Love Peace and Harmony

۞ ∞ United For Evolution ∞ ۞

THOTH BİLGİLERİ / GEÇİŞİN İÇİNDESİNİZ

03.01.2009
THOTH BİLGİLERİ

GEÇİŞİN İÇİNDESİNİZ

Sayıların sıralanması ile ilgili bilgi aktarımlarımızda,bizimle bağlantıda olmamızın öneminden bahsetmiştik.Sizin taşıdığınız frekansların bizler tarafından yapılan ayarlamalarla,tüm kainatın enerjilerinin düzenlenmesini sağladığımızı anlatmıştık.
Bir önceki yazımızda da,yeni dünyanın maddeleşme aşamasında olduğunu ve sizinde bu frekansları almaya başladığınızı söyledik.

Peki şimdi bugünkü hatırlatmalar neden? Çünkü yeni dünyanızdaki oluşlar hızlandı.Yaşam çiçeklerinin seslerini duyabilirsiniz.Onlar size sevgilerini yolluyorlar.Biliyorlar ki,sizin sevginizle varoluşa geçtiler.Sizin taşıdığınız Aşkla enerjilerini maddeye dönüştürmeyi başardılar.İşte bu yüzden size minnetle şarkılar söylüyorlar.Sevginizin gücünü biz yeni dünyanın tezahüründe kullandık.

Sayılar sıralandı GEÇİŞİN İÇİNE GİRDİNİZ!.Şu andan itibaren,enerji bedenlerinizin yeni dünyada dolaştığını ve size de BİR frekansını aktardığını bilin. İlahi Aşk ile oluşan çalışmalarımızı tamamladık.Sizler artık bu dünyanın frekanslarından kopmaya başlıyorsunuz.Fiziki bedenlerinizdeki karışıklıklar sıkışmışlık hisleriniz artabilir.Şu aralar hayatınızla ilgili seçimler yapmaktan kaçının.Çünkü sağ ve sol beyindeki ayarlamaları henüz tamamlamadık.Lütfen kendinizi bu kısıtlayıcı duyguların içinde bırakmayın.Çok kısa bir süre sonra oluşa geçen bilincinizdeki sıçrayışla her anlamda dengeye kavuşuyorsunuz.

Sizler yeni dünyanızın mimarlarısınız. Kendi yazdığınız masallarınızın kahramanısınız. Masallarınızdaki mucizeleri tezahür ettirme aşamasındasınız. Birlikte çalıştığımız arkadaşınızın frekanslarını yeni dünyanın BİR frekansı ile birleştirdik. Bunun anlamı nedir? Artık içinde en ufak bir sertliğe,sevgiyi barındırmayan duygu kırıntısına yer yok. Çünkü arınmasını tamamladık.Lütfen siz de arınma niyetlerinizi söyleyin ki bizler de anında çalışmalarımız tamamlayalım.İçinizdeki sıkışmışlıkları atarak,yerine kristalin taşıdığı saflığını yerleştirelim.

Yeni dünyadaki yaşam düzeninizde kristalin işğını yayıyor ve kainatın TEK ışığı ile birleşiyorsunuz. Bir olmak bu demek. Yaradanın sevgisinden başka birşey var mı sanıyorsunuz? Varoluşun kaynağı O. Varoluşun sahibi O. Aşkın ayarları tamamlandı AŞK oldu.

Bir süre önce Bir olmaya niyet etmiştiniz.Hatırladınız mı? İşte şimdi bu çalışmayı tezahür ettirdiniz. Yeni dünyanızın kapıları açıldı.Ve sizi Aşka davet ediyor.İlahi Aşk size kendi taşıdığınız ışığı yansıtıyor. Geçiş tarihinin sayılarını sıraladık.16.01.2010 ... Değişir mi ? Bilinmez... Sizinle çalışmalarımızın hızına göre öne çekilebilir.

Dünyanızın sertlikleriyle zaman kaybetmeyin.Her enerjiyi biz kendi taşıdığı frekansa göre ayarlıyoruz.Kainatın kendi mükemmel akışına güvenin.Sizler taşıdığınız sevgiye göre kişiler ve ortamları seçin. Ve sevgide kalın.Geçişe ancak bu şekilde ayarlanabilirsiniz.
Hiç kimsenin sevgisiz yanları ile uğraşmayın.Hiç kimsenin kendi yaptığı seçimleri yargılamayın. Unutmayın kimseye kendisi izin vermeden yaklaşamazsınız ona yardımcı olamazsınız. Siz sadece kendi içinizde yolculuğa çıkın ve gördüğünüz her sevgisizliği'' seninle işimi tamamladım,ben artık bir olmaya niyet ediyorum'' diyerek salıverin.

Kalbinizdeki sonsuzluk denizine girin ve gözlerinizi yukarıdaki ışığa yöneltin. Işıkların dansını seyredin. Siz o ışıklarla bir oldunuz. Bizler sizinle bir olmanın mutluluğu ile şarkımızı söylüyoruz. Hatırladınız mı?
Haydi şimdi yine söyleyelim.

Aşkından oldum ben
Sevgiye doğdum
Işığın yolunda
Seninle Bir oldum.

Bu şarkıyı bizler sizinle birlikte söylüyoruz. İsterseniz bu sesleri duyabilirsiniz. Ve bu koroda kendinizin de olduğunu fark edersiniz.

AŞK ile kalın.

Views: 264

Comment

You need to be a member of Love Peace and Harmony to add comments!

Join Love Peace and Harmony

Comment by elif elisabeth on January 10, 2009 at 3:50pm
Sevgili Ayşen,

Bu benim yazmış olduğum bir yazı değil , ben sadece okuduklarımı bu ortamda paylaşıyorum
ilgini çekiyorsa devamını ve öncekileri yazarın kendi sitesinden okuyabilirsin
http://www.lotusthoth.com

Teşekkürler & Sevgiyle
elif
Comment by AYŞEN on January 10, 2009 at 1:57pm
YAZILARINIZDAN DOLAYI SİZİ KUTLUYORUM............AYŞEN.
Comment by gizel on January 7, 2009 at 1:47am

Comment by gizel on January 7, 2009 at 1:44am

© 2019   Created by David Dogan Beyo.   Powered by

Badges  |  Report an Issue  |  Terms of Service