Love Peace and Harmony

۞ ∞ United For Evolution ∞ ۞

Sitemizin Yönetimi - Our Management Team : )

 

Sevgili Love Peace and Harmony Ailemiz , Sitemizin Yeni Adminlerini ve Yönetim Ekibini Sizlerle Paylaşmanın Mutluluğunu Yaşıyorum :  )
 Sitemiz ile İlgili Her Türlü Soru ya da Sorunlarınızı Bizlerle Paylaşabilirsiniz. Tüm Adminlerimiz Sizlere Yardımcı Olmaktan Dolayı Mutluluk Duyacaklardır.

Dear Love Peace and Harmony Family, I'm Very Happy To Introduce Our New Administrators and Our Management Team :  )

You Can Ask and Share All of Your Problems and Questions About Our Site With Us. We All Will Be Happy To Help You.

Sitemize ve Varoluş Amacına Gönül Vermiş Olan , Bizlere Destek Olmak İsteyen Tüm Arkadaşları Sevgiyle Ekibimize Katılmaya Çağırıyoruz.

Sitemizin İç İşleri ve İhtiyaçları Dışarıdan Görünenin Aksine Oldukça Fazla. 

Bu Konuda Niyeti Olan Arkadaşlar Benimle İletişime Geçebilirler. Sitemizin Mevcut İhtiyaçlarına Göre Yapılabilecek Yardımı Birlikte Kararlaştırabiliriz.

We are Calling The Ones Who Really Love our Site and Feel the Connection Deep Inside Their Hearts to Join and Help Us as a United Team of Love. As the Opposite as Seen From Outside ; Our Sites Inside Works and Needs are Many in Different Varieties..
 The Ones Who Are Willing to Help Can Contact With Me. According to Our Current Needs We Will Decide How To Contribute Togehther...

*** Especially We Have a Lack of English Speaker Admins Right Now...

Views: 622

Comment

You need to be a member of Love Peace and Harmony to add comments!

Join Love Peace and Harmony

Comment by nefesleyolculuk on January 12, 2015 at 9:28pm

Burada sizinle birlikte olmak, sevgiyi ve dostluğu hissetmek, beraber büyüyüp gelişmek, dünyaya katkıda bulunmak, birbirimizin hayatlarına dokunmak çok güzel ve çok özel...teşekkür ederim varlığınız için...

Comment by Tülay Mutlu on January 12, 2015 at 8:14am

Sevgili Dostlar, bu sitenin kurulduğundan beri üyesiyim... O zamanlar henüz farkındalığımın başlarında ve büyük bir öğrenme isteğiyle doluydum... Sitenin bana büyük katkıları oldu, teşekkür borçluyum... Yeni yönetim kadromuzla tanıştuğıma memnun oldum... Sevgili David'in önderliğinde ışık yolunda sevgiyle ilerlemenizi diliyorum... Bizlere yapacağınız katkılardan dolayı hepinize şimdiden teşekkür ediyorum. KOLAY GELSİN... Aydınlanmaya ve aydınlatmaya devam edin... Sevgimle

Comment by huki on January 11, 2015 at 11:00pm

Böyle özel bir sitede olmaktan , böyle değerli bir ailenin üyesi olmaktan ben de büyük sevinç ve onur duyuyorum.Hayatlarımıza kattığı anlam, değer, sevgi, bilgelik , saf  ve gerçek bilgi, huzur , barış, ışık, samimiyet ve dostluk için çok teşekkürler...

Comment by Pelinsu Zeybek on January 11, 2015 at 10:07pm

Ben de canımın içi Deryacığım'la aynı duyguları yaşıyorum! Bu ailenin bir parçası olmak beni mutlu edip, onurlandırdığı kadar bana yaşama sevinci de veriyor! Yaşama daha da sıkı tutunmamı sağlıyor! Aynı zamanda kendimden daha büyük bir kutsal davanın parçası olmanın ve de elimden geldiğince katkılar vermenin - ışık olmanın ulvi duygularını da yaşıyorum ki; bu tip ulvi duygular herkese nasip olamıyor bu hayatta..

Çok da değerli, reel hayatta karşıma çok zor çıkabilecek, özel ruh dostları da kazandım! Bunun benim için ne anlama geldiğini size tarif bile edemem!

Ve de çok katkılar alıyorum bu siteden, çok şeyler öğreniyorum... Ben GAPS Diyetle Mental Sağlığıma kavuşmadan önce uzun yıllar mental hastalıklarım yüzünden doğru-düzgün kitap bile okuyamadım; bilgeleşmeme-büyümeme hep handikap oldu ağır hastalıklarım! Bilgeleşmek, büyümek ve öğrenmek için gerekli organım hastaydı çünkü.. Ve mental sağlığıma kavuştuktan sonra büyük bir bilgeleşme-büyüme-evrimleşme-bilgi-spiritüel açlık yaşadım; bu anlamda da bu site bana ne hazine oldu, ne büyük bir boşluğu doldurdu! Bu kutsal site ne çok değerli, doğru ve sağduyulu donelerle-birikimlerle dolu! Her bir köşesi ayrı bir hazine!

Ben bir çok paylaşımlarımda ve paylaşımların altında bıraktığım yorumlarda, kendimden ve özelimden de bahsediyorum cesurca, utanmadan!!! Bunu içimi boşaltmak için ve/veya kendimi deşifre etmek için yapmıyorum; bu kutsal sitede bunları paylaşmamın yanlış olmadığını - tatlı durduğunu hissediyorum ve bir taraftan da sitemizin tüm üyelerini de buna teşvik etmeye - davet etmeye çalışıyorum.. Bizler kafamızdaki sorularımızı-sıkıntılarımızı-hayatlarımızdan örneklemleri-mutluluğumuzu-coşkumuzu-sevgimizi-bazı açıklayabileceğimiz özelimizi-çıkmazlarımızı-içimizdeki karmaşaları.....hatta zayıflıklarımızı, kusurlarımızı....vs. burada ifade etmeyeceğiz de başka hangi sitede ifade edeceğiz?

Burası aynı zamanda psişeye yani ruha dokunan bir site! Niye diyorum hayatımızdaki-ruhumuzdaki-kalbimizdeki sancıları-dertleri-coşkuları-mutlulukları-bazı yaşadıklarımızı-ifade edebileceğimiz özelimizi bu kutsal platformda ifade etmeyelim?

Sitemize en çok bu niyetle üye olanlar bile var! Bu nedenle ben de tüm LovePeaceandHarmony Ailesini benim gibi cesurca kendilerini-psişelerindeki ve hayatlarındaki sıkıntıları ve güzellikleri-hayatlarından kareleri, paylaşabildikleri özellerini....vs. cesurca ifade etmeye davet ediyorum! Ve bunun sinerjisinin ve değerinin çok güçlü olacağına inanıyorum..

Ben bu sitenin ve sizlerin varlığıyla kaç kere hayatımdan pes etmekten vazgeçtim? Kaç kere hayata tutundum? Kaç kere her şeye rağmen yola devam dedim! Bu kutsal siteye ve en başta değerli yaratıcısı - özverili emektarı David Doğan kardeşimize, hepinize(!) hayatımı borçluyum! Sadece sizlerin varlığını hissetmek bile beni yüreklendiriyor, motive ediyor!

SEVGİ & IŞIKLA..

Tanrı bizleri korusun.. Bizlere sağlık-huzur-mutluluk-doyumlu bir hayat-bolluk-bilgelik versin ki IŞIK olalım kalabalıklara, güzel - ince dokunuşlar yapalım psişelere-zihinlere ve hayatlara..!!..

Pelinsu

 

Comment by Eylem Filiz Beyo on January 11, 2015 at 9:22pm

Comment by DERYA KİP on January 11, 2015 at 6:38pm

Lovepeaceandharmony ailesinin bir üyesi olmak beni mutlu ediyor-onurlandırıyor. Bu güzel ailenin (tanıdığım-tanımadığım) her üyesi arkadaşımdır-yoldaşımdır. Adı üzerinde olduğu gibi, SEVGİ-BARIŞ-AHENK için buradayız. Sitemizin her bir üyesine, ayrı ayrı, SONSUZ SEVGİLERİMİ gönderiyorum. IŞIK ve SEVGİYLE yeni dünyayı yaratacağız.

SEVGİ ve IŞIKLA...

Comment by David Dogan Beyo on January 11, 2015 at 3:47pm

© 2019   Created by David Dogan Beyo.   Powered by

Badges  |  Report an Issue  |  Terms of Service