Love Peace and Harmony

۞ ∞ United For Evolution ∞ ۞

Love Peace and Harmony Atölyesinin Yaratımları - Love Peace and Harmony Atelier's Creations -1-

L.P.H.Atelier7 Chakra Tablomuz ; Filiz ve Doğan'ın Birlikte Yarattıkları Bir Çalışmadır. Akrilik Boyalar ve Özel Kalemler ile Hazırlanmıştır... Ortalama 1 Hafta Süren Bir Çalışma Akışının Ürünüdür...  Boyut:230x50cm. Resimdeki Çerçevesi ile Birlikte İstanbul içi Teslimat Yapabiliyoruz... İstanbul Dışı ve Yurt Dışı Teslimatlarımız Çerçevesiz Olarak Yapılmaktadır...

L.P.H.Atelier7 Chakra Painting is Created by Filiz and Doğan Together... Created With Acrilic Paintings and Special Pens. It Took About a Week to Complete 1 Table... With Frame The Size is: 230x50cm. We Can Deliver With The Frame Just to İstanbul City Deliveries... For Other Cities and Worldwide Deliveries We are Sending 7 Chakra Set Without a Frame and Very Well Packed...

L.P.H.AtelierLove Peace and Harmony's Logo Painting is the Flower of Life... This Holy Multidimensional Galactic Geometrical Pattern Contains The Roots of the Sacred Geometry... And Has a Great Measure of Healing Energy... Also Affecting the Auric Field of the Area where it is placed in a Highly Positive Manners... The Size of The Painting : 50 x 50cm.

L.P.H.AtelierLove Peace and Harmony'nin Logosu ''Yaşam Çiçeğidir''. Bu Kutsal, Çokboyutlu, Galaktik, Geometrik Patern ; Mistik Geometrinin Köklerini İçinde Taşımaktadır... Ve Yüksek Şifa Enerjilerini Barındırmaktadır... Konulduğu Yerin Enerji Alanını Yüksek Oranda Arttırma Özelliğine de Sahiptir... Boyutu: 50 x 50cm.

Beğendiğiniz Tablolar Hakkında Bilgi Almak ve Satın Almak İçin

Bizlere Ulaşabilirsiniz.

To Get More Info About Our Creations and To Order ; Our Contact Info is at Below.

tel : +(90) 05077568088

@mail : l.p.h.atelier@gmail.com

Views: 214

Comment

You need to be a member of Love Peace and Harmony to add comments!

Join Love Peace and Harmony

Comment by nefesleyolculuk on May 2, 2015 at 10:25pm

ikisi de harika...emeğinize, yaratıcılığınıza sağlık...

Comment by Pelinsu Zeybek on April 29, 2015 at 10:15pm

Harikasınız Kutsal Sitemizin Değerli Ressamları David ve Filiz Kardeşlerim! Ellerinize, yüreğinize sağlık! Bir şaheser yaratmışsınız! Nasıl da gözüm kaldı bu tabloda ?! : )) Talibim ben bu şahesere..

Ama şu an Antalya'da masraflarım epey çok, İstanbul'a döndüğümde yaz dönemi mutlaka alacağım canım kardeşlerimin emek emek yaptığı bu değerli eseri!

Ben çakralarımdan çok çekmiş bir insanım : (( Değerli doktorum: Dr. Yegane Mutlu Hanım, kök çakramı açıp dengeye getirmek için ne uğraştı ?! Kendisinden bioenerji seansları almadan önce çakralarımın durumu tam bir felaketti! Eminim bu eşsiz çakra tablosu benim çakralarımı ve Auramı şifalandıracak.. Canım kardeşlerimin eserinin önünde ritüeller yapacağım.. Ve David'imin, Filiz'imin el emeğiyle yaptığı bir esere sahip olmak benim için çok anlamlı ve de özel..!!.. <3

İkinizi de tüm kalbimle tebrik ediyorum! Siz profesyonel, gerçek ve çok değerli-yetenekli Spiritüel ressamlardansınız canlarım.. Yolunuz açık olsun.. Tanrı'm maddi-manevi emeklerinizin karşılığını versin! Amin. Ve öyle de oldu.

Pelinsu <3

 

© 2019   Created by David Dogan Beyo.   Powered by

Badges  |  Report an Issue  |  Terms of Service