Love Peace and Harmony

۞ ∞ United For Evolution ∞ ۞


Tüm ışık çocuklarının* misyonu, kadim gerçeklerin bilgeliğini ve Tanrısal bilgiyi yeniden gezegene getirmektir. Bunu başarmak için onlar değişik ülkelerde farklı meşguliyet alanlarında konumlandırılmaktalar. Zafere ulaşmak için birçok varlığın ortak çabası gerekecektir. Kitleler için bu uyanışı gerçekleştirecek olan, semavi âlemdeki en yüksek kuvvetler tarafından desteklenen bir ordu olacaktır.

Işık işçileri ordusu, gezegeni daha yüksek bir bilince uyandıracaktır. Onlar Dünyanın her yanında ayağa kalkacak ve birçoklarını yüksek bir frekansa eriştirmek için çalışacaklardır. Bu yüksek frekansla birlikte sevgili Terra’nın (Dünya) çok uzun zamandır özlemini çektiği aydınlanma ve barış gelecektir.

Onlar insanların en güçlüleridir ve gezegendeki çoğu insanın anlamadığı büyük bir enerjiye ve yürekliliğe sahiptirler. Onlar alınlarında İbrahim’in Altın Yıldızının işaretini taşırlar ve çoğu insanın erişemeyeceği eşsiz bir farklılık ve bir frekansla işaretlenmişlerdir. Onlar kitlelere hizmet ederler ve sevginin birçok yükünü taşırlar. Onlar ilâhi olanlardır.

Onlar sevgili Terra’ya, onun titreşimlerini olumsuz kitlelerden kurtarıp yükseltmesine yardımcı olmak üzere gönderilmişlerdir. Her ne zaman bir ruh kalben saflaşıp, merkezlenme ve uyumlanma yoluna girdiğinde, o zaman Dünya Ana’nın Yeni Çağda barış ve uyum kaderine bir adım daha yaklaştığını biliriz. (sy. 204-206)

*Işık çocukları: Spiritüel yollarında ilerleyenve sürekli Işığı arayan ve onun tarafından yol gösterilen insanlar.

Arkturus Mesajları – Akaşa Yayınları

Views: 1060

Comment

You need to be a member of Love Peace and Harmony to add comments!

Join Love Peace and Harmony

Comment by Commander on March 5, 2009 at 5:31pm
Merhaba Gülin hanım... Işık işçileri evrensel bilgileri diğer insanlarla paylaştıklarında, bilgilenmenin oluşturacağı idrak ve yeni farkındalık hali, insanda yeni bir bilinç oluşturacaktır. Tekâmül,( olgunlaşma) bir anlamda farkındalığın büyümesidir. Pratikte sadece bilgi paylaşımı ve sevgi, insanda gerekli değişim ve dönüşümü oluşturacaktır. İnsanlığı yükseltecek ve BİR'liğe ulaştıracak bilgi zaten dünyaya her kanaldan akmaktadır. Bilgilenmek her şeyin başıdır. Ve siz bunu talep ettiğinizde sizi geliştirecek olan bilgi ( ki, bu bir öğretici, bir kitap veya yaşamının kendisi olabilir) mutlaka karşınıza çıkacaktır.

Sevgiyle kalın.
Commander
Comment by Gülin on March 5, 2009 at 1:58am
Teşekkürler, peki ozaman ışık işçileri ordusu yazıda değinildiği gibi "birçoklarını yüksek
frekansa eriştirecekler." Bu pratikte nasıl olacak ? Bu kadim ve Tanrısal bilgiye nasıl
ulaşacağız ?
Sevgiler
Gülin
Comment by Commander on March 4, 2009 at 2:22pm
Merhaba Gülin hanım... Her bireyin, içinde bulunduğu tekâmül (olgunlaşma) düzeyine göre bir frekansı (titreşimi) vardır. Kişi ne kadar arınmışsa ve sevgi doluysa titreşim düzeyi de o derece yüksektir. Titreşiminizi yükseltmek için kesinlikle kendi çabanız gereklidir. Dışarıdan herhangi bir varlık sizin yerinize sizin titreşiminizi yükseltemez. Bu evrensel yasaya aykırıdır. Başkaları ancak bize ışık tutabilir, yol gösterebilir.

Sevgiyle kalın
Commander
Comment by Gülin on March 3, 2009 at 6:35pm
Sevgili Commender,
Benim frekansımı benim dışımda her hangi bir varlık yükseltebilir mi ?
Comment by Ferya on March 3, 2009 at 4:05pm
Su anda bu kitabi okumaktayim, harika, paylasim icin cok tesekkurler.
Sevgi ve Isikla kalin.
Comment by elif elisabeth on March 3, 2009 at 2:30pm


teşekkürler paylaşımınız için
sevgi & ışıkla
elif
Comment by serpil on March 3, 2009 at 2:22pm
evet gerçekten muhteşemdi etkilenmemek elde değil.Teşekkürler
Comment by Commander on March 3, 2009 at 2:19pm
Sevgili Tülay hanım... Işık işçileri engin sevgileri ile her an gönüllere sevgi tohumları ekmeye devam ediyor, daha güzel bir dünyayı hep beraber oluşturabilmek için. Dileğiniz, dileğimdir. Sevgiler.
Comment by Commander on March 3, 2009 at 2:12pm
Sevgili Doğan, en kısa zamanda görüşmek dileğiyle. Sevgiyle kal.
Comment by Tülay Mutlu on March 3, 2009 at 1:23pm
Sevgili Commander, bu güzel yazı için çok teşekkürler. Spiritüel yolda ilerleyen ve ışığı arayan herkesin, amaçlarına ulaşmalarını ve görevlerini yerine getirebilmelerini dilerim. Tülay Mutlu

© 2019   Created by David Dogan Beyo.   Powered by

Badges  |  Report an Issue  |  Terms of Service