Love Peace and Harmony

۞ ∞ United For Evolution ∞ ۞

David Doğan Beyo

 

Otobiyografi

 

1981 yılı 14 mayıs günü İstanbul’da doğdum. Burgazada’da büyüdüm. 13 yaşında Kişisel Gelişim, İnsan Psikolojisi ve Spiritüel İlim Alanlarını araştırmaya ve bu konularda Eğitimler almaya başladım. Meditasyon ve Ruhsal Çalışmalar üzerinde yoğunlaştım.

Nlp, Eft, Bilinç Altı Bulgulama Teknikleri, Zihin Haritaları, Psikanaliz, Psikoterapi, Metafizik ve Ruhsal Bilimler alanlarında aralıksız araştırmalarıma ve eğitimlere katılmaya devam ettim.

1999 yılında Kudüs Üniversitesi Psikoloji Bölümünden ayrılarak ; 19 yaşında Uzak-Doğuya Thailand’a doğru yolculuğa çıktım. Thailand’da devlet okulunda İlkokul İngilizce Öğretmenliği yaptım. 2003 yılının sonuna kadar Güney Doğu Asyanın çeşitli ülkelerinde Ruhsal Çalışmalara katıldım, Alternatif Tıp Alanında eğitimler aldım.

 3 yılı aşkın bir süre bu yolculuğa devam ettim. Güney Doğu Asya'nın ve Thailand'ın doğası, orada yaptığım Meditasyon Çalısmaları beni derinden etkiledi.

Psikanaliz, Psikoterapi, Ruhsal Anatomi ve Enerji Tıbbını birleştirerek kendime has bir terapi yöntemi geliştirdim. Danışanlarım ile birebir çalışmalarıma bu yıllarda başladım.

2004-2005 yılları içerisinde Türkiye’de Askerlik Hizmetimi tamamladım.

2005 yılında Aladağlar’da Vipassana İnzivasına katıldım.

2005’te IATA UFTAA Diplomasını aldım.

2006’da Dönüşüm Oyunu (Grup Psikoterapisi ) ile tanıştım.

Mayıs 2008'de Ankara Bilkent Üniversitesi Turizm ve Otel Yönetimi Bölümünden mezun oldum.

2008’de I Ching - Değişimler Kitabı ile olan yolculuğum başladı.

2008'in temmuz ayında tüm dünyada, sağlıklı ve dengeli insan psikolojisinin ne olduğunun idrak edilmesi adına ve bu konuda hakiki ve temiz bilgilerin paylaşımının çoğalması niyeti ile Türkçe ve İngilizce yayın yapan www.lovepeaceandharmony.org web sitesini kurdum.

Enerji Tıbbı ve Ruhun Anatomisi üzerine araştırmalarıma devam ettim ve bu konularla ilgili bir çok eğitime katıldım.

2009’da Reiki Master oldum. Psikolojik Danışmanlık, Yoga ve Meditasyon Merkezlerinde Seminerler ve Eğitimler verdim, Meditasyon Çalışmaları yapmaya başladım.

2010’da Enerjetik ve Psişik Mekan-Alan Temizliği ve Şifası üzerine araştırma ve eğitimime yoğunlaştım.

2011-2015 yılları arası tüm donanımlarımı kullanarak gerçekleştirdiğim birebir terapi seanslarımı yapmaya devam ettim.

2015-2016 yıllarında Thailand’a 6 aylığına geri döndüm ve burada 10uncu kez Kutsal Sessizlik İnzivasına katıldım.

Sürdürülebilirlik, Permakültür ve Organik Tarım konuları üzerine olan ilgimi hayata geçirebilmek adına 2016 yılında Fethiye- Saklıkent yakınlarında bir köy evine yerleştim. Arazimizin bakımını üstlendim. Burada kendi tohum bankamızı kurdum . Meyve ağaçlarının bakımını öğrendim, atalık tohumlarla kendi sebzelerimizi yetiştirmeye başladım.

Şu an halen birebir Terapi Seanslarıma ve Grup Çalışmalarıma kendi alanımızda, Fethiye, Antalya, Marmaris ve Bodrum çevresinde çeşitli merkezlerde devam etmekteyim.

Tüm Çalışmalarımı Türkçe ve İngilizce 2 dilde yapabiliyorum ; yurtiçi ve yurtdışından benimle bağlantıya geçen, fiziki olarak uzakta olan danışanlarım ile video konferans yoluyla terapilerimizi gerçekleştiriyoruz.

25 yıldır süren araştırma ve öğrenimimi, yaptığım çalışma ve terapilerimi bütünsel bir tez olarak Metapsikoloji Bilimi olarak adlandırıyorum.

Aklının ve kalbinin sağlıklı, dengeli ve uyumlu bir şekilde çalışabilmesi için insan ; fiziksel , zihinsel, duygusal ve ruhsal bedenleri ile bir bütün olarak incelenmesi gereken bir varlıktır.

Aksi taktirde İnsan Psikolojisine ait resmin bütünü gözden kaçırılır ve sağlıklı tespitler yapmak mümkün olamaz. Geçici çözümler bulmak, sorunu hasır altı etme, sorunu başka bir şey ile baskılayarak çözme yöntemleri ; gerçek İnsan Psikolojisi Bilimi’nin amacı ve parçası değildir. Bir sorunun kökten çözülebilmesi ve varlığın iyileşebilmesi için en derinlere kadar inilmesi gerekmektedir.

İnsana tam anlamıyla bütünsel bakabilen tek bilim dalı Metapsikoloji ; insan psikolojisinin metafiziksel kökleri ve çok boyutlu bir yapısı olduğunu ortaya koyan, gösteren ve açığa çıkartan bir bilim dalı ve ilim alanıdır. Gerçek manada sağlıklı psikolojik destek vermek ve tespitlerde bulunabilmek ancak bu temeller üzerine oturtulabilir.

İnsanlığın sağlıklı bir geleceği olabilmesi için, Psikoloji Biliminin geleceği için ve psikolojik olarak sağlıklı bireylerden oluşan nesiller yetiştirmek istiyorsak Metapsikolojik algı ve idrak kapılarımızın açılmasının gerekliliği kaçınılmazdır.

Metapsikoloji ile ilgili birikimimi kitaplaştırmaya başladım.

Uzmanlık Alanlarım ve Verdiğim Hizmetler ;

15 yıldır profesyonel olarak Metapsikoloji Seansları ve Bireysel Danışmanlık Hizmeti veriyorum.

Çift ve Aile Terapileri yapıyorum.

Uzmanlık alanlarım dahilinde birçok konuda Eğitim, Seminer ve Workshoplar düzenlemeye devam ediyorum.

Bireysel ve Grup Meditasyon Eğitimleri veriyorum.

Enerji Tıbbı temelli Şifa Seansları yapıyorum.

Ev, işyerleri, fabrikalar ve her türlü yaşam alanının Enerjetik ve Psişik Manada Tetkiki ve Arındırılması Çalışmalarını yapmaya devam ediyorum.

I Ching Eğitimi veriyorum.

Dönüşüm Workshopları düzenliyorum.

  

Hepinizi seviyorum, barışta kalın.

  

David Doğan Beyo

  

İletişim Bilgileri

№:+90-05077568088

@mail: daviddoganbeyo@gmail.com

Web Site: www.lovepeaceandharmony.org

Instagram: www.instagram.com/daviddoganbeyo/

Twitter: www.twitter.com/daviddoganbeyo

Facebook: www.facebook.com/DavidDoganBeyo

Linkedin: www.linkedin.com/in/daviddoganbeyo/

 

 

  

 

 

 

Views: 79

Comment

You need to be a member of Love Peace and Harmony to add comments!

Join Love Peace and Harmony

© 2019   Created by David Dogan Beyo.   Powered by

Badges  |  Report an Issue  |  Terms of Service