun, insan zamanın geçmesine ister dikkat etsin, ister etmesin. Yaşam bekliyor, yaşam deneyimdedir ve BENLİĞİN keşfindedir. Yaşam dikkat ve odaklanma gerektirir, yaşam her anın kavrayışındadır!

Dikkat ve odaklanma zaruridir. İnsan ŞİMDİ’nin lenslerinde ister her ana dikkat etmeye devam etsin, ister etmesin yaşam gelişmeye devam edecektir. Eğer odağınız dağılırsa, gerekli olan ince dengeyi sürdüremezsiniz. Yaşama sadece, kendi Varlığını ŞİMDİ’nin ışığına yoğunlaştırarak birlikte – yaratmanın lenslerine odaklanılabilir.

Kutsal Varlık

Üstatlar, YAŞAM olan genişleyici kutsal VARLIK içinde tam olarak nasıl dengeli olunacağını öğrenmeniz gerekiyor.

Yaşamın amacı, Yaşamın kendisidir ve onun temel doğası genişleme vasıtasıyla büyümektir, ikisi ayrılamaz. Dünya’nın ve sizi çevreleyen ve etkileyen göksel bedenlerin amacı YAŞAMI gözler önüne sermek, genişletmektir. Yaşam gelişirken, onun kutsallığını onaylamak, muhafaza etmek zaruridir.

Yaşamın kendisini mikro ve makroda ortaya sermeye devam etmesi için, kutsal olarak sürdürülmelidir. Böylece yaşam güçlü, sağlıklı ve kutsal hissettirmediği zaman, bunun nedeninin kendi algınızdaki bir dengesizlik olduğunu bilmelisiniz ve bu, o dengeyi restore etmeniz için bir alarm işaretidir. 2009 bu dengeye partner olunacağı, restore edileceği zamandır ve bu sizin çabanızı gerektirir. Sizin tam katılımınızı gerektirir. 2009 denen bu “fırsat otobüsünü” kaçırmayın. 2009 tekrar yatırmak, tekrar adamak, düzeltmek ve tekrar dengelemek için odağınıza partner olmanın zamanıdır.

Metatronik Anahtarlar

2009’un geçiş enerjilerinden en büyük faydayı sağlamak için pratik adımlar vardır. 2009’un doğumunda, Dünya’ya tekrar adanmanın, farkındalığınıza tekrar adanmanın, dikkat ve odağınızı yeniden yönlendirmenin ve Yeni Yaşamınızın bu merkezi duruşundan Doğuşun zamanıdır! Yaşamın ateşlerini, tutkunun ateşlerini yeniden yakmanın, kalbi ve zihni tamamen uyandırmanın ve YAŞAMınızı yeniden inşa etmenin zamanıdır. Dünya’nın kendisini sürdürebilmesi için, kendisini destekleyebilmelidir. Bunun gibi, bu sizler için de geçerlidir. İlerlemeniz için, kendinizi destekleme sorumluluğunu almalısınız. Sağlıklı olmak için, sağlığınızı desteklemelisiniz, Yaşamın coşkusunu hissetmek için neşeyi ve esenliği beslemelisiniz. Bu, Yolunuz için gerekli olan bir iltifattır ve Kristalin Alanın kapısının anahtarıdır. Bu, Platin Işın dediğimiz şeyin bir veçhesidir.

Yaşamın Doğası olan Varlığı fark edin, kabul edin.
Yaşamın kutsallığını ve Yaşamın her anını takdir edin
Yaşamın bu kabul edilişinin Metatronik bir Anahtar olduğunu anlayın.
Bu Anahtar Anlayış olmadan, yaşamın daha yoğun olarak ortaya konacağını anlayın
Esenliğin Anahtarının, Yaşamın Kutsallığını Anlayış ile Geldiğini Anlayın.
Platin Işın içinde Şükran hissi içinde olun.
Tutkunun, yoğun oluş içinde yayılmasına izin vermeyin.
Yavaşlayın ve iç sesinizi dinleyin.
Rüyacıyı uyandırın

Sevgililer, insanlık içindeki döngünüz İlahiliğin yoludur. İlahi Doğanız bu seçilmiş yol vasıtasıyla kendisini ifade eder. İnsanlar hafıza kaybı olan türlerdir ve çoğu zaman kim olduğunuzu unutuyorsunuz. 2009 hatırlayışın (sevgi dolu hafızanın) ve odaksal olarak hatırlamanın zamanıdır. İnsanlığınız ilahiliğinizin bir parçasıdır ve Dünya dualitesinde elde edilen bilginiz ilahiliğinizin kendisini ifade ettiği gövdedir.

Size derin bir GERÇEĞİ söylüyorum, sizler Yol açanlarsınız, bir rüyayı oynadığınızı fark eden siz birkaç insan, sadece bu hayati fark ediş nedeniyle bu rüyadan gerçekten uyanabilirsiniz. Sizler aslında, uyanık olduğunuza inanan kendinizin rüya gören versiyonlarısınız. Ve bu birçoğunuz için kafa karıştırıcı bir konu olsa da ve terminoloji kitleler için anlamsız olsa da, bağlı kaldığınıza inandığınız dünya sizlerin birlikte – yaratıcı İlahi zihninizin bir yansımasıdır. Sizin deyiminizle gerçekleşeceği görülen hiçbir şey taşa yazılı değildir. Geçmişinizi ve geleceğinizi siz oluşturursunuz ve bunları sınırsızca değiştirirsiniz. Gücün, sonsuz ve ebedi ŞİMDİ’nin anı içinde şu anınızı ve geçmişinizi oluştururken, yarınlarınızı yaratıcı arzu akışınızdan biçimlendirirsiniz. Bu bir rüya mı? Evet, ama Sevgililer rüyalar gerçektir, amaçlıdır ve ruhun
büyümesinin “Rubik Küpüdür”. Yaşamınızın rüyası bir kurgudur, kendiniz için biçimlendirdiğiniz bir bilmecedir. Yaşam kuralları olan bir muammadır ve bu kural SEVGİ’dir. Sevgi olarak düşündüğünüz duygu değil, SEVGİ adı verilen ışığın karmaşık bilimidir. O, TÜM VAR OLAN’ın en yüksek düzenidir.

Platin Işında Esenlik & Değerlilik

Platin Işın kendisini herkese sunar. Beslemenin ve esenliğin enerjisidir. Mütevazi dengede dişil özen ve eril kendine güvenin enerjisidir. Meditasyonlarınızda platin enerjiyi enerji alanınıza getirin.

Sevgililer, birçoğunuz hala değersizlik hisleriyle geride tutuluyorsunuz. Yol üzerindeki birçoğunuz hala ilerlemenizi, toplam değerliliğinizi ve kollektif yolculuklarınızda gerçekleştirmiş olduğunuz ‘erdem eylemlerinin’ sayılan toplamıyla kazandığınız değeri ölçüp kendinizi yargılıyorsunuz.

Ama size başka bir GERÇEĞİ söylüyoruz ve bu gerçek Kristalin Titreşime erişimin ne kazanıldığı ne de kendinizin dışında herhangi bir yargılayıcı paradigma veya empoze edilmiş Otorite Yasasıyla reddedildiğidir.

Ve yine paradoks olarak görünebilen şey (ama aslında paradoks değildir), armonik yönlendirici bir titreşim olmadan portal erişiminin sizin için frekanssal olarak ulaşılamaz olduğu ve Kristalin Alana yükselemeyeceğinizdir.

İnsanların biyolojik döngüde kollektif ve bireysel benliklerini davranışsal tarihin kalıbından temize çıkarmak için çok istekli bir şekilde çalışmalarının nedenlerinden biri budur, aslında davranışsal tarih yanlış yorumlanıyor ve geçmişinizi, şimdinizi ve geleceğinizi doğru şekilde tanımlamıyor. Eğer gerçek kaynağınızı bile anlayamazsanız, şimdinizi nasıl doğru olarak yargılayabilirsiniz, ki şimdiniz de yanlış anlaşılmaktadır. Yanıt bunu yapamayacağınızdır. Geçmiş, şu an ve gelecek sadece hayal ettiğiniz ŞİMDİ’de var olur.

Vizyon – rüyanızdaki her şey inanç ile perspektif olarak ve boyutsal olarak düzenlenir ve kusurlu olduğunuza inandığınız sürece, kusurlu olursunuz. Bu, Çekim Yasasıdır, Yaratıcı Tezahür Yasasıdır. Sizi bağlayan zincirler, şüphenin zincirleridir.

Saf olmadığını düşündüğünüz üstlendiğiniz eylemler, birçoğunuzun zaman zaman değersiz hissetmenizin nedenidir. Bu aslında sizi geride tutan titreşimsel bir kalıptır. Düşük titreşimin koyu enerjisinde yüzmeye teşebbüs ettiğiniz sürece, onun içine daha çok batmaktan kaçınmanız bütünüyle imkansız hale gelir. Bu ilginç değil mi? Henüz paylaştığımız bu şeyi düşünmek için zaman ayırın.

İnsanlığın yaşadıkları inançlar, insanlığı kendi gerçek geçmişinin ve hatta şimdinin sınırlı inanç sistemine zincirlenmiş tuttu; insanlığın Kristalin Bilincin daha büyük hafifliğinin eşiğine geçmesini önledi. Ancak gelen yılda enerjiyle birleşmenizi, yüksek alanın kapısına girmenizi her biriniz için eşsiz bir şekilde kolaylaştıracak olan bir bağlantı, titreşimsel portallar vardır.

Görüyorsunuz, Kristal Alan sizin kendi Kusursuzluğunuzdur ve siz kusursuzluğun sadece eylem, konuştuğunuz şeyi yapmak olduğunu hissederken, onun kavrayışın parlayan anında gerçekleşebildiği bir gerçektir, çünkü Kusursuzluk sadece bir titreşimdir.

Siz TANRISINIZ

Hem kollektif hem de bireysel düşüncede, her biriniz ve hepiniz, en sonunda kendinizi görmek ve kendi Tanrınız OLDUĞUNUZU fark etmenin Kuantum sıçramasını yapmak için zaman ve uzayda kendinize empoze ettiğiniz yargılamanın engellerini yıkabilirsiniz. Siz Yaratıcı Tanrı’nın İlahiliğinin bir kıvılcımısınız! İçinizdeki Kusursuz Tanrıya bilincin kuantum titreşim frekansıyla erişilir ve onunla tanımlanır.

Ve böylece lineer zamanın illüzyonunda, size Tanrı’ya bir yıl önce olduğundan hangi ölçülebilir dereceyle daha yakın olduğunuzu sorabilir miyiz? Bunu dikkatli bir şekilde düşünün, çünkü yanıt ne milimetre ne de ışık yılıdır.

Gerçek şu ki, siz TANRI’dan asla ayrılmadınız, asla ayrı olmadınız. Sadece değersizlik korkusu ve hisleri, dualite filtrelerindeki karanlığın minik köşelerinden vizyonu bulutlandırır, ki siz kalbinizin içinde bunun tezahür etmesine izin verirsiniz ve Yaratıcı Tanrı’nın ve Tüm Var Olan’ın parçası olarak mükemmelliğinizden ve görkeminizden şüphe duyarsınız.

Her birinizin özünüzün derinliklerinde İlahi BENLİĞİN farkındalığı, siz olan TANRI olduğunuzu temin ediyoruz. Ve Tanrı Benliği çok mutlu ve sevinçlidir. Özünüzün derinlerinde sevgi içinde kahkaha atan, her şeyin iyi olduğunu bilen bir Tanrı vardır. Her şeyin en sonunda vecit haline birleştiğini ve o Gerçekte sevindiğini bilin. 2009’un frekanssal kalıplarında size gelen, sizin için elde edilir olan hafifliği hissedin.

Cenneti dünyaya getirmeye daha yakınlaşırken ve yeni realiteyi yaratırken, uzun zamandır beklenen değişimlere hazır olarak her anı şükran içinde yaşayın. Günü Yakalayın!

Ben Metatron’um ve bu GERÇEKLERİ sizlerle paylaşıyorum.

Ve öyledir.

www.Earth-Keeper.com
http://www.kosulsuz -sevgi.com/ index.php? option=com_ content&task=view&id=563&Itemid=588

(ÇEVİRİ: Saffet Güler)The Earth-Keeper ChroniclesJanuary 2009 : EKC Issue : 26 - AA Metatron Channel
The Metatronic Keys of 2009
Archangel Metatron via James Tyberonn


Greetings! I am Metatron, Lord of Light, and I greet you one and all.

And so as one year ends and another unfolds, we ask you all to ponder briefly the changes that have occurred within you on the micro and macro for a few moments. For many of you on the Path, 2008 seems to have flown by at a greater rate than previous years. This is especially true for those of you born in the so-called Baby Boomer years, the fifties and sixties, as you enter your 6th thru 9th seven year biological cycle.The Pathfinders

You are aware of those called the Indigos and Crystals, yet there has not been a name for the Soul Guild of the millions of you born in 25 year period of post WWII. And so we will give a title to you, you are the Children of Light, the 'Pathfinders'. You paved the way through the 60's and 70's to the Harmonic Convergence of 1987, and Dear Ones, that event; the Harmonic Convergence changed the Path of your planet. It allowed for the Ascension. The Ascension was a possibility that became a certainty because of the paths you found and cleared.

You see, you of the Pathfinders sufficiently charged and transformed the thought patterns of the status quo from the old repeating pattern to allow for the new paradigm to emerge. But realize, you are only at the cusp of the new energy, that of the Crystalline Vibration of the Unified Field. Much remains to be done. That is a fact for which you are accountable, but not responsible for. Do you see the subtle difference?

When your human vibratory resonance of thought is unbiased by the denser frequential patterns then and only then, can your frontal mind collate with the supra-mind into the ordered crystalline pattern of Divine Mind.The Keys of 2009

2009 will bring many changes. The very energy of the Earth will continue to increase, and this will be readily apparent. The energy that has been pouring into the planet through various mechanisms will continue to do so, yet will be somewhat more harmonically distributed, more equally dispersed beginning with the March equinox of 2009.

2009 will be a year of completions, a year of great potential for manifestation! Those of you, who have been planning to write a book will find the energies most compatible for the completion of this and other spiritual quests this year. Within this new year is a time-phase harmonic uniquely compatible for the manifestation of projects that many of you have had in mind, but have been unable to find the time or energy to put into reality until now. The new year of 2009 will bring the opportunity for release of obstacles and a cornucopia of new energy will indeed make itself available to you Pathfinders in myriad ways.

Among the more interesting changes will be a somewhat sudden awakening of specific groups of humanity who have not as yet been involved in the Ascension. Many 'new faces' will be drawn into and become more aligned to that termed metaphysical and spiritual. As such there will be an increase in the Light Quotient of Humanity from 10% to approximately 12%, especially occuring in the last quarter of the year, after the 9-9-9 event, and culminating in the December solstice.

Many more will be interested in spirit, in self healing, energy work, and metaphysical wisdom. Many of you who have been on the path will transform from student to teacher as part of this process. Many of you Pathfinders will finally realize and accept that you are your own Teacher, and you will BE the TEACHER for many.Axialtonal Equalization

A key change will occur gradually in 2009 on the planet in which the distribution of light energy will begin to flow more evenly across all areas. This axialtonal equalization of light energy will be generated from the new emerging vortex-portal complexes that many of you have helped groom over the past several years. It will flow into areas that have been conflicted and energetically dense across the planet. It will flow into areas of 'lower' frequency to raise their vibratory resonace , signaling the 'Return of the Dove'. As such the arc-swing of the duality pendulum of dark and light will be less severe, and the denser pockets will begin to lighten. Some of you who agreed to anchor light in such areas will find your task has completed, and you will be free relocate to others locales, if you so choose.

For those of you who have diligently served as light holders, we honor you. We are aware that this has been for some quite a cumbersome role, but one that has served the planet well. Know that sufficient light has been grounded, the vortex-portals that many of you help anchor are now more securely in place and new holders are drawn to the space. It is now time for areas that needed help, to stand in their own strength, all areas, and all peoples will now learn to anchor the space of light within their own vibrations. As such, there will indeed be an appropriate shifting and relocation for many in the first half of 2009.

Key areas of the new generator-function vortexes include Tasmania, Arkansas, Mineas Gerais, Brasil, Galveston, Texas; Banff Canada, Capetown, South Africa, Salar Uyuni, Bolivia; Lake Tahoe, Nevada; Trinity Point, Virginia (and the Charlottesville vortex); Bisbee, Arizona; the southern and northwestern regions of the Canadian Shield; Western Australia, New Zealand; northern Argentina; Patagonia in southern Chile; Bogotá, Colombia; Lake Baikal, Jackson Hole, Wyoming; Crestone, Colorado; Asheville, North Carolina; the western Alps of Switzerland; Montserrat, Spain ; Sri Lanka ; Tanzania ; Amsterdam, Holland, Moscow , the Grand Canyon, Turkey, Java and western Ireland; to name a few.

2009 - New Beginnings and New Partnerships

Many of you have been in relationships that ended over the past year and indeed the past decade and thus have been on a solitary journey without a kindred spirit life partner, or in a karmic completion relationship that in fact has completed itself in 2008. This transition into new partnership beginnings will manifest for many in 2009. In kind, this energy for those of you already with your life partners, will find a shift, a deepening in those relations.

The harmonic of 2009 will offer the ability to manifest the life you came to live with a partner who is a true seeking spirit, someone whose guild and vibration will match your own, and someone to share your life with in a sacred union. And so this new year of partnership, will offer the succinct opportunity of joining with like-minded souls who have done their transformation work and who are now quite ready to leave solitude and form a vibrant new relationship in the sacred dimension of true soul-family partnership. For many of you Pathfinders who have walked the past years in sovereign solitude, you will in 2009 realize you have journeyed alone long enough, and you will have the opportunity to expand your vision of being, to reconnect to Source, to embody the highest expression of the unity principles into your life in the form of balanced, loving and supportive relationships.

So this is your year of review and action. Do not view it as a time of endings, but rather as a year of beginnings. But in this case it is not a beginning that initiates at a calm starting point, but rather in a mid point, a 'zero- point' within flashing chaos. Indeed many aspects of your planet remain in chaos. Systems will continue to crash and reform. Conflicts across the planet will deepen in chaotic rumble.

Chaos to Perfection : Birthing the Multiverse

Dear Ones, your very Multiverse began in chaos. The Multiverse did not spring forth in the so-called 'beginning of time', but rather in a centre point. It begin in a mid-stream in which chaos recognized itself and understood that it could reorder & reorganize itself toward a better calibre of balance. And so did the Multiverse birth itself into greater order, not from a beginning point, but from a point in which greater awareness made itself available to evolve from chaos. So you see birth is not a beginning, rather it is an emergence from one level to another in order to achieve balance. The transformation you think of as birth does not take place from the void, from nothingness, but rather occurs from what has already been, and concocts itself into a new form from a great desire for perfection.

The Walk to Ascension

Masters, let us be clear, the walkway to Ascension does not imply that either personal struggle or planetary chaos will be over when it comes. The graduation of Earth will not be a refuge for those who have labored through a difficult sojourn nor is it a celestial remuneration for those who have fought the good fight.

The Ascension is complexly and simply the sequential evolutionary step for those who understand that life must be proactively created rather than reactively defended. The Ascension offers higher dimensional access for creation.

It does not imply that you must ignore the conflicts of life nor abandon dealing with them. Indeed they will not disappear, and they still require your attention. It simply means you respond from a higher perspective of wisdom.

Your confrontations and life 'set-ups' are not to be abandoned, it is not time to retreat, but rather you will be given the opportunity to strategically move into higher dimensional perspective, and in doing so you will be able to cultivate a different mindset from a broader frame of reference.

Therefore, understand that the unresolved confrontations and wars presently on the Earth are your own reflective creation and are yet to be resolved. You humans created the mess, and you have to clean it up!

The Ascension is not here to erase your issues, but rather to allow you greater perspective to solve them. And so I ask you Pathfinders to ponder this question individually and in mass: "How much ammunition do you still maintain within your own personal armory as you implore others to lay down their slings?"

I tell you this TRUTH, the chaos you draw into your experience, the battles you fight, the struggles you encounter as Warriors of Light within duality are truly with your self.

Metatronic Keys

Masters, in 2009 there are frequential keys available to help humanity ascend to consciousness levels of greater clarity, to shift into rarified awareness above the duality chaos of 3d even whilst the pace of life continues to quicken.

The acceleration occurs because the spacial context of the fifth dimension is naturally less dense and as such light travels faster within it. And accordingly your sense of time will be very accelerated, such that it is necessary for you to refine your health in order to handle the stress of the increased pace. Additionally, those of you who have not converted the auric field to the MerKaBa are required to do so in order to optimally integrate as an essential Metatronic Key of the Ascension. If this is not done, you may feel overwhelmed and fatigued in the intensification of the Earths energy as it increases.

If and when this occurs, we implore you to take time, to make time each day and form the Pyramid of life, the octahedron around you and fill it with the golden joy of life. Be enriched by the wonder that is life and know that its eternal quality offers itself to you.

The Middle Road

And Dear Ones, in this time, remember to walk the middle path of joyful, yet confident humility. Remain in impeccability, nurture it. Avoid the trappings of spiritual ego, as you grow in strength. Review and recalibrate regularly. Vigorously eschew the perilous throne of self-aggrandizement and the pitfall of thinking your life is even remotely more important than anothers. Honor, respect and nurture ALL within the family of man.

Frequential keys will occur at several key dates in 2009. These dates will offer unusual frequencial harmonics that will allow understanding of what we will term the Metatronic keys. These keys are accessible only through the MerKaBic Field and will offer the ability to transform into the higher MerKiVic states beyond the star tetrahedron. Within these Keys lie greater understandings of the geometric underpinnings of what we term Unconditional Love through the Metatronic sacred geometries of consciousness. The most potent of these portals of 2009 are occurring on the March equinox, the June solstice, the solar eclipse of July 22nd, the Lunar Eclipse of 6 September, the 9-9-9, the September Equinox, the 11 of November, and the December Solstice.

These key vibrational portals are such that one individual may attune to them better than another and thus will have advantageous access to the wisdom frequentially afforded. Recognition of the energy doorway itself will be more apparent to some than others according to each individual's capacity of light or light quotient. The ability to utilize and transform within the energy of the Metatronic Keys depends upon the individually unique vibrational level of each person. Each souls experience with the same energy will be different, but attention to the subtle aspects requires focus and work. Putting greater focus, greater attention into life is tantamount in the remaining four years leading to 2012.

Focus in the NOW

In the coming four years it is imperative to learn to be fully in the moment. Within the MerKaBic field you can learn to pull all of your consciousness into the NOW and thereby access the fulcrum of power. Only in the NOW can you maneuver all aspects of linear space-time into Multiverse accessibility and proactively co-create. You see it is only in the MerKaBic and MerKiVic states that you have the full reigns required to enter the Unified Crystalline Field. Within the MerKaBic and MerKiVic NOW you access Eternal Universal Truth in its full expanded power.

This means release all worry, doubt and fear, as well as stream the consciousness away from thoughts about the past or future in order to be in the creative controls of LIFE as it occurs. The paradox is that when you arte fully in the NOW, you have the ability to control all 3 aspects of 'linear' consciousness, the past, present and future, and convert them into multidimensional format.

Always be aware that life is eternal, and that life will go on in every phase, whether one pays attention to the passing of time or not. 2009 is the time to get down to the business of LIFE! Life is waiting, life is in the experience, and in the discovery of SELF. Life requires attention and focus, life is in the realization of each moment!

Attention and focus are essential. Life will continue to unfold whether or not one continues to pay attention to each moment within the lens of NOW. If your focus is scattered, you cannot maintain the fine balance necessary. Life can be focused into the lens of co creativity only through concentrating its Beingness into the light of NOW.Sacred Beingness

Masters, you are required to learn how to be fully balanced within the expansive sacred BEINGNESS that is LIFE.

The purpose of Life is Life itself, and its very nature is growth through expansion, the two cannot be separated. The purpose of the Earth and the celestial bodies that affect and surround you is to UNFOLD LIFE. As life unfolds it is essential to uphold its sacredness.

Life must be maintained as sacred so that it continues to reveal itself in the micro and macro. So you must know that when life does not feel robust and sacred it is because of an imbalance within your own perception, and it is a red-light signal for you to restore that balance. 2009 is the time for this balance to be partnered, to be restored, and this requires effort on your part. It requires your full participation. Do not allow this "opportunity bus" called 2009 to pass you by. 2009 is a time to partner your focus in order to recommit, to rededicate, reform and to rebalance.Metatronic Keys

So there are practical steps to allow for the greatest benefit of the transitional energies of the New Year, of 2009. It is time in the birth of 2009 to rededicate the Earth, to rededicate your awareness, to redirect your attention and focus, and Birth from this centre stance your New Life! It is time to rekindle the fires of Life, of passion, to fully awaken the heart and mind and rebuild your LIFE. In order for the Earth to maintain itself, it must be able to sustain itself. Likewise it is for you Dear ones. In order for you to move forward you must take the responsibility of sustaining yourself. To be healthy you must sustain your health, in order for you to sense the bliss of Life, you must nurture joy and well being. It is a necessary compliment to your Path and the key to the gateway of the Crystalline Field. It is an aspect of what we term the Platinum Ray

Recognize the Beingness that is the Nature of Life
Appreciate the sacredness of Life and of each moment of Life
Understand that this recognition of Life is a Metatronic Key

Understand that without this Key Understanding life unfolds more densely
Understand that the Key of Well-Being Comes with Understanding the Sacredness of Life
Be in a sense of Gratitude within the Platinum Ray
Do not allow passion to be emitted within dense occurrence
Slow down and listen to inner voice
Awaken the dreamerDear Ones, your very cycle within humanity is the path of Divinity. It is through this chosen path that your Divine Nature expresses itself. Humans are a species with amnesia, and often you forget who you are. 2009 is the time of remembering (loving memory), and remembering focally. Your humanity is in fact a part of your divinity and your knowledge obtained in the duality of Earth is the vessel that your divinity expresses itself.

I tell you a deep TRUTH, and that is that you Pathfinders, you few humans that recognize you are playing out a dream are only able to be truly awake in that dream because of that vital recognition. You are in fact dreaming the version of you that believes you are awake. And even though this is a confusing issue for most of you, and the terminology somewhat meaningless to the masses, the world you believe yourself to be adhered to is a projection of your co-creative Divine mind. None of what seems to occur is written in stone, to use your vernacular. You form your past and future and you shift them infinitely . You fashion each tomorrow out of your creative flow of desire, as you form your present and your past within the moment of power, the infinite and eternal NOW. Is it a dream? Yes, but Dear Ones dreams are real, purposed and are the "Rubik's Cube" of soul growth. The dream of your life is a set up, a puzzle that you fashioned for yourself. Life is a riddle that has rules, and that rule is LOVE. Not the emotion you think of as love, but the complex science of light called LOVE. It is the highest order of ALL THAT IS.

Well-Being & Worthiness in the Platinum RayThe Platinum Ray offers itsself to all. It is an energy of nurturing and well being. It is an energy that compliments your path. It is an energy of feminine caring and masculine self confidence in humble balance. Bring it into your field in meditation and gratitude.


Dear Ones, many of you are still held back by feelings of unworthiness. So many of you on the path still measure and self judge your progress ,overall worthiness and merit by the tallied sum of 'acts of virtue' you have accomplished in your collective sojourns.

But we tell you another TRUTH, and that is that access into the Crystalline Vibration is neither gained nor denied by any judgmental paradigm or imposed Law of Authority other than your own.

And again what may seem paradoxical (but in truth is not) is that without a harmonic guiding vibration the portal access would seem frequencially inaccessible to you, and you would not be able to rise into the Crystalline Field.

That is one of the reasons why humans in the biological cycle work so earnestly to justify their collective and individual selves from a pattern of behavioral history that in fact is misconstrued and does not accurately describe your past, present or future. If you cannot even understand your true origin, how can you judge yourself accurately in the present that is also misunderstood? The answer is you cannot. The past, present and future only exist in the NOW that you dream, you see.

Everything in your vision-dream then is perspectively and dimensionally regulated by belief, and as long as you believe you are flawed, you will be. It is the Law of Attraction, the Law of Creative Manifestation. The chains that bind you are the chains of doubt.

The acts that you commit that you deem impure are to a great extinct the reason so many of you feel unworthy at times. It is in fact a vibrational pattern that holds you back. As long as you attempt to swim in the dense energy of lower vibration, it will be quite impossible for you to avoid sinking further within it. Is that not interesting? Take a moment to consider what we have just shared.

So the fact is that the beliefs by which humanity has lived has kept it in virtual chains to the limited belief system of its true past and even now, especially NOW, somewhat mires humanity from crossing the threshold into the greater lightness of Crystalline Consciousness. There is however a link, vibrational portals that will uniquely facilitate each of you in individuality in the coming year to meld into the energy, to enter the doorway of the higher field.

You see the Crystalline Filed is your own Impeccability, and while you feel impeccability to be only action, walking your talk, the truth is that it can occur in a flashing moment of realization because Impeccability is simply and complexly, a vibration.You Are GOD

In both collective and individual thought, each of you and all of you can break the barriers of self imposed judgment within time and space in order to finally see yourself and make the Quantum leap of recognizing that YOU are your God. You are a spark of the Divinity of Creator God! The Impeccable God within you is accessed and defined by a quantum vibrational frequency of consciousness.

And so within your illusion of linear time, may we ask you by what measurable degree are you closer to God than you were a year ago? Consider this carefully, because the answer is neither in millimeters or light years.

The truth is you have never been apart, never been separate from GOD. Only fear and senses of unworthiness clouds the vision from the tiny corners of darkness in duality filters that you allow inside your heart to manifest and doubt the perfection and majesty YOU being a part of Creator God and All That Is.

We assure each of you that deep within your core is the awareness of a Divine SELF, a GOD that is you. And that God Self is in blissful joy. There is a God deep in your core that is laughing in love, so know that all is well. Know that everything eventually merges into ecstasy, and rejoice in that Truth. Feel the lightness that is coming to you, that is available to you in the frequential patterns of 2009. Find Well- Being, it compliments you on your path.

Live each moment in gratitude to be ready for long awaited changes as you move even closer to bringing heaven on earth and proactively creating the new reality. Seize the Day!

I am Metatron and I share with you these TRUTHS.

And so it is.

Views: 162

Comment

You need to be a member of Love Peace and Harmony to add comments!

Join Love Peace and Harmony

Comment by zenci on February 3, 2009 at 3:53pm
Bu güzel mesajın sahibi Metadron'a da, okumamıza vesile olanlara da sonsuz teşekkürler. Sevgi ve ışıkla kalınız.
Comment by David Dogan Beyo on January 16, 2009 at 11:17am
Dear Bill , thank you for your kindly message, by the way, İ'm not channeling Metatron, I also have different sources where I find these messages , It would be great to linked in your site, you can use and share anything you life from our site , have a beautiful and fantastic day , always with love and peace... : )
Comment by Bill on January 16, 2009 at 6:30am
David, Thanks for transmitting Metatron! This message is full of meaning for me. In fact, it inspired me to link this site into my site. And I was wondering about quoting Metatron and pieces of the message you channelled? Would it be OK to do that and reference you? Again, thanks for this rich and expansive transmission. Bill
Comment by Peril CANTÜRK on January 15, 2009 at 4:41pm
Sevgili David çok teşekkürler :)
Comment by Jacques on January 12, 2009 at 1:37am
First of all thanks to transmit Metatron Message !
Nothing is so important to awake our torpidness, to shake our fleas in all fields. If we want be One, let us begin to be honest with ourselves, to look at our neighbours like our friends either near of our homes or in any countries. This message is better than clearer that you think : Human beings have created the boundaries of any country. And as for us, both french men and people from Turkey have to build PEACE within each ONE, such when I came in Istanbul, october 1976, we were invited to share the friendship between our two nations. " I will sustain the Glory of Life within my Nation " says Ascended Master Saint-Germain. " The time is up " He says too !
Have a Blessed Day !
Jacques

© 2019   Created by David Dogan Beyo.   Powered by

Badges  |  Report an Issue  |  Terms of Service