Love Peace and Harmony

۞ ∞ United For Evolution ∞ ۞

Sonsuzluğun ve Işığın Kapıları bir daha asla kapanmamak üzere açıldı...17-08-2008

Arkadaşlar, dostlar hepinize sevgi ve selamlar , su anda içinde bulunduğumuz günlerde tüm dünya hatta tüm evren olarak çok önemli bir dönemden geçmekteyiz, 1 agustos güneş tutulmasıyla galaktik merkezi güneşten dünyamızın 5inci boyuta geçişi için ışık kodları ve koşulsuz sevgi enerjisi daha once hiç olmadığı kadar dünyamıza akmaya başladı. İnsanlık ve Dünya bilincinin yükselmesi ve genişlemesinin derin döngüsü bu şekilde hız kazandı. Tam bir hafta sonra 8.8.8 günü Galaktik sonsuzluk kapılarının açılmasıyla ilahi enerjiler , onlara açık olanlara ve doğa anamıza daha derin bir şekilde akmaya başladı , Bir sonra ki hafta 15 Ağustos 2008 tarihi Işığın Dördüncü Dünyası olarak bilinen dönemin başlangıcı olarak enerjilerin daha da yogunlastığı bir hafta oldu.. Ay tutulmasıyla beraber bu değişimler desteklendi ve böylelikle önümüzdeki dönemlerde ve senelerde gerçeklesecek büyük değişimlerin kökleri ve tohumları atıldı... Yasadığımız deneyimler gerçekten harikulade , daha da derinlerine hazır olun : ) , Yaşadığımız dönem İsa, buddha, krishna, musa ve muhammed bilincinin ve sevgisinin dünya üzerinde tekrar tezahür etmesini de simgeliyor aynı zamanda , Kosulsuz sevgi ve birlik bilinci gitgide daha da artacak, onemli olan bizim bu bilinci oncelikle içimizde yaratmamız , dünya 5.inci boyuta geçmeye hazırlanıyor , titreşim düzeyi gitgide artıyor ve daha da artacak , bize düsen görev , biran once içimizdeki ilizyon korku bilincini (ego) bırakıp , kendi gerçekliğimiz ve öz benliğimiz olan kosulsuz sevgi ve ışıkla bütünleşmek , biz ne kadar kendi gerçekligimiz olan ilahi sevginin farkına varırsak , tüm dünyaya ve evrene o ilahi sevgiyi akıtabiliriz ve dünyanın değişimi de o oranda kolay olur, bir insan dahi tüm dünyayı değiştirmeye muktedirdir bunu unutmayın, buna inanın dostlar , hepimiz tanrının ve o yüce sevginin parçalarıyız , hepimiz o'yuz , tanrıyız. Onun tüm kudretine ve gücüne sahibiz. İlk once kendi gercekligimizin farkındalıgını derinlestirerek tüm evreni aydınlatabiliriz , su an tüm evrenin ve tüm evrendeki varlıkların gözleri dünyamızın üzerinde , boyle bir dönem daha once yasanmadı ve yasanmayacak , bizim degisimimiz tüm evreni etkileyecek ve degistirecek bu yüzden sorumlulugumuz gercekten cok fazla , kendimize ve tüm varolusa karsı olan sorumlulugumuz.
Beklenmesi gereken bir sene veya zaman yok, beklemeyi bırakıp hepimiz için içsel çalışma zamanı dostlar, bekleyerek değil, sevgi ve ışık bilincini kendi gönüllerimizde yaratıp tüm evrene akıtırsak gerçekleşebişir ancak bu muhteşem dönüşüm. Size daha cok meditasyon tavsiye edebilirim, kendi gercek dogamız ve evrenle bütünleşmemiz icin meditasyon hayati onem tasıyor. Ben bu özel günlerde yapabildigim kadar meditasyon yaptım ve yapmaya devam edecegim , o muhteşem kosulsuz sevgiyi ve kutsal ışığı hissetmek ne kadar muhtesem bir sey değilmi : )
hepimiz için bu güzel günleri yarattığımız için ve daha da güzellerini yaratacağımız ve göreceğimiz için tüm yüce evrene binbir kucak dolusu sevgi ve sükürler olsun, sevgi ve ışıkla.... : )

http://www.daviddoganbeyo.com/?page_id=147


David Doğan Beyo

Views: 175

Comment

You need to be a member of Love Peace and Harmony to add comments!

Join Love Peace and Harmony

Comment by Eylem Filiz Beyo on January 27, 2015 at 12:03am

Comment by LovePeaceandHarmony on August 18, 2012 at 12:35pm
Comment by nazan on August 20, 2008 at 9:34am
günaydın. Katılıyorum Mutluluğun sırrı da bu değil mi? İnsan sadece ruhu dolu olduğu zaman mutludur. Bunun da yolu sevgi, ışık. Tanrısallığımızı nereye sakalrsak saklıyalım insanlar onu mutlaka birgün bulacaktır. Bu da içimizde saklıdır.(godhead)
Comment by Canan on August 20, 2008 at 9:14am
Delete Comment
Bizlere gönderdiğin koşulsuz sevgiye binbir teşekkürler hep birlikteyiz
Comment by gizel on August 20, 2008 at 2:17am
Delete Comment
Sevgili Dogan,
Genc yasinla, hepimize gonderdigin
ISIGA, AYDINLIGA tesekkur ediyoruz.

Bir TEK kisi bile dunyayi degistirmeye yeter............
Sen....ben....o....biz....siz.....onlar......
ELELE DUNYAYI "KOSULSUZ SEVGI"
dunyasi yapiyoruz.

Ve oyledir.
gizel hazan-izmir

© 2019   Created by David Dogan Beyo.   Powered by

Badges  |  Report an Issue  |  Terms of Service