Love Peace and Harmony

۞ ∞ United For Evolution ∞ ۞

Maya Büyügü Don Alejandro’dan Bir Mesaj...

Maya Büyügü Don Alejandro’dan Bir Mesaj

By Mitch Battros - Earth Changes Media

24 Mart 2009

Ulusal Maya Büyükleri Konseyi 13 Baktun ve 13 Ahau’nun Kehanetlerini tamamlamak için buradalar. Içinde yasadigimiz zamanla ilgili birçok kehanetlerimiz var ve bugün burada olmamiz Kehanetlerin tamamlanmasi içindedir. Bunlarin bazilarindan söz edecegim:

“13 Baktun ve 13 Ahau zamani, Atalarimizin geri dönüsünün zamani ve bilgeligin insanlarinin geri dönüs zamanidir”. Bu zaman simdidir.

Kehanet söyle söylüyor: “Mistik Quetzal kuslari ile Merkez’den olanlar Kuzey’in Kartal’ini Güney’in Akbabasi ile birlestiriyor; bulusacagiz çünkü elin parmaklari gibi biz biriz.” Bu kehanet Kuzey’in Yerli Insanlarinin ve Güney’in Yerli Insanlarinin, Merkezden olanlar vasitasiyla kadim insanlarin biliminin geri kazanilmasini kuvvetlendirmek için bir araya gelecegi anlamina gelir; kimligimizin, sanatimizin, ruhsalligimizin ve farkli Kültürlerin sahip oldugu yasamin ve ölümün Kozmik vizyonunun geri kazanilmasi.

Biz Yerli Insanlar insan türlerinin yasaminin korunmasinda, kardeslerimiz hayvanlarin ve agaçlarin yasaminin korunmasinda ve Dünya Ana’nin yasaminin korunmasinda bir araya geliyoruz, çünkü Dünya Gezegeninin yasami tehlikededir. Su anda dünyada olup bitenlerin bir tesadüf olmadigini hepimiz biliyoruz.

Örnek olarak: dünyanin farkli yerlerindeki tehdit edici kasirgalar ve kuvvetli firtinalar; dünyanin diger bölümlerinde soguklar daha da yogunlasirken günden güne yüksek derecelere çikan yüksek sicakliklar; nehirler kuruyor ve baska nehirler ortadan kayboluyor; buzullar eriyor; dünyadaki birçok yer dogal felaketlerin sikintisini çekiyor ve bunlarin hepsi Doga ile dengede olmamamizin sonucudur.

Tüm dünyadaki insan varliklarinin davranisinin degismesi gereklidir; Dünya Gezegeninin yasami herkesin sorumlulugudur ve Yerli insanlarin insan hayatini kurtarmak, gezegeni kurtarmak, böylece yeni nesiller için saglikli bir gelecek miras birakmak için herkesi davet etmesinin nedeni budur.

Maya Uzun Sayim Takvimine göre, 13 Baktun ve 13 Ahau’yu bitiriyoruz ve böylece SIFIR YILI’na yaklasiyoruz. Günesin bir baska periyodunun sonundaki esikteyiz, 5,200 yil süren ve birçok karanlik saatiyle sona eren bir periyot. Bu karanlik periyotundan sonra, Günesin yeni bir periyotu geliyor; bu 6 nci periyot olacak. Günesin her periyotunda, gezegenin bir ayarlanmasi olur ve bu ayarlanma iklim kosullarinda, sosyal ve siyasi hayatta degisiklikler getirir.

Dünya dönüsüyor ve bizler sosyal adalet ve herkes için esitligin oldugu anlayis ve uyumlu birlikte varolusun periyoduna giriyoruz. Bu, yasamin yeni seklidir.

Yeni sosyal düzen ile, sinirlamalar, sinirlar olmadan bulutlar gibi hareket edebilecegimiz bir özgürlük zamani geliyor. Kuslar gibi yolculuk yapacagiz, pasaportlara ihtiyaç olmadan. Hepsi de ayni noktaya – ayni hedefe götüren nehirler gibi yolculuk yapacagiz. Maya kehanetleri degisim zamanini bildiriyor. Pop Wuj, Konsey’in kitabi bize, “Safagin zamanidir; vazifenin bitirilmesi için birakin safak gelsin” diyor.

Her birimizin Evren ile bir iliskisi var ve bu baskalarina karsi tavirlarimizin uyumlu olup olmadigini yansitir. Degisim zamani geldi. Birbirimizi anlamanin ve daha insan olmanin zamani simdi burada.

(Çev: Saffet Guler)

Views: 54

Comment

You need to be a member of Love Peace and Harmony to add comments!

Join Love Peace and Harmony

Comment by MÜRÜVET on March 26, 2009 at 9:01pm
Bu bilgiyi bize çevirip ileten Saffet Güler arkadaşımıza bize aracılık edip bilgilerin ve ışıkların yolunu açan David dostumuza, sonsuz işıkların yolu sevgilerin tümü hepimizin olsun..
Comment by SERAP on March 26, 2009 at 6:02pm
Bu metini çevirenSaffet Güler arkadaşımıza ve bize bu bilgiyi ileten çok sevgili David ışık dostuma sonsuz sevgiler...heyecan verici bu bilgiler ışığında daha da parlıyoruz insanlık insan oluyor ve birbirini anlıyor amin

© 2019   Created by David Dogan Beyo.   Powered by

Badges  |  Report an Issue  |  Terms of Service