Love Peace and Harmony

۞ ∞ United For Evolution ∞ ۞

Yeni Dünya Enerjileri - Işığa Yeniden Yapılanma… ve Afrika Yükseliyor!

Yeni Dünya Enerjileri

Sevgili Işık Ailesi, Temmuz’daki Gezegensel Yeni Yıl ve Temmuz ve Ağustos’taki Yıldız Kapılarındaki Yeni Işık akışından bu yana yoğun ve çalkantılı bir kaç ay geçti. Bu Enerji Geçişleri çok Derin Seviyede Değişim getirdi.

Bu Değişim kaçınılmazdır, çünkü Yaşam ve Evrim süreçlerinin parçasıdır. Dünya Aralık 2011′de Beşinci Boyuta geçtiği zaman, eski Üçüncü Boyut Izgaralarının katı sınırlamalarından silkinip kurtuldu ve Kozmosun Kalbinden gelen İlahi Işığın Zarif Akışına yeniden bağlanmaya izin verdi. Bu, Dünya Gezegenindeki her Canlı Varlığın da Hızlanmış Değişimin bu Yeni Frekansına yeniden ayarlandığı anlamına geliyor.

Değişim kaçınılmazdır. Yaşam ve Büyüme süreçlerinin parçasıdır. Baharda bir tomurcuğun açılması, Sonbaharda yaprakların dökülmesidir. Kardaki ilk yeşil filizlerdir ve yazın hasat zamanının zenginliğidir. Hepsi Zamanda kendi anlarına, Fiziksel Yaşamın Zenginliğine ve Çiçeklenmesine sahiptir.

Ama, Dünyadaki Büyüme ve Değişimin doğal yasalarının bile ötesinde, ayrıca Bilincin ve  Yaradılışın çok derin seviyesinde gerçekleşmekte olan Değişimler vardır. Yıldız Kapısı portallarından giren Yeni Işık Kodları enerjileri atomik ve “Tanrı Parçacıkları” adını vereceğimiz atomaltı seviyede hızlandırıyor ve aktive ediyor. Bu nano parçacıklar Fiziksel Realiteye tezahür eden İlahi Kozmik Zekadır. Bu parçacıklar evrimleşirken ve değişirken, yaradılışın tüm seviyelerinde Değişimi başlatıyorlar.

Sevgililer, Değişimin önce Yaradılışın Dokusunda ve Dünyanın Kollektif Bilincinde çok derin seviyede gerçekleşmekte olduğunu söyleyeceğiz. Ama, sizler de bu Değişimi Fiziksel Bedenlerinizde ve Toplumlar olarak Kollektif Deneyiminizde hissedeceksiniz.

Fiziksel Beden ve Yeni Gerçeklik

Derin geçişler gerçekleşirken, Fiziksel Bedeninizin Yeni Gerçekliğe ve Yüksek Bilinç Izgaralarına adapte olma sürecine başlayacaksınız. Burada kapsanan iki süreç var. Birincisi çok derin temizlik ve ağır, düşük frekanslı, toksik olan ve sizi ve başkalarını sınırlayan her şeyin atılmasıdır. Bedeninizin diyet, egzersiz, uyku kalıpları ve ifade şekillerinde değişiklikler aradığını farketmiş olabilirsiniz. Bu “durulaşma” süreci, bedenin Hücrelere “ışık solumaya” başladığı sonraki adım için gereklidir.

“Işık soluma” işlemi Hücresel bir İşlemdir ve Beden yeterli Yüksek Frekansta olduğunda ve değişime hazır olduğunda Hücrelerde kendiliğinden gerçekleşir. Bu noktada, Beden besinlerinin yaklaşık yüzde 50′sini hücrelerarası sentez işleminde Işıktan ve yaklaşık yüzde 50′sini Fiziksel Besinlerden sağlayacaktır.

Ancak, bu geçişin yalnızca Beden temiz, topraklanmış ve Işık Bedene uyumlanmış olduğu zaman gerçekleştiğini söyleyeceğiz. Bu Kendiliğinden Evrimdir ve hazır olduğunuz zaman gerçekleşir. Bu noktada, Hücrelerinizden Işık ve Enerji yaymaya başlarken, “Işıldayanlar” haline gelirsiniz. Bu, eski Karbon temelli Fiziksel Formdan Yeni Kristal Işık Bazlı Forma Geçişin İlk Seviyesidir.

Sevgililer, bu süreci zorlamamanızı, bedeninizi ve onun gereksinimlerini dinlemenizi istiyoruz. Geçişe hazır değilseniz, bedeniniz hazır oluncaya kadar hala geleneksel beslenme yöntemlerine gereksiniminiz olabilir. Geçişten sonra bile, bedeninizin yeni enerjisel ve ışınım kalıbını sürdürmesini sağlamak için beslenme ve enerji seviyelerinizi izlemeye gereksiniminiz olacak.

Geçişi yaptığınızda, toksik ve kirli olan insanlar ve ortamlara yakın olmanın çok zor olduğunu göreceksiniz. Yeni enerji yapınız Yeni Dünya için tasarlanmıştır ve temiz hava, ışık ve besleyici gıda ve ışıkla dolu uyumlu bir ortamı arzular.

Fiziksel/Enerjisel işlev yapmanın bu değişimi aynı zamanda Duygusal ve Zihinsel seviyelerde de hissedilecek. Sisteminiz sinir sisteminizde yolculuk yapan hızlanmış ışık enerjilerini bütünleştirirken ve hormon sistemini ve beyin hücrelerini ateşlerken, Duygusal ve Zihinsel enerjileriniz bir süre istikrarsız olabilir ve büyük ölçüde dalgalanabilir. Bazı durumlarda güçlü duygular ile hızlı bir şekilde tepki gösterdiğinizi görebilirsiniz. Sisteminizdeki hızlanmalara ayarlanmanın zaman alacağını bilin.

Sevgili Aile, zamanla kendinizi Dünya Yıldızı Çakrasına ve Dünya Merkezine nasıl topraklayacağınızı ve Kozmik Kalbe nasıl uyumlanacağınızı gösterdik. Sinir sisteminizdeki ışık impalslarının hızlanmasını ve ışık solumayı bütünleştirmek için çalışırken, bu önemli bir günlük uygulamadır.

Bu süreç tamamlandığı zaman, yeni bir benlik duygusuna ve Işık Üstadı olarak gücünüze uyumlandığınızı hissedeceksiniz. İlahi Işık ile çalışma ve onu İlahi Kaynak ile Birlikte – yaratımlara şekillendirme vasıtasıyla bolluğu tezahür ettirme yeteneğinize daha fazla güveniniz olacak.

Dünya Toplumu ve Yeni Gerçeklik

Sevgili Işık Ailesi, her biriniz ışığın bu hızlanmasını deneyimlediğiniz gibi, Küresel bir Toplum olarak Kollektif İfadeniz de bunu deneyimliyor. Beşinci Boyutta Birbirine – Bağlı Olma veçhesi Kollektif veya Küresel gerçekliğin tezahürü için başlıca araçtır. “Uluslar” kültüründen “ulusların” sadece Gezegensel ağın bir parçası olduğu Küresel veya Gezegensel uygarlığa geçiş yapmış olduğunuzu göreceksiniz.

Daha açık biçimde açıklamak için, geçmişte her insan kendisinin onları tanımlayan ulusal bir kimliği olan belirli bir ulusa ait olduğunu düşünürdü. Ayrıca belirli ulusunuz veya devletinizin sorunlarıyla tanımlandınız. Şimdi, Dünya birbirine bağlı Gezegensel bir kültür veya Tek Küresel Ulus haline gelirken, Gezegeni etkileyen tüm sorunlar her ulusu ve her insanı etkiliyor. Sadece onun bir parçası olmak yerine, Dünya ile yeni bir özdeşleşme vardır.

Yeni İndigo ve Kristal çocuklar bunu önceden biliyorlar ve sınırların ötesinde Küresel Vatandaşlar olarak hayatlarını yaşamak için “hatları döşeli”. Yeni Dünya bir çok ulus yerine Tek Gezegenin kabul edilmesini sağlayacak. Bu, Küresel Toplumun Kollektif Evriminde sonraki adımdır.

Bu, Küresel Kollektifin herhangi bir grup tarafından kontrol edileceği, manipüle edileceği veya hükmedileceği anlamına gelmiyor. 2012 geçişinde, Dünyanın sorumluluğu Yüksek Boyutlu Büyükler Konseyine ve Dünya Koruyucuları Konseyine geçti. Bunlar gezegeninizin yönünü ve evrimini belirleyen Işık Konseyleridir. Değişimler, Huzur, ıstırabı sonlandırmak ve Yeni Dünyayı yaratmak için meditasyon yaptığınız zaman onlar ile çalışırsınız. Dünya Koruyucusu olmak için çağırılan her insan gezegenin onları çağırdığı yerde yardım etme gereksinimini hissedecek.

Bu, hükümetlerin bu Yüksek Işık Konseyleri tarafından Yüksek Seviyelerde formüle edilen kararların ve talimatların Fiziksel seviyede yöneticileri olduğu anlamına geliyor. Hükümetlerin Küresel sorunlarla başa çıkma yollarında bir çok şaşırtıcı değişimler göreceksiniz.

Başlangıçta, enerjiler hızlanırken, bir çok beklenmedik ve şaşırtıcı olaylarla karşılaşacaksınız. Her şey değişiyor. Ama, Işık Dünyayı Fiziksel seviyede yönetenlerin tepkilerinde ve yanıtlarında tezahür etmeye başlarken, ortaya çıkan Yeni Realitenin ana hatlarını görmeye başlayacaksınız.

Bu değişimleri gözlerken endişelenmeyin, sadece  derin değişimlerin İlahi Yaratıcı Zeka ile uyum içinde olan Yeni Gerçekliği tezahür ettirdiğini kabullenmeye izin verin. Atlantis’in eski yaraları ve travmaları geçmişte kaldı ve korkacak hiç bir şey yok. Gelecek Yeni Realitenin Işığına, Neşesine ve Bolluğuna genişleme olacak.

Bir kez daha, İndigo ve Kristal nesillerin bu yeni Gerçekliğe giden yolda öncü olmak için burada olduklarını söylüyoruz. Onlar bu Yeni Gerçekliği tezahür ettirmek için tutkulu, ilgili ve Ateş ve Işık ile dolu olacaklar. Bu onların Misyonu ve Şimdi onların Zamanıdır. Gezegensel Toplumu zihinsel yapıların sınırlı Ekonomik “Zihin Hapishanesinden” Yaşamanın, Paylaşmanın ve Dünyadaki Yaşam için gerek duyulan şeyleri Tezahür Ettirmenin başka yollarının Olasılıklarının Yeni Gerçekliğine götürmekte yardımcı olacak olan bir çok Genç Lider ortaya çıkacak.

Gaia İle Derin Rüya … Yeni Bir Işık Topluluğu

Sevgililer, tüm bu Derin Değişimlerde, değişmekte olan başka bir veçheniz de var. Geçmişte, eski enerji ızgarasında toplumunuzun doğası tarafından sınırlanıyordunuz. Dünyadan ve Gökyüzünden bağlantınız koptu ve hayatınızı bu fikirleri kontrol eden medyayı manipüle edenler tarafından kontrol edilmenizi sağlayan zihinsel ve duygusal fikirlerin ve duyguların “kapalı devresinde” yaşadınız.

Uyanış sürecinde, “kapalı devrenizden” bağlantınızı koparabildiniz ve gerçekliğinizi hem Cenneti hem de Dünyayı kucaklayan Çokboyutlu farkındalığa genişletebildiniz.

Ama, Dünyada hala eski kapalı devrede yaşayan bir çok insan var ve bir çok insan hala Yeni Bilinçte ortaya çıkıyor. Bilincin farklı seviyeleri vardır, daha yüzeysel zihinsel/duygusal devre ve çok daha derin Çokboyutlu Genişlemiş Bilinç.

Şimdi konuşmak istediğimiz bu Genişlemiş Bilinçtir. Bu, Dünyanın derinlerine ve Kozmosun derinlerine temas eden Bilinçtir. Galaksiye, ayrıca Dünyaya bağlantınıza uyanan Bilinçtir.

Sizler Yeni Gerçekliğe genişlerken, Dünya ile “rüya gördüğünüzü” göreceksiniz. Yüzeysel olarak değil, Gaia’nın size imgeler ve hisler aktardığı çok derin bilinçte Gaia’nın parçası olduğunuzun ve onun sizinle konuştuğunun farkında olacaksınız. Onunla hissedecek ve onunla rüya göreceksiniz.

Yeni Dünyanın tezahür edebilmesi için, bazılarınızdan Japonya’daki Fukishima gibi yerlerde Dünya için derin şifa işlemlerine yardımcı olmanız istenebilir veya Ormanlar ile çalışmaya yardımcı olmanız ya da Okyanusları ve Havayı temizlemeye yardımcı olmanız istenebilir. Bu çalışmaya çağırılanlarınız niyeti Atlantis’ten gelen eski inançların ve kalıpların Yeni Dünya kalıplarına Dönüşümüne odaklayacak olan Işık Savaşçıları olacak.

Sonra, sadece Gaia ile rüya görmeye ve Bolluğun, Sevginin, Güzelliğin ve Saflığın Yeni Dünyasının rüyasını görmeye çağırılanlar olacak. Temiz Gökleri, Temiz Okyanusları ve Gölleri, Sağlıklı Ağaçları, Ormanları ve Bitkileri ve Sevgi ve Saygı içinde Birlikte var olan tüm Canlı Varlıkları Düşlemek. Atlantis travması iyileşirken ve Yeni Dünya tezahür ederken bu ortaya çıkan orijinal rüyadır.

Sizlere Yeni Dünyanın ve Yeni Gerçekliğin Derin Rüyalarında Neşe diliyoruz.

1070026_477904995632280_1193634212_n

3 KASIM GÜNEŞ TUTULMASI

Işığa Yeniden Yapılanma… ve Afrika Yükseliyor!

Celia Fenn

Tam şu anda Ay Tutulmasından (18 Ekim) Güneş Tutulmasına (3 Kasım) geçişteyiz. Temmuz/Ağustos’un güçlü enerji dalgasının hemen ardından gelerek, bu çok yoğun Enerji “iklimi” yarattı. Ekim ayındaki Ay Tutulması Koç burcunda idi ve Koçtaki Uranüs tarafından etkilendi, yani çok fazla tahmin edilmeyen enerji Izgaralara salıverildi. Bilebileceğiniz gibi, tutulmalar her zaman Yerküre Izgaralarının yeni gelen Işık Kodlarına yeniden ayarlandığı bir zamandır ve bazen bu çalkantılı olabilirken, sonuç her zaman pozitiftir.

Bu iki tutulma, Ay ve Güneş tutulmalarında da durum böyledir. Ay Tutulması derin içsel bilince geçmeyi sağlar ve Uranüs bağlantıları ile Koçtaki Ay Tutulması kesinlikle Liderlik ve “Savaşçı” Enerji ile ilgili bir çok eski fikirlerimizi sallayıp çözecek ve yeni bir şeylere yolu açacak. Bu nedenle bu zamanda ABD Kongresinin hükümet ve küresel ekonomi ile ilgili sorular yaratarak “kapatmaya” karar vermesi sürpriz değil. Kollektifin Derin Bilincinde yeni bir şeylerin ortaya çıkması için zemin hazırlanıyor.

Bu zamanda Merkür gerilemesinin etkisi de bizi yavaşlatıyor ve bu enerjileri bütünleştirmemiz için yer sağlıyor ve 3 Kasım’daki ikinci Tutulmaya ilerlerken Yeninin ortaya çıkmasına izin veriyor. Bu, Akrep burcundaki Güneş Tutulması. Güneş Tutulmaları Izgaraların dışsal dünya ile ilgili ve bu dünyayı nasıl algıladığımız ile ilgili yeni fikirleri ve bilgileri getiren Işık Kodlarıyla yeniden ayarlanmasını sağlar. Eski fikirleri temizlemek için birlikte çalışan Ay ve Güneş Tutulması yeni fikirleri getirir ve bunları Izgaralarda veya Gezegenin Kollektif Bilincinde aktive eder. Bu durumda Koçtaki (güneş/ateş burcu) Ay Tutulması ve Akrepteki (su burcu) Güneş Tutulması enerjiyi hem bireylerde hem de Kollektifte çok derin seviyede hareket ettiren yaratıcı bir gerilim ve sinerji oluşturuyor.

Bu kısmın amacı, bu gelmekte olan Tutulmanın bireysel ve aynı zamanda Kollektif Seviyede bizi nasıl etkileyeceğine bakmaktır.

Öncelikle Tutulmanın kendisinin doğası ile ilgili biraz bilgi. Tutulma Akrepte, çok derin içsel sorunlar, sezgi ve ayrıca kamusal alanda iş ve finans sorunları ile uğraşan ev (geleneksel astrolojiye göre). Yine, bu finans durumunun tam şu anda küresel bir sorun olması sürpriz değil. 3 Kasım Tutulma zamanında, Yeni Ay 16 Akrepte, Merkür 7 Akrepte, Satürn 13 Akrepte ve Venüs 28 Yay burcunda olacak. Bilginin bu son minik parçası önemlidir, çünkü Venüs Tutulma enerjileri ile ilişkili olarak Galaktik Merkez ile hizalanmış olarak duruyor olacak. Anahtar Enerjiler Yeninin tohumlarını getiren Yeni ay, fikirlere ve zihinsel enerjiye odaklanan Merkür ve Yeniden Yapılanma güçlerini aktive eden Satürndür. Ayrıca, bonus olarak Ayın kuzey düğümü 7 Akrepte olacak, karışıma derin “Karmik” salıvermeden bir parça ekleyecek.

Şimdiye kadar, para, liderlik, değişim, bireylerde ve Kollektifte çok derin hisler etrafında mayalanan bazı çok derin enerjiler olduğunu görebiliyorsunuzdur. Ama, Galaktik Merkez ile hizalanan Venüs’ün etkisi, Venüs vasıtasıyla Galaktik Konseyden gelen Işık Kodlarını öne sürmektir, bu Venüs’ün Güzellik, Uyum ve evet Para enerjilerini etkileyecek!

Bu güçlü karışıma bakınca, Ekonomi ve Finansı kapsayan ve bireyler olarak Bolluk ile nasıl ilişkili olduğumuz ve Toplumumuzda bu bolluğa nasıl sahip olduğumuzu kapsayan “yeniden yükleme” veya “yeniden ayarlama”nın gerçekleşiyor olması olası görünüyor.

Bireysel seviyede, bu para ve finans hakkındaki “eski” inançlarımıza derin bir bakış atacağımız ve farklı şekilde düşünmemize izin vereceğimiz anlamına geliyor. Galaktik Merkezden gelen yeni “Işık Kodlarını” kabullenirken, Bolluk anlayışında daha şefkatli olmaya ve bireyler olarak hayatlarımızda Bolluğun nasıl yaratılabileceğine yönlendiriliyor olacağız. Bu süreçte, eski fikirleri süpürüp atıyoruz ve Yeniye izin veriyoruz. “Çok çalışmanın” ve “ödüllerin” artık gerçeği taşımadığını kavrarken, bunlarla ilgili geliştirdiğimiz kökleşmiş fikirleri bırakmak zorunda olabiliriz. 21 nci yüzyılda, en çok çalışanlar çoğunlukla hayatta en azına sahip olanlardır. Bireyler olarak bolluğu tezahür ettirme yolunu yeniden gözden geçirmenin zamanı, ama aynı zamanda bu bolluğu toplum olarak nasıl paylaştığımızı yeniden düşünmenin zamanı, çünkü bu ikisi birbirine bağlıdır.

Beşinci Boyutta hepimiz Yaşam Çemberinde birbirimize bağlıyız ve Ekonomi ve finansal sorunlar hepimizi bir dereceye kadar etkiler. “Rahat” olsak bile, Dünya Gezegeninde birbirine bağlı Hayat Ailesinin dışında kalmayız. Bu hepimizi etkileyen bir sorundur. Bu nedenle, kendi finans durumumuz ve daha büyük Küresel Topluluk ile nasıl ilişkili olduğumuzla ilgili derin sorunlarla karşılaşacağız. Başmelek Mikail’in söylediği gibi, değişim kaçınılmazdır.

Tutulmanın Yolu… Afrika Yükseliyor

Bu Tutulmanın doğası, “hibrit” dediğimiz şeydir. Bu kısmen Tam Tutulma ve bir tür kısmi tutulma olan Halkalı Tutulmadır. Tam Tutulma Orta Afrika boyunca, Gabon’un Yağmur Ormanlarından, Kongo ve Kongo Demokratik Cumhuriyetine, Uganda’ya, Kenya’ya ve sonra Afrika Boynuzuna, Etyopya ve Somali’ye giden yolu izliyor. Kısmi Tutulma Afrika’nın çoğunu kaplıyor. Bu bir Afrika Tutulması ve Afrika’yı uyandırıyor!

Her şeyden önce, Tam Tutulma bölgesi esasen derin Afrika Yağmur Ormanıdır, Gezegendeki en el değmemiş ortamlardandır. Bu, Yeni Dünyanın “Orman Kodlarının” Afrika’da güçlü şekilde aktive edileceği zamandır. Ama, başka bir seviyede, bu Işık Kodları Afrika’yı 19 ncu yüzyılın sonlarında ve 20 nci yüzyılın başlarında ona saldıran derin karanlıktan kurtaracak ve tekrar Işığa yükselmesini sağlayacak.

Afrika muhtemelen Gezegendeki en “ihmal edilmiş kıtadır. Gezegendeki en büyük kıtalardan birinin tarihi hakkında çok şey bilinmiyor, yalnızca İnsan Yaşamının başlangıç noktası olduğu söyleniyor. Afrika orijinal “Mu” idi… İlk Lemurya ve sonra Atlantis olmak üzere genişleyen ilk kıta. Afrika’nın “Elohim Koruyucuları” olan Yaradılışın Koruyucuları tarafından taşınan Yaradılışın güçlü orijinal Kodlarını taşır. Bu Yaradılış Kodları bu Tutulma zamanında Izgaralara geri salıverilmeye hazırdır. Bu Salıverilme Dünya Koruyucularının ve Elohim ile çalışan Yaratıcıların bir kez daha Gezegenin Merkezindeki Holografik Kütüphaneye erişmelerini sağlayacak.

Ama, zamanda geriye dönersek, 19 ncu Yüzyılın sonlarında, Anglo/Avrupalı/Amerikalı İmparatorluğun genişleme zamanında, Avrupalı Kolonicilerin kıtanın yapabildikleri kadar çoğunu gasp ettikleri “Afrika için Kapışma” olarak bilinen şey vardı. Portekizliler tarafından keşfedildikten sonra Güney Afrika Hollanda’dan Büyük Britanya’ya geçti ve İngiliz Kolonisi oldu, aynen Swaziland, Botswana, Lesotho, Zimbabwe ve Zambia gibi. Portekizliler Mozambik ve Angola’ya yerleşti. Almanlar Namibya’yı aldı. Belçikalılar Kongo’yu, İngilizler ayrıca Kenya, Uganda ve Tanzanya’yı aldı. Tüm bunlar devam ederken, Afrikalı Izgara Koruyucular ile birlikte “Elohim Koruyucular” Izgaraları kapattı ve orijinal Yaradılış Kodlarına erişimi kilitledi. Ve bu nedenle, Afrika Işığın Orijinal Yeri ve “Ana” olmaktan çıkıp “Karanlığın Kalbi” haline geldi ve o zamandan beri bu devam etti.

Şimdi, Afrika’nın “Kalbinin” aktive edileceği ve Işığın geri döneceği zamandır.

Ben gençken ve anti – ırkçılık politikasına dahilken bir deyişimiz vardı: “Afrika Mayibuye!”. Bu “Afrika… Gelebilsin!” anlamına gelir. Afrika’nın Işığa geri yükseleceğini söyleme şekliydi. Bunun Afrika’nın Işığa Yükselmeye başlayacağı an olduğunu düşünüyorum!

Güneş Tutulması kodları Afrika’ya yansıtılan karanlık gölgeleri çözecek ve Afrika bir Kıta olarak gerçekte kim olduğuna uyanmaya başlayacak. Yeni ışık Kodları Yağmur Ormanları ile ilgili, orijinal Gezegen Bahçesi ile ilgili, Ana ile ilgili ve Toplumu besleme ve bolluğu paylaşma ile ilgili yeni fikirler getirecek.

(Çeviri: Saffet Güler)

http://www.starchildglobal.com/NovemberEclipse2013.html

Views: 384

Comment

You need to be a member of Love Peace and Harmony to add comments!

Join Love Peace and Harmony

© 2019   Created by David Dogan Beyo.   Powered by

Badges  |  Report an Issue  |  Terms of Service