Love Peace and Harmony

۞ ∞ United For Evolution ∞ ۞

Duygu Karaibrahimoğlu
 • Female
 • Ankara
 • Turkey
Share

Duygu Karaibrahimoğlu's Friends

 • Ksenia Zhdanova
 • Pelinsu Zeybek
 • Laurence Matthews
 • princess
 • tuğçe
 • Sanem Özkaya
 • hitchiker
 • Orion
 • LovePeaceandHarmony
 • Shambala
 • David Dogan Beyo

Duygu Karaibrahimoğlu's Groups

 

Duygu Karaibrahimoğlu's Page

Duygu Karaibrahimoğlu's Videos

 • Add Videos
 • View All

Comment Wall (31 comments)

You need to be a member of Love Peace and Harmony to add comments!

Join Love Peace and Harmony

At 11:09am on April 29, 2015, Pelinsu Zeybek said…
At 11:06am on April 29, 2015, Pelinsu Zeybek said…

Sitemizin GERÇEK KUTSAL ERKELERİ: Canım Yüksek Ahlaklı Kardeşim David Doğan, canım arkadaşlarım: LPH Yoldaşım Eser, Yeniçağ Yoldaşım Emre GÜNEY, bana çok katkılar veren Engin ILGAZ, kalp bağı kurduğum canım My Brother Laurence Matthews, ULVİ - Altın Kalpli Lewis Elbinger, birbirimizle çoğu kişiyle paylaşamadığımız özelimizi paylaştığımız - kalp bağı yağtığım IŞIK İşçisi 'My Brother Destiny Sojouner'......(bu değerli isimler şu an aklıma gelenler sadece...) : SİZLER HEPİNİZ DE KUTSAL ERKEKLERİNİZ..!!.. Sizlerle Gurur ve Onur duyuyorum! İyi ki VAR'sınız!

VAR'lığınızla Gezegenimizin karanlığa gömülmüş Maskülen-Eril Enerjisini yükseltmede rolünüz çok büyük, sizler ve sizin gibi gezegenimizde maalesef çok az sayıda olan kutsal erkekler: karanlığa gömülmüş Eril Enerjiyi Şifalandırmada - Evrimleştirmede GÜCÜNÜZ & ROLÜNÜZ hafife alınacak gibi değil - Sizlerin enerjisi karanlık eril enerjiden çok daha yüksek frekansta! Bu anlamda hepiniz de GÖREVLİ ve de SORUMLULUK sahibisiniz..!!..

Biliyorum, sayılarınız arttıkça bu gezegendeki karanlık eril enerji aydınlığa çıkacak, bundan eminim......ve bu süreç de bence o kadar da uzun değil  ..!!..  

Sitemizin GERÇEK KUTSAL BAYANLARI: Canımın içi Yoldaşlarım: 'Çiğdem Ağkuş, Derya Kip, Filiz Koç, Kamelya'; canım altın kalpli Tülay Aker Mutlu Hanımcığım, canımın içi spiritüel kız kardeşim Esra TAN, canım çok özelimizi paylaştığımız - kalp bağı kurduğumuz değerli Duygu Karaibrahimoğlu, canım değerli TUNE Şifacım Nilgün SARAR Hanımcığım, canım değerli THETA HEALING Hocam Sibel Kavunoğlu, canım ablalık yaptığım İngiltere'den Helenda Rontago, canım kalp bağı yaptığım 'Wounded Healer' / 'Yaralı Şifacı' (Sitemize çok katkıları olan) Montse'ciğim, canım Sterre ve Vania, canım özel Durga'm......(şimdilik aklıma gelen isimler bunlar....) : "SİZLER HEPİNİZ DE KUTSAL BAYANLARSINIZ..!!.." Hepinizle de GURUR ve ONUR duyuyorum! İyi ki VAR'sınız..!!..

Sizlerin gezegenimizde çığlıklar atan - acı çeken - can çekişen DİŞİL - FEMİNEN Enerjinin sağlığına kavuşmada ve kurtulup özgürleşmesinde / acılarının dinmesinde ROLÜNÜZ ÇOK BÜYÜK..!!.. Ve de gezegenimizdeki aynı zamanda dejenere olmuş / ahlakını kaybetmiş / bozulmuş / TEHLİKELİ (ki kadının tehlikesi hiçbir şeye benzemez - resmen ŞEYTANIN ta kendisidir(!), bunu bizzat tecrübe edenlerdenim: Başıma 6 tane böyle tehlikeli kadın ne belalar açtılar.....bana ne travmalar yaşattılar....hayatımı-sağlığımı-mutluluğumu nasıl da mahvettiler ve onların şeytanlıklarının bedellerini nasıl da ağır ödedim!!) dişilere de doğru yolu göstermede ve onları dönüştürmede de rolünüz büyük..!!.. Bu sizlerin GAİA'ya karşı sorumluluğunuz aynı zamanda!

At 1:35pm on March 16, 2015, DERYA KİP said…

At 6:30pm on November 27, 2014, Laurence Matthews gave Duygu Karaibrahimoğlu a gift
Gift
Peace be with you. amen
At 8:27pm on November 20, 2014, Laurence Matthews gave Duygu Karaibrahimoğlu a gift
Gift
PEACE BE WITH YOU. AMEN
At 5:45pm on October 08, 2014, Laurence Matthews gave Duygu Karaibrahimoğlu a gift
Gift
Peace be with you. amen
At 5:39pm on October 04, 2014, Laurence Matthews gave Duygu Karaibrahimoğlu a gift
Gift
PEACE BE WITH YOU. AMEN
At 7:27pm on June 17, 2014, Laurence Matthews gave Duygu Karaibrahimoğlu a gift
Gift
LOVE AND PEACE BE UPON YOU. AMEN
At 1:35am on June 16, 2014, David Dogan Beyo said…

At 8:12pm on April 30, 2014, Laurence Matthews gave Duygu Karaibrahimoğlu a gift

Duygu Karaibrahimoğlu's Blog

Geride Bırakmak...

Geride bırakmayı öğrenmek gerek. Yaşamak demek aynı zamanda bırakmak, vazgeçmek demek. Çocukken sevdiğin oyuncağı, sevdiğin yuvayı, dostları, aşkları, anıları, kokuları bıraktığın gibi.. Ellerinde büyüttüğün çiçeğin solmasını, sonbahar geldiğinde yaprakların sararıp düşüşünü, yaşlanan bedenlerin ellerinden kayıp gidişini izlemek gibi... Bu bir yanılsama. Hiçbir şey yok olmuyor, hiçbir şey varolmuy…
Continue

Posted on May 22, 2014 at 11:04pm

Kendin Olmak...

Özgürlük kendin olmak demek
Ne kadar da ürkütücü!
Özgürlüğün korkusuyla bağlanırsın her şeye
Herhangi bir şeye
Paraya, erke, işe, eşe
Tutulursun bir çılgın gidiş-gelişe
Tutkun, seçtiğin tutukluluğun
Peki isyanın niye?

Güneş Davenport
Kendin Olmak şiirinden...

Posted on May 13, 2014 at 12:22am

 
 
 

© 2019   Created by David Dogan Beyo.   Powered by

Badges  |  Report an Issue  |  Terms of Service