Love Peace and Harmony

۞ ∞ United For Evolution ∞ ۞

İŞTE YÜZYILIMIZIN EN KUTSAL FOTOĞRAFLARINDAN BİRİSİ..!!.. ॐ ♥ ॐ ♥ ॐ

Acılı Nepal'den yüreklere dokunan bir kare sizlere... Abisine sarılan-sığınan minik kız 2,5 yaşında; Minik abi de 4 yaşına rağmen, minik kız kardeşine nasıl da kendi de acı içindeyken abilik yapıyor!

Acaba ne için ıstırap içinde bu özel - tatlı - kutsal minikler? Depremde annelerini mi kaybettiler? Babalarını mı? Yoksa her ikisini birden mi? Evlerini mi kaybettiler? Yoksa sadece kaybettikleri oyuncakları için mi sığınmışlar birbirlerine? Ya da ölen ev hayvanları için mi acı çekiyorlar? Kayıpları ne? Acılarının kaynağı ne? Bu masum melekler bu acıyı hakediyor mu sorarım?

Silkiniyor Doğa Ana'mız işte(!) ona yapılan zulme karşı! GAİA'yamız isyanda! Ama neden Nepal'den vurdun GAİA'm? Neden Nepal ? Felaketi hakeden onca karanlığa gömülmüş ve GAİA'mızı da üzerindeki canlarla karanlığa gömüp - zarar veren katil mertebesinde sayıca çok o kadar insan varken.......sorarım Doğa Ana'm sana: Neden Nepal? Neden?.....

NOT: Bu yüzyılımızın en kutsal fotoğraflarından birisi olan "Sarılan Melekler"i, sitemizin değerli üyelerinden Tülay Mutlu Aker  Hanımın bir internet paylaşımından almıştım... Kendisine bizlere bu güzel katkısı için, kalpten sonsuz teşekkürler.

Haydi değerli LovePeaceandHarmony okuyucuları, bu kutsal fotoğrafa bakıp neler hissettiğinizi yazın bana ?!  Duygularınızı paylaşın benimle, bu birbirine sarılmış ıstıraplı miniklere / meleklere bakıp! Haydi! - Pelinsu

Views: 793

Comment

You need to be a member of Love Peace and Harmony to add comments!

Join Love Peace and Harmony

Comment by Derya Başaran on May 7, 2015 at 1:21am

 Bu fotoğraf  küçücük  bu iki canın yaşadığı  korkuyu hissettirdi.  Çaresizliğin  ne demek olduğunu  bilemeyecek  kadar küçükler, büyüdükleri  zaman onuda deneyimleyecekler.

Comment by nefesleyolculuk on May 6, 2015 at 6:25pm

şefkat

Comment by David Dogan Beyo on May 3, 2015 at 10:23pm

© 2019   Created by David Dogan Beyo.   Powered by

Badges  |  Report an Issue  |  Terms of Service