Love Peace and Harmony

۞ ∞ United For Evolution ∞ ۞

YAŞAM ENERJİ SAHNESİ

Bir drama eğitmeni ile bir de yaşam koçu kimliğimle benim hazırladığımız ve dünyada bir ilki gerçekleştirecek olan Yaşam Enerji Sahnesi’ni sizlere tanıtmak isteriz. Bu eğitim dünyada bir ilk çünkü size drama altında oyunculuğu öğretirken yaşamımızda da kendiniz üzerine farkındalık geliştirmeyi öğretecek. Drama derslerini alırken kendiniz üzerine yoğunlaşaksınız. Canlandırdığınız rollerde kendinizi bulacaksınız. Kendinizin en derinlerine kadar uzanabileceksiniz. Belki orada terk edilmiş, reddedilmiş olan karanlık yanlarınızı bulacaksınız ya da geçmişinizde hatırlamak istemediklerinizi. Onlarla barışma şansınızı yakalayacaksınız. Geçmişinize olan bakış açınızı kaydırıp belki de geleceğinizi tekrar yaratacaksınız. Bu yönde Yaşam Enerji Sahnesi spiritüalizmin ve kişisel gelişimin içersinde yer alan değişik teknikleri kullanacaktır. Drama eğitiminin bu tekniklerle yoğrulup bireye farkındalık getirmek amacıyla harekete geçtiği tek eğitimdir, Yaşam Enerji Sahnesi.

Kendinizin başrolde yer aldığı bu eğitim üç aylık iki periyoddan oluşmaktadır. İlk üç ayda drama temel eğitimiyle beraber kendiniz üzerine farkındalık geliştirme çalışmaları yapılacaktır. Ayrıca konularında uzman eğitmenler verecekleri workshoplarla programı zenginleştireceklerdir. İkinci periyodda ise yine kendinizin sınıfla beraber yaratmış olduğu oyunun sahnelenme çalışmaları yapılacaktır. Ve mutlu sonla oyun, Yaşam enerji Sahnesi’nden çıkıp tiyatro sahnesiyle buluşacaktır. Sizde kendinizin yarattığı farkındalık dolu yeni yaşamınızla buluşma şansınızı yakalacaksınız.

EĞİTMENLER

Tiyatro Eğitmeni Melis Kutun;

Daha çocukken hayatının aşkı ”Tiyatro” ile tanışan eğitmenimiz Melis Kutun o aşkıyla da hemen bir ilişkiye başlamıştır. Çocuk tiyatrolarındaki tecrübelerinden sonra gençlik yıllarında da bu ilişkiyi ilerletip Kadıköy Halk Eğitim Merkezi’nde hem eğitimler alıp hem de oyunculuğa devam etmiştir. Ardından bu ilişkiye bir süre ara verip İstanbul Üniversitesi Gazetecilik Bölümü’ne başlamıştır. Fakat ayrılığa dayanamayıp bölümü yarıda keserek tekrar tiyatroya dönmüştür. Altı yıllık süre içersinde kadim tiyatro ustalarının yanında çıraklık yaparak tiyatroyla derin bir bağ kurmuştur. Tiyatro dışında kısa film senaryolarının yazarı, oyuncusu ve yönetmeni olmuştur. Bu şekilde sinemayla da dost olmuştur. Bu dostluğu yurtdışı festivallere katılarak devam ettirmektedir. Aşkının ve dostluğunun yanı sıra kişisel gelişimle, mistisizmle, teolojik araştırmalarla yakın arkadaşlıklar kurmuştur. Yaşam Enerji Sahnesi’nde kendisini iyi bir hayat oyuncusu yapan bu kadim dostlarını sizlerle paylaşacaktır ve sizlere öğretecektir, iyi birer hayat oyuncusu olmanız için.

Kişisel Gelişim Danışmanı ve Yaşam Koçu Şenay Karakaş;

Hayat yolculuğunun önemli basamağında İstanbul Üniversitesi İşletme Bölümü’nü bitirmiştir, eğitmenimiz Şenay Karakaş. Birkaç yılını da bu alanda çalışarak harcadıktan sonra daha fazla zamanından çaldırmak istemediği için tamamıyla bu alanı bırakıp yaşamında yeni bir döneme girmiştir. Bu döneme aldığı NLP ve Yaşam Koçu eğitimleriyle geçmiştir. Bu eğitimlerle kendindeki sevgi ve şifa gücünü keşfetmiştir. Ardından NLP öğretmenin asistanı ve Yaşam Koçu olarak yaşamındaki sevgi ve şifa gücünü herkesle paylaşmıştır. Bu paylaşım devam ederken Düşler Akademisi Engelli Derneği’nde engellilerle aktif bir şekilde çalışmıştır. Engellilerle çalışırken sevginin ve şifanın en derinlerine kadar gitmiştir. Engellilere verdiği eğitim sürecindeyken de katıldığı workshoplarla, seminerlerle eğitimini daha da zenginleştirmiştir. Şimdi de Yaşam Enerji Sahnesi’nde sahip olduğu sevgi ve şifa gücünü, sizlere sunacaktır; hayat oyununda iyi birer oyuncu olmanız için.

Tanıtım ve Eğitim Mekânı;

Tuva Sanat ve Kişisel Gelişim Merkezi

İletişim;

Tuva: 0212 293 44 34

Şenay Karakaş; 0532 260 81 95

Melis Kutun; 0538 822 22 93

Adres;

İstiklal Caddesi, Ağaoğlu Camii Sokağı, No :16, Kat:4

İstiklal Caddesi, Ağaoğlu Camii Sokağı’ndan girin. Sokağın sonunda sağ koldaki eski pembe binanın dördüncü katına asansörle çıkın. Sakızağacı Taksi Durağı’nın sokağında aynı zamanda.

Facebook Etkinlik Linki;

http://http://www.facebook.com/?ref=home#!/event.php?eid=157766844258066

Views: 121

Comment

You need to be a member of Love Peace and Harmony to add comments!

Join Love Peace and Harmony

© 2019   Created by David Dogan Beyo.   Powered by

Badges  |  Report an Issue  |  Terms of Service