Love Peace and Harmony

۞ ∞ United For Evolution ∞ ۞

The Group - Dünya Gezegeni Son Güncelleme

The Group

Dünya Gezegeni Son Güncelleme

26 Nisan 2014 

1- Selamlar evden, dünyanın girmiş olduğu değişimler devam etmekte, yollarınız yeniden,  yeni desenler oluşturmakta. Çok fazla hengame tezahür ediyor. Oluşan durumlar sizin kim olduğunuzu yeni baştan tanımlamakta. Televizyonu açıp haberlere baktığınızda dünyanın her yerinde dağıtıcı enerjileri görmek mümkün bu durum insanları sokağa çekiyor. Türkiye, suriye, mısır, venezuela, ukrayna ve daha bir çok yerde bunu görmek mümkün. Neden şimdi bunlar meydana geliyor? Bir kaç yıl önceden ne farkı var? Bu tarz olguları aynî anda bir kaç ülkede birden görmek neyi ifade ediyor? Bütün beşeriyetin enerjileri değişirken gerçeklik algılamaları değişti. Ortaya çıkan meydan okuma ile artık sır gibi gözüken olaylar saklı kalamaz. Bu bizim bakış açımızdan güzel bir gelişimdir. Size bir kaç zamandır ifade ediyorduk sizler berraklaşma döneminden geçiyordunuz. Siz bunun böyle olacağını tahmin etmemiştiniz ancak işte burada tezahür ediyor.

Affedici olun

2- Eğer saklananların sır olmadığını farkettiğinizde ne oluyor? İlk başta aşırı tepki veriyorsunuz, sinirleniyorsunuz. Çünkü hayatınızın bir kısmının geçici bir yalan olduğunu keşfediyorsunuz. Hayal kırıklığı ve öfke varken yapmanız gereken birbirinize karşı affedici olmaktır. Çünkü birbirinize zaten karşılıklı yalan söylüyordunuz. Herşeyin su üzerine çıktığı bu zamanda olaylar eskisi gibi ilerleyemez. Bu durumda birbirinize karşı nazik olun, birbirinizi destekleyin bu durum sizi affediciliğe götürecektir. Şunu fark edinki sizler beşeriyet olarak tek bir enerjisiniz ve sizin kollektif şuuraltınız deyim yerindeyse hayal kırıklığının kıyısında. Bu yüzden insanlar zihinleri ile konuşuyorlar ve artık o kadar çok şeyin söylenildiğini fark ettiler ki artık konuşmaktan ziyade eyleme geçilerek sokaklarda harekete geçiyorlar. Bu şekilde seslerini duyuruyorlar, bu çok güzel bir durum.

Uyum geleceğinizdir

3- Şu anda yeni dünyayı tezahür ettirirken bu çağın hüküm sahibi olanların çağı yetkin varlıkların çağı olacağı malumdu. Bunlar sizin asıl ihtiyaçlarınız ile buluşmanızdır. Sizler geçmişte kurgulanıp şu anki zamanda ihtiyacınız olmayan durumlara karşı geliyorsunuz. Sizin tasarlanmış, liderlik etmesi gerektiğini düşündüğünüz bilinen dünya liderleriniz var ancak artık eski tip liderlik modeline ihtiyaç kalmamıştır. Sizler bu dünya üzerinde yürüyen bilinçli yaratımlar yapan varlıklarsınız. Liderlerinizin tek yapması gereken bu yaratımların güvenliğini sağlamaktan ibarettir. Çok basitçe ifade edersek onlar sizin hizmetkarlarınızdır, lideriniz değildir. Bir çoğunuz liderlerinizi bir kenara koyuyorsunuz, henüz sokak tam olarak istediğini almış değil. Liderleriniz hala sizin işaret etmiş olduğunuz istikamette gitmemektedirler. Akla hemen şu soru geliyor, peki bir sonraki olayda bizi ne bekliyor?  Tabiki idrak edilmemiş olay daha kötüsüne zemin yaratır. Bu bir sır değildir sevgili varlıklar. Aslında görülen beşeriyetin kollektif şuurunun bastırılıp bir şekilde bağlanacağıdır, buna rağmen bu oldukça şu an zordur. Bununla beraber bazılarının herkesten kopmak isteyeceği bu durumu deneyeceği bir potansiyel var. Ayrılan olursa o varlıkların dünyadaki gelişimleri duracaktır. Çünkü sizler uyum devresi içinde bulunuyorsunuz. Sizler üçüncü dalga(Editörün notu: Diğer dalgalar nedir diye merak ediyorsanız bu yazıyı okuyabilirsiniz) yani bireylerin güçlendirilmesi dalgasını başlattınız birbiriniz karşı sorumluluğunuz var. Bu yüzden ayrım meydana getiren her olay beşeriyetin geleceğini tehlike arz edecektir. Bu yüzden gideceğiniz nokta gelecekte ahenkli ilişkilerin kurulacağı yeni bir dünya potansiyelidir. Sizler bu hal, biz olmayan bir durumdur dediniz. Sizler hüküm sahibi olanların devresine girdiğinizde, ben bilinçli bir yaratıcıyım. Çocukluğumdan beri sahip olduğum yüksek potansiyeli tekrardan kendimle ilişkilendiriyorum dediniz. Bu bilgileri  hiçbir zaman unutmadınız ve bu bilgiye erişim sizin için her zaman mümkündü.  Şimdi bir sonraki düzeyin enerjisi herkes için burada. Ayrıca sizin fazla aşina olmadığınız fakat farkında olmadan yardım ettiğiniz bazı durumlar var. Bugün bunlar hakkında konuşmak istiyoruz.

Dünyanın yeniden doğuşu

4- Görüyorsunuz bu konu sizin için yeni değil. Sizler güçlendirilmiş beşeriyet dönemini konuşuyorsunuz. Sizler özgürlüğe adım atmanın ve evdeki gibi özgür yaratım yapmanın durumu hakkında konuşuyorsunuz. Bu çok güzel bir olgudur sevgili varlıklar çünkü dünyada cenneti yaratacaktır. Bunun anlamı aynı zamanda sevgili varlıklar yeni düzeydeki güçler için sorumluluk almaktır. Siz bunu idrak edeceksiniz. Bunun geldiğini gördünüz, bunun için çalıştınız ve hatta bazı bilgiler kehanet şeklinde ifade edildi. Bu oyunun sonunun geldiği bir noktada oyunu uzatma kararı aldınız. Dedinizki "ben bir yere gitmiyorum, benim daha burada işim bitmedi." Ancak dünya kendi tekamülünde bir başka devre sonunu yaşıyor. O şu an ölüyor ve onun bilinci beşeriyetin bilinci kadar hızlı değişmiyor. Gezegende bir çok zorluk var ve şimdi meydan okuyucu bir sürü olayın su üzerine çıkmasına şahitlik edeceksiniz. Sizler bozukluğun sebebini bilmeseniz de öfkenin ve hayal kırıklıklarının yaşandığını göreceksiniz. O varlıklarla empati kuracaksınız çünkü zaten onların ne hissettiğini biliyorsunuz. Bir çok olgu varolan bu dünya zorluğu içinde burada tetiklenecek.

Bir çok perspektiften bakıldığında sizler dünyada meydana gelenin ne olduğunu biliyorsunuz. Dünya yeniden doğuş sürecinden geçiyor ve yeni bir devreye başlıyor. Aslında orjinal senaryoda siz burada şu an olmayacaktınız. Ancak siz  oyunu uzatarak  bir adım ileri giderek bu sürece katıldınız. (Konu ile ilgili ayrıntılı bilgi Sadıklar Planı Celse 146 ) Bu çok güzeldir ama çok meydan okuyucudur çünkü dünya bazı düzeylerde mevcut birimlerini kapatmaktadır. Dünya üzerinde devam eden bir çok tür sonlanmaktadır. Ancak dünya için bu işlem standarttır. Yeniden tohumlama dünya için standarttır ve o yeniden tohumlamaya devam edecektir. Her zaman bu tohumlama işlemini desteklemek için meteorlar, göktaşları ve solar radyasyon patlamaları olacaktır. Bu yıldan sonra sizi korkutacak bir olay gerçekleşecektir, meydana geldiğinde nefes almayı unutmayın.

Kristal çocuklar bu dönüşüm zamanının anahtarlarını tutuyorlar

5- Öyleyse niçin buradayız? Bütün bu olanlar ne anlama geliyor? Geldiğini gördüğümüz güzel olan kısım nedir? Herbiriniz ve herbirimiz gelmekte olanı görüyoruz ve bizi bir sonraki düzeye taşıyacak olanın farkındayız. Bu duruma nasıl katılacağız? Kendiniz için bıraktığınız cevaplarınız nerede? Açıkçası bu gezegene  ilk kristal çocuk 22 sene önce doğdu. Şimdi bunun nereye gittiğini görüyor musunuz? Kristal çocuklarda neyin gerçekleştiğini görüyor musunuz? Onlar inanılmaz algı açıklığı ve hassasiyetle buraya geldiler, o hassasiyet o kadar fazla olduğu için diğerlerine katılamadılar ve onlarda bundan daha fazlası var. Gezegeninizde giderek artan bir şekilde "spektrum bozukluğu" adı verilen bir durum var. Bu spektrumun büyük çoğunluğunu kristal çocuk adını verdiğiniz kitle oluşturmaktadır. Bunların bir çoğunun sizinle sorunları vardır. Sizler bu düşük frekanslı gezegene yüksek frekanslı bir varlık dünyaya getiriyorsunuz. Onlar bu enerji düzeyini topraklamada zorluk yaşıyorlar. Bu yüzden kendi içlerine dönüyorlar ve sizin şu anda gördüğünüz alarm düzeyindeki durumu yaratıyor. Otizm ve spektrum bozukluğu. Şu anda gezegende bu durum giderek artıyor ve bu kötü bir şey değil. Görüyorsunuz giderek neyin tezahür ettiğini ve umutlarınız kristal çocuklarda yeşeriyor. Sizler inanılmaz zorluklar deneyimlesenizde onlara bu zamanda yer açıyorsunuz. Onlar bu hassaslıkları hatta diğer özellikleri ile sizin sorun olarak gördüğünüz durumların cevaplarını taşıyorlar. Yakın bir gelecekte bu çocukların gerçek potansiyellerini görmeye başlayacaksınız. Onlarla televizyonda röportaj yapanları görünce ve onlarda neyin tezahür ettiğini görünce kendinizi daha konforlu hissedeceksiniz. Kristal çocuklar kalbinize tohumları ekerek onları besleyecekler. Bu onların vazifesi ve bu konuda çok iyiler ve enerji ile nasıl çalışılması gerektiği konusunda idrak sahibiler.

Biz bu çocuklara bunca zamandır kristal çocuk diyoruz, sebebi basit bu varlıklardan ilk bahsettiğimizde bunlar çocuklardı fakat şimdi onlar genç yetişkinler. Peki onlar bunun farkında mı? Bir çoğu değil sadece bireysel düzeyde bilen çok az sayıda kişi var. Onlar kendilerine sunulan hediyenin farkında değiller ama hepsinin bağlantısı var. Sevgili varlıklar bu çok özel bir andır bağlantıya geçildiğinde olacaklar ve yakın bir zamanda bu tezahür edecek. Bu bağlantı kurulduğunda bir tetiklenme meydana gelerek gezegenin duygusal birikimleri salınmaya başlayacak. Gezegen günlük olarak daha fazla olaydan geçecek grönland'daki buzullar eriyecek ve orada bir daha suyun yükselmesini göremeyeceksiniz. Bu olay sizin için orada tezahür edecek. Gezegen büyük değişimlerden geçerken siz tektonik tabakalarda stres inşa edeceksiniz ve bu tansiyonu dahada yukarılara taşıyacak. Bu durum Los Angeles bölgesinde minör kaymalara neden olacak. Bu ifade ettiğim minör düzeyde tezahür ederken siz majör tansiyonu arttırmaya devam edeceksiniz. Bu büyüyen stresin sonuçlarının illa deprem veya volkan patlaması olması gerekmez. Hayır bu gerekli değildir. Burada kristal çocukların nasıl çalışacaklarını göreceğiz çünkü burada  kollektif bilinç çeşitli düzeylerde harekete geçecek. Kristal çocuklar bilince kendilerini diğerlerine nazaran daha farklı bir yoldan bağlarlar. Indigo çocuklarda bu işlemin bir parçasıdırlar. Dünyaya getirilen yanlış anlamaların önüne geçmek için yolu temizleyerek  farklı bir düzeyde iletişim için çalışırlar. Indigolar sistemi oluşturan parçaları dağıtırlar ve daha sonra ayrışan parçaları yeni bir düzeyde tekrar meydana getirirler. Peki kristal çocuklar kimdir? Kristal çocuklar bir çoğun uzun gayret ederek tanıdığınız enerjiyi hiç bir çaba harcamadan hissederler. Siz bu enerjiyi öğrenmek için derneklere, kurslara, sınıflara katıldınız.  Sevgili medyumunuz, kendisinin titreşimsel bir hoca olduğuna inanıyor ve öyle algılıyor. Sonra bir gün,  bir noktada, birisi elinde kaya ile geldi. O kayayı onun eline koydu ve dedi ki bu güzel titreşimi hissediyor musun? Medyumumuz, yok hissetmiyorum bu sadece bir kaya dedi. Herkes herşeyi aynı şekilde hissetmez. Doğal olarak siz çeşitli sınıflara katılarak enerjiyi hissetmeye cehit gösteriyorsunuz. Açıkçası, tutkunuzu hissedin sevgili varlıklar.

Ne olduğunu soruyorsunuz, siz dünyanın enerjisine bir şekilde dokundunuz. Dünya kendi meydan okumalarından geçerken, aslında bunlar süreçte çok normal hadiselerdir. Sizler duygu sisteminizle dünyaya bağlandınız. O bu değişimlerin içinden geçerken, kollektif bilinç kendi potansiyel deneyiminde belli bir noktaya ulaştı ve kollektif bilinç titreşimi değişti, böylece siz kendi haklarına sahip çıkan - empowerment human - beşerin devresine ayak bastınız. Siz 12 aralık 2012 enerji kapısından 21 aralık 2012 enerji kapısına doğru hareket ettiniz. Bu zaman diliminde dünya sona erecekti ama gerçekte öyle mi oldu? Siz burada oturuyor ve gülümsüyorsunuz, şimdi bir sonraki kısmı bekliyorsunuz. Bu çok güzel. Biz diğer tarafta olanlar olarak belki inanmayacaksınız ama bunu heyecanla kutluyoruz. Burada bulunan bir çok varlık planı inanılmaz çalışıyorlar ve dünyaya inanılmaz enerji gönderiyorlar.  Umarız bunu hissediyorsunuz çünkü bundan sonrası olacak işler tamamen size bağlı. Çünkü dünya sizin ellerinizde. Ya dünya ile uyumlu hale geleceksiniz ya da dünyayı bir şekilde öldüreceksiniz.  Sevgili varlıklar, bizim dünya için size söyleyebileceğimiz, onun şu anda ölüm devresinin devam ettiğidir. Onu bu ölüm döngüsünden çıkarmak için sizin uyumlu enerjilerle çalışmaya ihtiyacınız vardır. Krisal çocuklar sadece dünya ile çalışmayacaklar aynı zamanda sizinle de çalışacaklar. Hiç şüphesiz dünya daha önce bir sürü değişim ve dönüşüm devresinden geçti. O bu durumdan şikayetçi değil, bir çok defa bunu yaşadı. Bu yüzden nasıl geçeceğini ve nasıl çalışacağını biliyor. Dünya kaç tane devreden geçeceğini biliyor bu onu endişlendirmiyor, bir gün bizim yanımıza gelecek. Asıl beşeriyet yani sizler onun için endişeleniyorsunuz. Bu noktada sizin yolculuğunuz onun dönüşüm ve değişim zamanları ile kesişiyor ve bilgi/anlayış eksikliği içinde olmanız  sizin işinizi zorlaştırıyor.

Şimdi hikayenin güzel kısmı sevgili varlıklar. Kristal çocuklar sizden ayrı değiller bilakis onlar sizin bir parçanız. Bununla beraber onlar ahenkle iletişime geçmenin bir yolunu buldular. Çok yakın bir zamanda sizler bu enerjiye dokunmaya başlayacaksınız. Ondan sonra dünyadaki kendi kişisel yolculuğunuzu kristalleştirmeye/berraklaştırmaya başlayacaksınız bu noktada artık negatif olana izin vermeyeceksiniz. Bu yüzden siz dünya’da bu kadar dağılmış, dejenere olmuş enerjiyi görüyorsunuz. Bu görüntüyü yüksek bir titreşim seviyesinden bakarak görüyorsunuz. Ancak günlük yaşamınız bunun böyle geçerli olmadığını söyleyecektir. Hatta henüz bu noktaya hareket ettiğinizi işaret eden bir durum yok. Ancak bunu kalbinizden hissederek bilebilirsiniz. Gözlerinizi açıyorsunuz, çevrenize bakıyorsunuz  ondan sonra çok büyük hayal kırıklığı yaşıyorsunuz. Ancak bu sadece sizi ilgilendirmiyor bütün beşeriyeti ilgilendiriyor bunu hatırlayın.

“Hayır” - Yeni güç devresinin başlangıcı

6- Beşeriyetin kollektif bilincini ölçtüğümüzde gördüğümüz beşeriyetin kollektif bilinci yeni bir kritik düzeye ulaştı. Siz güncel olmayan deneyimizde dünyada barış olmasını talep ediyorsunuz. Televizyon haberlerini izlediğinizde gördükleriniz herhangi alalade bir şeydir ama bu dönüşüm zamanlarında bu daha barışçıldır. Ancak siz barışa doğru hareket ediyorsunuz. Bu güç devreniz hayır diyerek başladı. Diğer bir deyişle siz bu güç devresinin başında ister bireysel düzeyde ele alın ister toplu düzeyde hayır dediniz. Sıklıkla kendinizi hayatınızda istemediğiniz şeylerle tanımlıyorsunuz. Genelde diyorsunuz ki “ Bu her zaman buradaydı ve ben yeni bir insanım ve benim yeni bir şeye ihtiyacım var” Bu durum ister ilişkiler, arkadaşlıklar veya iş olsun farketmez, bunu hayatınızda görebilirsiniz. Bir çok insan bu güç devresinden her 7 yılda bir geçer. Eğer bu durumu tetikleyen başka durumlar varsa, mesela çalışma karşılığı yapılan bir sözleşme veya hayatınızda geriye doğru baktığınızda siz bu güç devrelerinin içinden geçmişsiniz ve her birine “hayır bu öyle bir şey ki, ben bunu hayatımda daha fazla taşımak istemiyorum” diyerek başlamışsınız. (Aslında inkar edilen her şey bir dua mekanizması vasıtasıyla sempati yasası gereği beslenerek çekilmiş) İşte bu söylediğimizi şimdi tüm beşeriyet tekrar gerçekleştiriyor ve diyorlar ki “Hayır, bizim bunu yapmak için sana ihtiyacımız yok” (Ülkemizdeki 2014 yerel seçimler ve ortaya çıkan sonuçlar hatırlanabilir)

Şimdi bu çok zor, çünkü hayır dediğiniz insanlar dinlenmiyor. Ama dinlenecek ve bu gerçektir. Bu şu anda meydana gelen değişimdir. Ancak akılda tutulacak kısım güç devresi içinde olduğunuzdur. Bunun anlamı nedir? Aslında çok basit. Olay şu şekilde diyerek başlıyor “Bu kişiyi daha fazla hayatımda görmek istemiyorum ve şu anda bu olan kişi benim” Daha sonra öyle bir an geliyor ki olayları itmemeye başlıyorsunuz. Olayla yüzleşiyorsunuz. Olaydan kaçmıyorsunuz. Daha sonra şöyle konuşuyorsunuz “Ben kendi güç devremin en üst basamağındayım” Bu noktada artık olayları hayatınızdan dışlamıyorsunuz ve kendinizi rahat hissediyorsunuz. Ondan sonra bir dönem geliyor artık kendinizi ne istemediğinizden ziyade ne istediğiniz ile tanımlamaya başlıyorsunuz. İşte bir devre evet diyerek başlamıyor bilakis direnç oluşturarak hayır diyerek başlıyor. Bütün beşeriyet şu anda 7 yıl süreceğine inanmadığımız yeni bir güç devresine başladılar. Bununla beraber bu dönemin daha hızlı geçileceğine inanıyoruz ve size ve de kristal çocuklara bağlı olduğunu söylüyoruz. Çünkü bu devreyi kristal çocuklar başlattılar. Onlar kendi hayal dünyalarından uyanmaya başladılar ve sizin beklentilerinizin ötesinde ön göremeyeceğiniz şekilde dünyada kendilerini göstermeye başlayacaklar. Siz onların beyaz atı sürüp günü kurtaracaklarını düşündünüz ancak onlar bilakis hakikatin tohumlarını ekmekle meşguller. Bazen onlar bu işleri, bu kendi tutarsız gibi gözüken halleri ile başarıyorlar. Şu anda berraklık ağının tesirleri her yere yayılmaya başladı. Lütfen anlayış gösterin sevgili varlıklar, bu gezegende az bir zamandan beri kristal çocuklar mevcutlar. Bir çok zaman onlar korkmuşlardı. İsa onlardan biriydi, Buda onlardan biriydi. Bunları tekrar ve tekrar göreceksiniz, Bilgi enerjisinin taşıyıcı olan bu varlıklar aslında çok hassas ve çok ama çok güçlülerdir. Aslında bunlarda kristalin iki özelliği mevcuttur. İnanılmaz gücün idrakinin sonucu olarak inanılmaz hassaslık gösterirler. Bu durum dünyaya uyuyor mu şimdi? Hayır eski dünyaya uymuyor. Bu yüzden değişimler şu anda meydana geliyor.

Siz yapıyorsunuz sevgili varlıklar, titreşiminizi bilinçli şekilde yükseltiyorsunuz. Kurslar alıyorsunuz, dua ediyorsunuz, kendinizi dinliyorsunuz, meditasyon yapıyorsunuz, kendi varlığınızla konuşuyorsunuz ve kendinize kanallık yapıyorsunuz. İşte gerçekleşen budur ve bu parçalar içinizdeki kristal çocuğu buraya çekiyor.

Kristal çocuk tarafından tohumlar ekiliyor

7- Bundan çok uzun olmayan bir zaman önce, medyumun ders vermiş olduğu bir eğitim sınıfında bir durum yaşandı. Bu eğitim sınıfına bir kristal çocuk dahildi. O çocuğa dediki: gel şunu beraber deneyelim. Çocuk: ben bunu biliyorum. Bunun üzerine medyum tekrarladı, “sen bunu kanal olduğunda yapacaksın ve o zaman bileceksin”. Tekrar çocuk “ben biliyorum” dedi. İşte görünen aynen budur. Bu varlıklar  işaret edilip “Benim dünya için cevaplarım var” diyen tiplerden değildir. Bu varlıkların potansiyelleri kendi içlerinde saklıdır ve öyle mevcut beşeriyetin ortasına hızlıca getirilip ortaya çıkarılamaz. Bunu hızlıca yaparsanız sadece kristal çocukları değil tüm beşeriyeti kaybedersiniz. Bu durum kollektif titreşim ile alakalıdır. Bu titreşim düzeyi hızla yükselmeye başladı ve kristal çocukların titreşimleri ile uyumlanmaya başladı. Bu durum ilk başta her soruna çözüm üretmeyecek, ama otistik çocukların buluduğu alandaki uyumsuzlukları büyük ölçüde gidermeye başlayacak. Otizm, kristal çocukların fiziksel zorluk çektiği en önemli alanların başında geliyor. Eğer bu çocukların özellikleri ile meşgul olursanız aslında handikapmış gibi gözüken ama olmayan bu olayların altında saklı çok gizli hazineler keşfedebilirsiniz. Aslında bu olayların altında, dünyadaki anlayışın ötesinde, dünya için yeni elementler mevcuttur. En büyük meydan okuma reaksiyonadır. Eğer dünyada reaksiyonları durdursanız, nelerin hakikatte tezahür ettiğini fark ederdiniz. Böylece kalbiniz tek seferde değişirdi. Bu şu anlama mı geliyor, bir anda odadaki herkes kristallerin titreşim seviyesine yükselerek böylece dünyadaki problemlerin çözümüne mi kavuşacak? Böylece Türkiye’de, Mısır’da, Çin’de, Venezuela’da, Suriye’de tüm anlaşmazlıklar bitecek mi? Hayır. Ancak siz yeni bir potansiyeli demirleyeceksiniz(idrak edeceksiniz) Bu da barışın burada başlama potansiyelini meydana getirerek tezahür ettirecek.  Eğer bu sizin niyetinizse bu çalışmaya başlayacak. Ancak buna odaklanmak için zaman var ve bu sizsiz gerçekleşmez.

Eğer dünyada gerçekleşen olaylara bakarsanız hepsinin bir kol uzunluğunda olduğu görülür. Ancak onlar gerçekte bir kol uzunluğunda değildir. Hatta bu olay sizin ülkenizde olmasa bile dış kapınızda olabilir. Aslında beşeriyetin ortak şuurunda gerçekleşiyordur. Bu zamanlar, beşeriyetin ortak uyum ve ahenk içinde yaşamayı öğrenmesi gereken zamanlardır. Fark edilmesi gereken ne kadar ayrı olduğunuzdan ziyade ne kadar ortak yanınızın olduğudur. Bu zamanda ayrılık aslında beşeriyetin gelişimi için ne kadar küçük düştüğünün bir göstergesidir. Bir çok kristal çocuk şimdi genç yetişkinliğe adım atıyor. Aslında kendinizin gençlik öncesi döneminin ne kadar zor olduğunu düşünebilirsiniz. Ancak şimdiki kristal çocukların yüzleştiği sorunlar, meydan okumalar dünyanın geri kalanını yeni bir anlayışa sokacak. Bu durum çok zorlayı bir süreci gösteriyor. Bu durum henüz başladı ve çalışıyor. Bir çok ilişkili öğreti ve araştırmalar, beşeriyete neye bakılması ve neyin beklenmesi gerektiği yönünde eğitim verecek. Zaman ilerledikçe daha fazla değerli oldukları ortaya çıktığı görülecek böylece siz dünya üzerinde yeni insan tipini göreceksiniz. Onlar hiç bir zaman ayağa kalkmayıp, “Beni seçin, en iyi hükümetinizi ben yönetirim” demeyecekler. Aksine onlar genelde perdenin arkasında kalacaklar.  Bu olması gerekendir sevgili varlıklar. Çünkü artık sizin celsenin başında söylediğimiz gibi liderlere ihtiyacınız kalmayacaktır. Liderleri geride bırakıyorsunuz. Sizler kollektif ahenk içinde yeni bir uyumla çalışmaya başlıyorsunuz

E’nin Ailesi

8- Bir başka sizinle bugün paylaşmak istediğimiz konu ise eğer kristal çocuk olarak gelmediyseniz, siz önceki hayatlarınızdan paylaşamadığınız önemli bir bilgiyi tutuyorsunuz demektir. Bir çoğunuz yakılarak ya da işkence edilerek ya da fiziksel yetersizliklerden dolayı ilerleyemediniz. Sevgili varlıklar, zaman yeni bir zaman ve enerji yeni bir enerji. Bu sizin kollektif olarak yaptığınız ilk büyük hareketiniz değil. Bir kollektif şuurun kritik gelişiminde her zaman yukarı planlardan gelişmiş bir takım, dünya üzerinde güçlendirilmiş beşer modelini tohumlamak için gelir. Bu planın üyeleri dünya enkarnasyonlarında esasen gelişirken E titreşimini kullanırlar.

Biz bundan bahsederken siz bu E titreşimi nedir diye merak ediyorsunuz? Eğer bunu tek bir dilde kullanmak isteseydik basitçe ona  “Empowerment” yani güçlendirme kelimesini seçerdik. Ancak E titreşimi bundan fazlasını içerir. E beşeriyetin en çok kullandığı ortak bir titreşimdir. Bu ton hem ingilizcede hem de diğer dillerde ziyadesiyle bol bulunmaktadır. Niçin?  O halde siz burada neden olduğunuzu tekrardan hatırlamalısınız.  Sizler beşeriyete bireysel güçlendirmeyi vermek için bir adım öne çıkmış olanlarsınız. Bu durum sıklıkla insan hakları konusuyla ilişkilendirilmiştir. Bunu daha önce konuşmuştuk sevgili varlıklar, hatırlıyor musunuz? İlk toplu enkarnasyon bundan 800 yıl önce meydana gelmişti ve siz o zaman Magna Carta isimli bildiriyi imzalamıştınız. Siz o dönem gezegendeki insan bilincinde yeni bir farkındalık oluşturarak güçlendirilmiş birey modelini başlatmıştınız. Bu durum yeni enerjileri buraya çekerek demirletmişti. Böylece güçlendirilmiş birey kendini tamamlayarak yeni bir düzeye doğru hareket edecekti. Ne kadar güzel değil mi?  Siz defalarca geri geldiniz gezegene. E titreşimi ailesi hep kritik zamanlarda enkarne oldu. Abraham Lincoln zamanında özgürlük bildirgesine imza attınız.  Jimmy Carter gibi şampiyonlar çıkardınız. Tarihte ilk kez bir fıstık çiftçisi insan haklarından bahsetti. Gezegene nasıl yardım ettiniz? Siz herkese eşit olma hakkını verdiniz. Aslında olay basit ayrılık oynu oynayanları bir araya getirdiniz. Oynu ayrı gibi davranarak ama ayrı olmadığınızı gösterek oynadınız. İşte beşeriyetin şu anda geldiği nokta budur. İsimleri E ve Y ile başlayan kişiler kim olduklarını, neden burada olduklarını, ve vazifelerini hatırlıyorlar. Bilmiyordunuz veya herzaman öyle hissediyodunuz şimdi size açık bilgi verdik. Acaba isminizde E harfi yoksa  E ailesinden olmayabilir misiniz? Tabiki böyle bir şey söz konusu değil Belki aileniz, isminizi koyanlar sizin istediğinizi farkındasızlıktan seçmemiş olabilirler.

Ruhunuzu kutlayın

9- Gezegende bir sürü spesifik amaçla ve kendilerine ışık işçisi diyen varlıklar var. Biz sizinle gurur duyuyoruz. Eğer eve gelmeden önce evi görürseniz, kalplerimizin neden hareket edip nelere şahit olduğunu anlayacaksınız. Aslında bu zaman, büyük yıkım zamanı olarak öngörülmüştü. Kıyamet için ayarlanmıştı. Aslında şimdiye kadar devre sonu bitmişti. Bu değişiklikler olurken bir çok şey hızlandı. Bilinç değişti. Aslında dünyada gördüğünüz bozukluk geçmişin anlaşılamayan bir kalıntısıdır. Bu noktada kendinize bir el verin sevgili varlıklar. Siz kahrolası bir iş yaptınız ve cehtinizle beşeriyete güçlendirilmiş beşer modelinin kapılarını açtınız. Bu durum çok kargaşalı ve meydan okuyucu olaylarla doludur. Sizin bu konuda, bu işlerin nasıl olacağına dair kesin bir fikriniz yok. Sizler gezegendeki en inanılmaz işi başaran gelmiş geçmiş en gelişmiş yasanın en sadık hizmetkarlarısınız. Bilinki bir çok varlık bu yolda kenara çekildi ve siz bu oyunu insan gibi davranarak oynadınız. Görüyorsunuz bu zamanda gezegene en iyiler gönderildi. Öyleyse kim kimi en iyi olarak belirleyebilir? Geride kalanlar size tezahürat yaparak kutluyor. Onlar size kapıları açmada yardımcı oluyorlar, şu an duymakta olduğunuz bilgiyi kanallık vasıtasıyla getirmede yardımcı oluyorlar. Böylece bunu dünyaya duyurabilirsiniz. Tebrikler sevgili varlıklar, bu karmaşa kaos zamanında  sizden kutlama yapmanızı istiyoruz. Işığınızı kutlayın, kendinizi kutlayın, kim olduğunuzu kutlayın. Adınızın olduğu kollektif planı kutlayın. İşte  bu plan size bu dünyada bilgiyi getirmeniz için sunuldu.

Önünüzde bir sürü seçenek var ve siz başarılıydınız. Eskiyi/ eski zamanı yargılamak sizi bloke eder. Doğal olarak ayrıştırılan her şey sizi bloke eder. Negatif enerji sizi alçak titreşimlerde tutar. Eğer enerjinizi kollektif bilince salarsanız, şimdikinden daha hızlı ilerlersiniz yeni zamanda. Kurmuş olduğunuz bu yeni dünyaya kendinizi demirleyin. Biz sizi tebrik ediyoruz gerçek mücahitler sizlersiniz. Bizlerin rüyalarını gerçekleştiren sizlersiniz. Biz dünyada hiç bulunmadık, bu plandaki hiç kimse bulunmadı sadece istisnai olarak bizden medyum bulundu. Biz sizleri bireysel ve kollektif olarak izlemek için çok enerji harcıyoruz. Şimdi siz mucizenin gerçekleşeceği yerde bulunuyorsunuz. Tebrikler sevgili varlıklar eve hoş geldiniz.

Büyük bir onurla size söyleyeceğimiz birbirinizi saygıyla destekleyin, imkanınız doğrultusunda yardım edin ve oyunu iyi oynayın

Espavo

Çeviri:gozlemci.org

İlişkili Tebliğler

- Otizm Giderek Yaygın Bir Hal Almaya Başlıyor
http://www.gozlemci.org/ruh-ve-madde/otizm-giderek-yaygin-bir-hal-almaya-basliyor

- Şaud 4 Keşif 4
http://www.gozlemci.org/ruh-ve-madde/saud-4-kesif-4

- Ruh İletişimi -1 Kryon
http://www.gozlemci.org/ruh-ve-madde/ruh-letisimi---1-kryon

http://www.gozlemci.org/ruh-ve-madde/dunya-gezegeni-son-guncelleme-...

Views: 203

Comment

You need to be a member of Love Peace and Harmony to add comments!

Join Love Peace and Harmony

© 2019   Created by David Dogan Beyo.   Powered by

Badges  |  Report an Issue  |  Terms of Service