Love Peace and Harmony

۞ ∞ United For Evolution ∞ ۞

Duygu Karaibrahimoğlu's Comments

Comment Wall (31 comments)

You need to be a member of Love Peace and Harmony to add comments!

Join Love Peace and Harmony

At 11:09am on April 29, 2015, Pelinsu Zeybek said…
At 11:06am on April 29, 2015, Pelinsu Zeybek said…

Sitemizin GERÇEK KUTSAL ERKELERİ: Canım Yüksek Ahlaklı Kardeşim David Doğan, canım arkadaşlarım: LPH Yoldaşım Eser, Yeniçağ Yoldaşım Emre GÜNEY, bana çok katkılar veren Engin ILGAZ, kalp bağı kurduğum canım My Brother Laurence Matthews, ULVİ - Altın Kalpli Lewis Elbinger, birbirimizle çoğu kişiyle paylaşamadığımız özelimizi paylaştığımız - kalp bağı yağtığım IŞIK İşçisi 'My Brother Destiny Sojouner'......(bu değerli isimler şu an aklıma gelenler sadece...) : SİZLER HEPİNİZ DE KUTSAL ERKEKLERİNİZ..!!.. Sizlerle Gurur ve Onur duyuyorum! İyi ki VAR'sınız!

VAR'lığınızla Gezegenimizin karanlığa gömülmüş Maskülen-Eril Enerjisini yükseltmede rolünüz çok büyük, sizler ve sizin gibi gezegenimizde maalesef çok az sayıda olan kutsal erkekler: karanlığa gömülmüş Eril Enerjiyi Şifalandırmada - Evrimleştirmede GÜCÜNÜZ & ROLÜNÜZ hafife alınacak gibi değil - Sizlerin enerjisi karanlık eril enerjiden çok daha yüksek frekansta! Bu anlamda hepiniz de GÖREVLİ ve de SORUMLULUK sahibisiniz..!!..

Biliyorum, sayılarınız arttıkça bu gezegendeki karanlık eril enerji aydınlığa çıkacak, bundan eminim......ve bu süreç de bence o kadar da uzun değil  ..!!..  

Sitemizin GERÇEK KUTSAL BAYANLARI: Canımın içi Yoldaşlarım: 'Çiğdem Ağkuş, Derya Kip, Filiz Koç, Kamelya'; canım altın kalpli Tülay Aker Mutlu Hanımcığım, canımın içi spiritüel kız kardeşim Esra TAN, canım çok özelimizi paylaştığımız - kalp bağı kurduğumuz değerli Duygu Karaibrahimoğlu, canım değerli TUNE Şifacım Nilgün SARAR Hanımcığım, canım değerli THETA HEALING Hocam Sibel Kavunoğlu, canım ablalık yaptığım İngiltere'den Helenda Rontago, canım kalp bağı yaptığım 'Wounded Healer' / 'Yaralı Şifacı' (Sitemize çok katkıları olan) Montse'ciğim, canım Sterre ve Vania, canım özel Durga'm......(şimdilik aklıma gelen isimler bunlar....) : "SİZLER HEPİNİZ DE KUTSAL BAYANLARSINIZ..!!.." Hepinizle de GURUR ve ONUR duyuyorum! İyi ki VAR'sınız..!!..

Sizlerin gezegenimizde çığlıklar atan - acı çeken - can çekişen DİŞİL - FEMİNEN Enerjinin sağlığına kavuşmada ve kurtulup özgürleşmesinde / acılarının dinmesinde ROLÜNÜZ ÇOK BÜYÜK..!!.. Ve de gezegenimizdeki aynı zamanda dejenere olmuş / ahlakını kaybetmiş / bozulmuş / TEHLİKELİ (ki kadının tehlikesi hiçbir şeye benzemez - resmen ŞEYTANIN ta kendisidir(!), bunu bizzat tecrübe edenlerdenim: Başıma 6 tane böyle tehlikeli kadın ne belalar açtılar.....bana ne travmalar yaşattılar....hayatımı-sağlığımı-mutluluğumu nasıl da mahvettiler ve onların şeytanlıklarının bedellerini nasıl da ağır ödedim!!) dişilere de doğru yolu göstermede ve onları dönüştürmede de rolünüz büyük..!!.. Bu sizlerin GAİA'ya karşı sorumluluğunuz aynı zamanda!

At 1:35pm on March 16, 2015, DERYA KİP said…

At 6:30pm on November 27, 2014, Laurence Matthews gave Duygu Karaibrahimoğlu a gift
Gift
Peace be with you. amen
At 8:27pm on November 20, 2014, Laurence Matthews gave Duygu Karaibrahimoğlu a gift
Gift
PEACE BE WITH YOU. AMEN
At 5:45pm on October 08, 2014, Laurence Matthews gave Duygu Karaibrahimoğlu a gift
Gift
Peace be with you. amen
At 5:39pm on October 04, 2014, Laurence Matthews gave Duygu Karaibrahimoğlu a gift
Gift
PEACE BE WITH YOU. AMEN
At 7:27pm on June 17, 2014, Laurence Matthews gave Duygu Karaibrahimoğlu a gift
Gift
LOVE AND PEACE BE UPON YOU. AMEN
At 1:35am on June 16, 2014, David Dogan Beyo said…

At 8:12pm on April 30, 2014, Laurence Matthews gave Duygu Karaibrahimoğlu a gift
At 8:48pm on February 19, 2014, Laurence Matthews gave Duygu Karaibrahimoğlu a gift
Gift
LOVE AND GRACE TO YOU. LOVE LAURENCE
At 7:37pm on January 30, 2014, Laurence Matthews gave Duygu Karaibrahimoğlu a gift
Gift
HAPPY NEW YEAR IN LOVE AND LIGHT. LOVE LAURENCE
At 7:29pm on November 21, 2013, Laurence Matthews gave Duygu Karaibrahimoğlu a gift
Gift
LOVE BE WITH YOU.AMEN
At 1:20am on October 29, 2013, Pelinsu Zeybek said…

 

CAN'ım Sevgi Dolu, Ruhu ve Kendi Güzel Duygucum,

Yukardaki harika şarkıyı seninle paylaşmak istedim. İnsanı Mexico'ya götürüyor, hoş orayı hiç görmedim ama o ruhu insana yaşatıyor :)

Tatlım ne oldu ALES'e girmiştin? Sonuç? Üniversitede görev almak istiyordum, çeviri işine merak sarmıştın...

Duygucum bu arada "M.S. 2150" kitabını beğendin mi? Sen ve bi arkadaşım söyleyince satın aldım ama elimde okunacak o kadar çok kitap var ki, bi türlü sıra gelmedi ! :) Senin hoşuna gitti mi? Okumaya değer mi? 

Profil resminde çok hoş çıkmışsın, sana benden başka söyleyen oldu mu bilmiyorum ama arkandaki krem rengi süslü sandalyelerin sırt kısmı sanki senin arkanda bi çift melek kanadı izlenimi veriyor insana! İnanır mısın ilk seni gördüğümde kıyafeinin arkasında melek kanatları var sandım :-)) Sen de melek gibisin zaten "Meleksi Duygu".

Hani demiştin ya, çok havlayan biraz da saldırgan köpeğinizi vermek zorunda kalmıştınız.......sakın vicdanın seni rahatsız etmesin Duygucum, en doğrusunu yapmışsınız! Bizim de apartmanda öyle köpeği olan bir komşumuz vardı ve imza toplanarak köpeği gönderdiler. Olmuyor.....eninde sonunda komşular itiraz ediyor.

Ve ayrıca, vahşi biraz saldırgan özellikleri olması da çok zor....kedimden biliyorum, vahşi bir doğası var (bence psikolojik sıkıntıları da var), kendimi koruyarak seviyorum onu. Aslında benimkisi çok kutsal bi durum, yumuşacık sevgi dolu bir kediye herkes bakar ama benimki gibi bir kediye annelik yapmak yürek ister.

Kedimle aramızda çok özel bir bağ var, onun adeta yaşama amacıyım, yaşama nedeniyim. Kendini bana adamıştır o vahşimsi hayvan. Ben de onu çok seviyorum!

Ama köpeğin havlayanı apartmanda çok sıkıntı yaratıyor, sonra evinizde uzunca kalınca dışarıya vermek de zor oluyor.....siz en iyisini yapmışsınız canım.

Nasıl da aklımda kalmış değil mi anlattıkların? Hatta bana Giresun'un puslu-gizemli-romantik bi havasında Karadeniz'e karşı yazdığını bile hatırladım :-))). Yanında olmayı nasıl istemiştim? :) Çünkü o tip karanlık havalara bayılırım! Bir de Karadeniz'e hep gitmek istedim, bi türlü fırsatım olmadı...

Aslında ben her hava koşulunu çok seviyorum, yeter ki doğal afet olmasın ve insanlar güvende olsun... Kendimde takdir ettiğim olumlu bakış açılardan biri budur, nasıl olduysa? çünkü olumsuza daha meyilli - daha yatkın bir mizacım olduğunu düşünüyorum :-))

Canım Duygucum, seninle aşağıdaki video'yu paylaşıyorum, çok hoş, 'Doğa Ana'mızı ve hayvan sevgisini analım... Video'nun şarkısı da müthiş, görüntüler de. Ne güzel 'Doğa Ana'mızın tam kalbinde yitip gitmek ve sonra tomurcuklanıp - çiçek açmak!

Namaste!

Kendine çok iyi bak, Tanrı'nın kucağında ol! Işıltılı Günler :)

 

At 8:16pm on October 17, 2013, Laurence Matthews gave Duygu Karaibrahimoğlu a gift
Gift
LOVE AND BLESSINGS LOVE LAURENCE
At 8:38pm on October 10, 2013, Laurence Matthews gave Duygu Karaibrahimoğlu a gift
Gift
LOVE UNTO YOU
At 7:39pm on September 10, 2013, Laurence Matthews gave Duygu Karaibrahimoğlu a gift
Gift
LOVE SHINES ON BELOVED ONE
At 8:28pm on August 22, 2013, Laurence Matthews gave Duygu Karaibrahimoğlu a gift
Gift
LOVE TO YOU LOVE LAURENCE
At 6:59pm on August 09, 2013, Laurence Matthews gave Duygu Karaibrahimoğlu a gift
Gift
LOVE TO YOU LOVE LAURENCE
At 6:10pm on July 31, 2013, Laurence Matthews gave Duygu Karaibrahimoğlu a gift

© 2019   Created by David Dogan Beyo.   Powered by

Badges  |  Report an Issue  |  Terms of Service