Love Peace and Harmony

۞ ∞ United For Evolution ∞ ۞


Sevgili Dostlarım,

Yarın gece meditasyon çalışmamızdan sonra İstanbul'da Şifa Çemberi'ndeki çalışmalarıma ara vereceğim. Sifa Çemberi enerjisi harika bir merkez. Kurucuları Jale ve Lale harika insanlar, tanışmanızı tavsiye ederim. Çok güzel bir çalışma dönemi oldu benim için... Seminerlerimi düzenleme amacım; bilgi bolluğunun ve karmaşasının olduğu bu günlerde , Öz'den gelen bilgileri ve öğretileri doğru bir şekilde paylaşmaktı... Seminerlerime katılan, katılmayan, destek veren herkese çok teşekkür ederim. 'Sevgi Korkudan Özgürleşmektir' Çalışmalarımızda geçmişten, ailemizden ve çevremizden bize aşılanan korkuların farkına vardık, korkularımızı kabul ettik ve onların üzerine giderek onlardan özgürleşmek için adımlar attık. 'Kadın Erkek İlişkileri' ve 'Tantra'ya Giriş' Çalışmalarımızda günümüz toplumunda yaygınca var olan ego kökenli ilişkiler üzerine farkındalıklar kazandık, kıskançlık, aldatma, sahiplenme ve daha bir çok davranışın asıl nedenlerini keşfettik. Koşulsuz sevgi kökenli gerçek ilişkilerin var olabileceğini , Aşkın bir meditasyona dönüşebileceğini, bir erkekle bir kadının bir araya gelmesinin ne kadar kutsal ve ilahi bir birliktelik olduğuna dair iç görüler edindik ve sağlıklı güzel ilişkiler için niyetler ettik. 'Bolluk ve Bereketi Yaratmak' Çalışmalarımızda çevremizdeki koşulların kurbanı olmadığımızın , o koşulları bizzat kendimizin yarattığının farkına vardık. Yaşadığımız herşeyin sorumlusunun biz olduğumuzun farkındalığıyla başkalarını suçlamayı bırakıp, bu sorumluluğu üzerimize aldık. İstediğimiz koşulları ve bolluğu, bereketi hayatlarımıza çekebilmek için düşüncelerimizin önemini ve onları nasıl değiştirebileceğimizi öğrendik. 'Varoluşun Mistik Geometrisi' Çalışmamızda evrenin ve tüm varoluşun geometrisi üzerine iç görüler edindik ve evrenin doğasına aykırı 'kare' zihin merkezli bakış açılarını, evrenin doğasına ve ritmine uyumlu 'çember' kalp merkezli bakış açılarını gözlemledik. 'Dhammapada' Çalışmamızda Üstat Gautama Buddha'nın ışığında Budizm yaşam sanatının ilk yazılı metni olan Dhammapada'nın bilgeliğiyle güzel bir yolculuğa çıktık. 'Meditasyon' Grup Çalışmalarımızda 'an'ı yaşamanın önemini, zihnimizi dinginleştirmenin yollarını ve günlük hayatımızın her 'an'ında uygulayabileceğimiz pratik meditasyon teknikleri ile her gün düzenli uygulanması gereken nefes meditasyonu tekniklerini öğrendik. Kendimize, doğa anamıza ve tüm evrene sevgi ve ışık akıttık, umarım tüm katılımcılara ve tüm varoluşa şifa olmuştur...

Benim için harika bir deneyim oldu , çok değerli dostlarla tanıştım, çok güzel paylaşımlar yaşandı. Sevgi paylaşatıkça çoğaldı ve çoğalmaya devam ediyor.

Doğayı ve denizle bütünleşmeyi çok özledim. Ay sonu Olimpos-Antalya'dan başlayarak , Bodrum ve Fethiye'de Meditasyon ve Reiki çalışmalarıma devam edeceğim. Bu bölgelerde olan ve beraber çalışmalar yapmak isteyen arkadaşlar benimle bağlantıya geçebilirler.

Özellikle önümüzdeki yaz aylarında sık sık meditasyon yapmanızı ve doğa anayla iletişime geçmenizi öneririm.

Hepimiz için harika bir yaz olsun...

Sevgi ve saygılarımla,

David Doğan Beyo

http://www.daviddoganbeyo.com/?page_id=412

Views: 131

Comment

You need to be a member of Love Peace and Harmony to add comments!

Join Love Peace and Harmony

Comment by David Dogan Beyo on June 28, 2009 at 1:53am
Sevgili Serap, sevgin ve güzel mesajın teşekkür ederim,
Görüşmek üzere
Sevgi ve saygılarımla
Doğan
Comment by SERAP on June 27, 2009 at 2:28pm
Sevgili David,iki gündür Antalya'daydım ve bugün malini okuyabildim.Can ışık dostum ,doğayı kucaklamak bu dönemde akan sevgi enerjileriyle bütünleşmek gerçekten harika....Fethiye'ye bekliyorum...
Sevgin ve ışığın daim olsun
serap
Comment by David Dogan Beyo on June 27, 2009 at 12:37pm
Sevgili Selin, Sevgili Sade , Sevgili Angel ve Sevgili Belma benim için çok anlamlı olan mesajlarınız , desteğiniz ve harika enerjiniz için teşekkür ederim
İyi ki varsınız...

Her 'an' sevgi ve ışıkla
Doğan
Comment by Belma Semra on June 27, 2009 at 12:21pm
Sevgili Doğan,senin o güzel,olumlu enerjinden başka yörelerdeki arkadaşlarımızın da faydalanacak olmaları beni çok mutlu etti,diliyorum çok sayıda kişi senin gibi güzel insana ulaşarak yolculuğunu şölene çevirsin..İyi turneler ,iyi olan herşeyde bolluk ve bereket ,heryerde barış dileklerimle uğurluyorum,sonbaharda görüşmek üzere...Belma
Comment by AnGeL on June 26, 2009 at 11:47am
Hep gelmeyi istedim. Hep işe teslim oldum.. Ama sanki hep gelmişim, oradaymışım gibi iyi hissettiriyor bana gelme ihtimallerim bile.
Kalbinin ışığını yakından görenlerden olduğumdandır belki de. Oralarda, buralarda, yakınlarda olduğunu bilmek iyi geliyor çok sevgili Dost..

İyi ol, nerde iyi olacaksan orda ol... Biz hep birlikteyiz.

Geldiğinde haber ver ama yine de sen.. :)

Sevgiyle..
Comment by sadegirl on June 26, 2009 at 10:39am
Bende seline katılıyorum ,iyiki varsın . Seminerlere katılmadım ama ,calışmaların hepsini yapıyorum .teşşekürler
Comment by Selin on June 26, 2009 at 12:30am
Sevgili Dogan,
Seminerlerinin bir coguna katilmis biri olarak sana bana ve evrene kattilarindan dolayi tesekkur etmek isterim.
Butun seminerlerinde hep ayni duyguyu hissettim. Bitmesin bu saatler bu sevgi dolu ruhlarla birlikte kalbimizi sonsuzluga hic yargilamadan ve sorgulamadan actigimiz o anlar diye dusundum hep. Herkesin muthis farkindaliklar ve cozumlemeler yasadigi ve deneyimlerini hisselerini paylastigi o anlar cok ama cok degerliydi. Seminer sonunda ise cok derin meditasyonlarla fazlasiyla hafiflemis ve dunyevi her turlu kirden pasdan arinmis olarak ayrildik sifa merkezinden.
eminim seminerlerine katilma sansini ya da ayricaligini yasamis herkes hak verecek bana.
Sonsuz isigin, rehberligin ve emegin icin cok sagol sevgili ustad ruh. Var olma amacin bu olmali o guzel sevgini ve isigini her an ve daima bulabildigin ve yarattigin her yol ile insanliga yaymak.
Yaz seminerlerininde en az sifa cemberindekiler kadar derin ve yararli olacagina eminim...
doga ana seni bekliyor...
iyiki varsin...
sonsuz sevgiyle...
selin

© 2019   Created by David Dogan Beyo.   Powered by

Badges  |  Report an Issue  |  Terms of Service